Об определении мест выездной торговли в районе имени Казыбек би города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 22 мая 2012 года N 25/08. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 21 июня 2012 года N 8-1-157. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 25 мая 2016 года N 21/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 25.05.2016 N 21/10 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования).

Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданында көшпелі сауда орындарын анықтау туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы N 25/08 қаулысы. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 маусымда N 8-1-157 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 25 мамырдағы № 21/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 25.05.2016 № 21/10 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", в целях упорядочения торговой деятельности на территории района имени Казыбек би города Караганды акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27 баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" N 371 қаулысына сәйкес, Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан аумағында сауда қызметін ретке келтіру мақсатында Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить места для осуществления выездной торговли на территории района имени Казыбек би города Караганды согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Елжасова А.А., акима района имени Казыбек би города Караганды Искакова Ж.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города
Б. Абдишев
Приложение
к постановлению акимата
города Караганды
от 22 мая 2012 года N 25/08
Перечень
мест выездной торговли на территории района имени Казыбек би города Караганды
1.

1. Қосымшаға сәйкес Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары А.А. Елжасовқа, Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан әкімі Ж.М. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Б. Әбдішев
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 22 мамырдағы
N 25/08 қаулысына
қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы аудан аумағындағы көшпелі сауда орындарының тізімі
1.

Проспект Бухар жырау (между магазином "Дамежан", проспект Бухар жырау, 74 и торговым домом "Мечта", проспект Бухар жырау, 76)
2.
Проспект Нуркена Абдирова (напротив торгового дома "Мечта" проспект Нуркена Абдирова, 26)
3.
Проспект Строителей (площадь перед торговым домом "Береке", проспект Строителей, 6/4)
4.
Бульвар Мира (сквер напротив магазина "Имидж", Бульвар Мира, 26)
5.
Бульвар Мира (между остановкой "Диетстоловая" и Бульвар Мира, 5)
6.
Улица Гоголя (напротив дома N 57 по улице Гоголя)
7.
Улица Ермекова (возле магазина "Айман", улица Ермекова, 62)
8.
Улица Кривогуза (между социальным павильоном и акционерным обществом "Казинвестбанк", улица Кривогуза, 33)
9.
Улица Ержанова (возле ресторана "Садрэ", улица Ержанова, 46)
10.
Улица Гастелло (возле магазина "Луч", улица Гастелло, 34)
11.
Микрорайон "Степной - 3" (возле магазина "Жарасым", микрорайон "Степной - 3", 8)
12.

Бұқар жырау даңғылы (Бұқар жырау даңғылы, 74, "Дәмежан" дүкені мен Бұқар жырау даңғылы, 76, "Мечта" сауда үйінің аралығы)
2.
Нұркен Әбдіров даңғылы (Нұркен Әбдіров даңғылы, 26, ("Мечта" сауда үйіне қарсы)
3.
Құрылысшылар даңғылы (Құрылысшылар даңғылы, 6/4, "Береке" сауда үйінің алдындағы алаң)
4.
Бейбітшілік бульвары (Бейбітшілік бульвары, 26, "Имидж" дүкеніне қарсы саябақ)
5.
Бейбітшілік бульвары ("Диетстоловая" аялдамасы мен Бейбітшілік бульвары, 5 үй аралығы)
6.
Гоголь көшесі (Гоголь көшесіндегі N 57 үйге қарсы)
7.
Ермеков көшесі (Ермеков көшесі, 62, "Айман" дүкенінің маңы)
8.
Кривогуз көшесі (Кривогуз көшесі, 33, әлеуметтік павильондар мен "Казинвестбанк" акционерлік қоғам аралығы)
9.
Ержанов көшесі (Ержанов көшесі, 46, "Садрэ" мейрамханасының маңы)
10.
Гастелло көшесі (Гастелло көшесі, 34 "Луч", дүкенінің маңы)
11.
"Степной-3" ықшам ауданы ("Степной-3" ықшам ауданы, 8, "Жарасым" дүкенінің маңы)
12.

Проспект Бухар жырау (остановка "15 магазин", Бухар жырау, 11)

Бұқар жырау даңғылы ("15 дүкен" аялдамасы, Бұқар жырау даңғылы, 11)