О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 43-5 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 26 июня 2012 года № 6-2. Зарегистрировано управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 16 июля 2012 года за № 6-4-126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 маусымдағы № 6-2 шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 шілдеде № 6-4-126 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. В решение Жуалынского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 43-5 «О районном бюджете на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6 -4-117, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір» - «Новая жизнь» от 4 января 2012 года № 2-3-4) внести изменения.
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.

1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-4-117 болып тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтардағы № 2-3-4 аудандық «Жаңа-өмір» - «Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін.
Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

002
Создание информационных систем
1236
003
Капитальные расходы государственных органов
16418
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
162489
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
162489
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19761
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
17026
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1479
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
389
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
41
018
Капитальные расходы государственных органов
826
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13889
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
13299
004
Капитальные расходы государственных органов
590
02
Оборона
1578
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1578
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1578
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1383
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1383
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1383
04
Образование
3761112
464
Отдел образования района (города областного значения)
439289
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
436537
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2752
464
Отдел образования района (города областного значения)
2813081
003
Общеобразовательное обучение
2691192
005
Дополнительное образование для детей и юношества
64468
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета

002
Ақпараттық жүйелер құру
1236
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
16418
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
162489
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
162489
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19761
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық манызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17026
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1479
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
389
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
41
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
826
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13889
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13299
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
590
02
Қорғаныс
1578
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1578
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1578
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1383
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1383
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1383
04
Бiлiм беру
3761112
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
439289
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
436537
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2752
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2813081
003
Жалпы білім беру
2691192
005
Балаларға қосымша білім беру
64468
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

2760
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
54661
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
441458
037
Строительство и реконструкция объектов образования
441458
464
Отдел образования района (города областного значения)
67284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13296
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27153
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16736
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9899
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
236178
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
206704
002
Программа занятости
36445
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4000
005
Государственная адресная социальная помощь
18000
006
Жилищная помощь
7000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13591
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12193
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
89135
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11150
023
Обеспечение деятельности центра занятости
12390
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29474
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2760
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
54661
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
441458
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
441458
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
67284
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13296
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27153
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16736
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9899
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
236178
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
206704
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
36445
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18000
006
Тұрғын үй көмегі
7000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13591
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2800
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12193
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
89135
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
11150
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12390
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29474
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

8916
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
500
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
190
004
Организация работ по зонированию земель
3000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2000
007
Капитальные расходы государственных органов
198
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
98032
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
98032
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19774
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19774
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9924
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9850
12
Транспорт и коммуникации
215590
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
215590
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
215590
13
Прочие
47676
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
3323
006
Поддержка предпринимательской деятельности
3323
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7097
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
7097
452
Отдел финансов района (города областного значения)
10000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
18171
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
17791
007
Капитальные расходы государственных органов
380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9085
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

8916
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
500
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
190
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3000
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
198
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
98032
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
98032
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс
19774
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19774
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9924
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9850
12
Көлiк және коммуникация
215590
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
215590
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
215590
13
Өзгелер
47676
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3323
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3323
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7097
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
7097
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
10000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
18171
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17791
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9085
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер