О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова № 39-5 от 21 декабря 2011 года "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 12 апреля 2012 года № 3-6. Зарегистрировано Управлением юстиции района Т.Рыскулова 18 апреля 2012 года за № 6-8-137. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 4-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 1807) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова № 39-5 от 21 декабря 2011 года «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 6-8-129, опубликовано 30 декабря 2011 года в №  106 и 21 января 2012 года в № 7 газеты «Кұлан таңы») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5593003» заменить цифрами «6650775»;
цифры «1811135» заменить цифрами «1861086»;
цифры «10373» заменить цифрами «12022»;
цифры «3768199» заменить цифрами «4774371»;
в подпункте 2):
цифры «5581042» заменить цифрами «6644266»;
в подпункте 3):
цифры «34269» заменить цифрами «39123»;
цифры «36405» заменить цифрами «41259»;
в подпункте 4):
цифры «31949» заменить цифрами «26497»;
в подпункте 5):
цифры «-54257» заменить цифрами «-59111»;
в подпункте 6):
цифры «54257» заменить цифрами «59111»;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылдың 21 желтоқсандағы № 39-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3-6 Шешімі. Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде 6-8-137 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылдың 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 4-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1807 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылдың 21 желтоқсандағы № 39-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-8-129 болып тіркелген, 2011 жылдың 30 желтоқсандағы № 106 және 2012 жылдың 21 қаңтардағы № 7 «Құлан таңы» газетінде жарияланған») келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5593003» сандары «6650775» сандарымен ауыстырылсын;
«1811135» сандары «1861086» сандарымен ауыстырылсын;
«10373» сандары «12022» сандарымен ауыстырылсын;
«3768199» сандары «4774371» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5581042» сандары «6644266» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«34269» сандары «39123» сандарымен ауыстырылсын;
«36405» сандары «41259» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«31949» сандары «26497» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-54257» сандары «-59111» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«54257» сандары «59111» сандарымен ауыстырылсын;

цифры «36405» заменить цифрами «41259».
Приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессиии                       Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Т.Копбаев                                  Б.Шамаев
Приложение 1
к решению маслихата района Т.Рыскулова № 3-6

«36405» сандары «41259» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Т.Көпбаев                                  Б.Шамаев
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың

880
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 487
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
10 487
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 050 422
004
Общеобразовательное обучение
2 873 663
005
Дополнительное образование для детей и юношества
120 966
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интелектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 981
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ из республиканского бюджета
52 812
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
474 323
037
Строительство и реконструкция объектов образования
474 323
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
86 353
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17 000
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39 410
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 944
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
11 999
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
263 310
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
303
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
303
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
234 342
002
Программа занятости
51 699
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 000
005
Государственная адресная социальная помощь
10 050
006
Жилищная помощь
10 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18 850
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 593
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
95 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

880
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10 487
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10 487
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 050 422
004
Жалпы білім беру
2 873 663
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
120 966
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мүғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 981
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мүғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
52 812
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
474 323
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
474 323
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
86 353
008
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім жүйесін ақпараттандыру
17 000
009
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
39 410
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-қстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17 944
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
11 999
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
263 310
123
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қала,кент,ауыл(село),ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
303
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
303
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
234 342
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
51 699
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 050
006
Тұрғын үй көмегі
10 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18 850
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 500
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
17 593
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
95 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету

1 500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 500
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5 500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 650
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 264
004
Организация работ по зонированию земель
3 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2 386
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
140 266
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
140 266
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 911
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22 911
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 911
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных населенных пунктов
12 000
12
Транспорт и коммуникации
229 530
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
229 530
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
229 530
13
Прочие
79 554
452
Отдел финансов района (города областного значения)
32 470
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
32 470
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
16 761
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
13 861
007
Капитальные расходы государственного органа
2 900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 320
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 541
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

1 500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құның иелеріне өтеу
6 500
009
Жануарлардың энзотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
5 500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 650
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 264
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3 000
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
2 386
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
140 266
011
Эпизотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
140 266
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 911
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22 911
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 911
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12 000
12
Көлік және коммуникация
229 530
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
229 530
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
229 530
024
Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
79 554
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
32 470
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
32 470
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
16 761
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 861
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 320
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 541
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру

от 12 апреля 2012 года
Приложение № 7
к решению маслихата района Т.Рыскулова № 39-5
от 21 декабря 2011 года
Сельский округ
Наименование программы
001
"Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
1
Кулан

2012 жылдың 12 сәуірдегі
№ 3-6 шешіміне № 2 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2011 жылдың 21 желтоқсандағы
№ 39-5 шешіміне № 7 қосымша
2012 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округ әкімдері
Бағдарлам атауы
001
"Қаладағы ауданнның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
022
"Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005
"Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
003
"Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
1
Құлан