Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 27 марта 2012 года № 43. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 16 апреля 2012 года за № 6-9-133. Утратило силу постановлением Сарысуского районного акимата от 29 мая 2012 года № 101
Сноска. Утратило силу - постановлением Сарысуского районного акимата Жамбылской области от 29.05.2012 года № 101.

2012 жылы әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы N 43 қаулысы. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде 6-9-133 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырда № 101 қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу ауданы
әкімдігінің 2012.05.29 № 101 қаулысымен.

В соответствии с подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования социальных рабочих мест», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-4) тармақшасына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген «Әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына» сәйкес, Сарысу ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места на 2012 год.
2. Начальнику коммунального государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ акимата Сарысуского района» Б.Усембаеву обеспечить организацию социальных рабочих мест в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2012 года.

1. Қосымшаға сәйкес 2012 жылы әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушiлердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. «Сарысу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастығы Б.Үсембаев Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.