О внесении изменений и дополнений в решение Жуалынского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 43-5 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 4 сентября 2012 года № 9-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 сентября 2012 года № 1821. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-5 шешіміне өзгерістермен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 4 қыркүйектегі № 9-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 қыркүйекте № 1821 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. В решение Жуалынского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 43-5 «О районном бюджете на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-4-117, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір» - «Новая жизнь» от 4 января 2012 года № 2-3-4) внести изменения и дополнения
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.

1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-4-117 болып тіркелген, 2012 жылдың 4 қаңтарында № 2-3-4 аудандық "Жаңа-өмір" - "Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
2. Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

68 106
002
Создание информационных систем
1 236
003
Капитальные расходы государственных органов
16 418
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
158 493
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
158 313
022
Капитальные расходы государственных органов
180
452
Отдел финансов района (города областного значения)
20 411
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
17 676
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 479
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
389
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
41
018
Капитальные расходы государственных органов
826
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 989
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
13 399
004
Капитальные расходы государственных органов
590
02
Оборона
1 578
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 578
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 578
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 100
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 100
04
Образование
3 750 490
464
Отдел образования района (города областного значения)
407 792
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
405 040
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 752
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 709 068
003
Общеобразовательное обучение
2 588 170
006
Дополнительное образование для детей и юношества
63 477
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета

68 106
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 236
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
16 418
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
158 493
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
158 313
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
180
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20 411
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық манызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 676
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 479
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
389
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
41
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
826
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 989
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 399
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
590
02
Қорғаныс
1 578
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 578
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 578
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 100
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 100
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1 100
04
Бiлiм беру
3 750 490
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
407 792
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
405 040
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2 752
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 709 068
003
Жалпы білім беру
2 588 170
006
Балаларға қосымша білім беру
63 477
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

2 760
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
54 661
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
441 230
037
Строительство и реконструкция объектов образования
441 230
464
Отдел образования района (города областного значения)
192 400
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 296
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27 153
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16 736
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 563
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
124 452
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
234 333
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
204 459
002
Программа занятости
37 445
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 000
005
Государственная адресная социальная помощь
18 000
006
Жилищная помощь
3 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 456
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 083
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
89 135
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 150
023
Обеспечение деятельности центра занятости
12 390
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

2 760
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
54 661
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
441 230
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
441 230
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
192 400
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 296
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27 153
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16 736
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10 563
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
124 452
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
234 333
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
204 459
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
37 445
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 000
006
Тұрғын үй көмегі
3 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 456
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 800
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12 083
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
89 135
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
11 150
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12 390
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

1 100
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 540
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 804
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 516
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
500
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
190
004
Организация работ по зонированию земель
3 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1 400
007
Капитальные расходы государственных органов
198
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
103 532
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
103 532
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 774
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 774
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 724
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9 850
015
Капитальные расходы государственных органов
200
12
Транспорт и коммуникации
232 647
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
232 647
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
232 647
13
Прочие
47 623
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
3 323
006
Поддержка предпринимательской деятельности
3 323
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7 097
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
7 097
452
Отдел финансов района (города областного значения)
10 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10 000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
18 171

1 100
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 540
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 804
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 516
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
500
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
190
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 400
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
198
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
103 532
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
103 532
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс
19 774
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 774
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 724
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9 850
12
Көлiк және коммуникация
232 647
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
232 647
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
232 647
13
Өзгелер
47 623
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3 323
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3 323
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7 097
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
7 097
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
10 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10 000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
18 171

222
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
286
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
150
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Шакпакатинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
150
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
150
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
247
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
150
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
520
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
150
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
150
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
520
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Тогызтарауского сельского округ Жуалынского района Жамбылской области»
222
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Биликульского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
150
1500
Итого
3217
8000
180

222
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
286
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыл-арық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
247
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
520
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
520
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Тоғызтарау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
222
500
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
1 500
Барлығы
3 217
8 000
180