Об организации "Молодежной практики" в 2012 году
Постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 17 фераля 2012 года № 37. Зарегистрировано Управлением юстиции района Т.Рыскулова 23 февраля 2012 года за № 6-8-135. Утратило силу постановлением акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 13 июня 2012 года № 229
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 13.06.2012 № 229.
В соответствии с подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации молодежной практики акимат Т. Рыскуловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить, согласно приложения перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год.

2012 жылға "Жастар практикасын" ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 37 қаулысы. Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 ақпанда 6-8-135 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 229 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 13.06.2012 № 229 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-7) тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, жастар практикасын ұйымдастыру мақсатында, Т.Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.