О внесении изменений в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 декабря 2012 года N 11/90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 декабря 2012 года N 2033. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-147, опубликованное 6 января 2012 года N 1 (7751), 13 января 2012 года N 2 (7752) газеты "Сарыарқа" и 6 января 2012 года N 1 (297), 13 января 2012 года N 2 (298) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением IV сессии Жезказганского городского маслихата от 19 марта 2012 года N 4/25 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-151, опубликованное 27 апреля 2012 года N 18 (7768) газеты "Сарыарқа" и 27 апреля 2012 года N 17 (313) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением V сессии Жезказганского городского маслихата от 10 апреля 2012 года N 5/42 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-153, опубликованное 4 мая 2012 года N 19 (7769) газеты "Сарыарқа" и 4 мая 2012 года N 18 (314) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением VII сессии Жезказганского городского маслихата от 13 июня 2012 года N 7/61 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-157, опубликованное 29 июня 2012 года N 27 (7777) газеты "Сарыарқа" и 29 июня 2012 года N 26 (322) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением IX сессии Жезказганского городского маслихата от 17 августа 2012 года N 9/74 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-159, опубликованное 31 августа 2012 года N 36 (7786) газеты "Сарыарқа" и 31 августа 2012 года N 35 (331) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением X сессии Жезказганского городского маслихата от 12 ноября 2012 года N 10/82 "О внесении изменений в решение XXXIV сессии Жезказганского городского маслихата от 6 декабря 2011 года N 34/413 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1980, опубликованное 23 ноября 2012 года N 49 (7799) газеты "Сарыарқа" и 23 ноября 2012 года N 48 (344) газеты "Жезказганская правда"), следующие изменения:

Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 11/90 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 2033 тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-147 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 1 (7751), 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 (7752) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 1 (297), 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 (298) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы IV сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4/25 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-151 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 18 (7768) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 17 (313) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі V сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5/42 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-153 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 4 мамырдағы N 19 (7769) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 4 мамырдағы N 18 (314) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы VII сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7/61 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-157 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 29 маусымдағы N 27 (7777) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 29 маусымдағы N 26 (322) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 тамыздағы IX сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 9/74 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-159 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 31 тамыздағы N 36 (7786) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 31 тамыздағы N 35 (331) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 қарашадағы X сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XXXIV сессиясының N 34/413 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 10/82 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1980 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 23 қарашадағы N 49 (7799) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 23 қарашадағы N 48 (344) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "5686982" заменить цифрами "5655959";
в абзаце пятом цифры "1288144" заменить цифрами "1257121";
в подпункте 2):
цифры "5892241" заменить цифрами "5861218";
2) в пункте 3:
цифры "1288144" заменить цифрами "1257121";
3) в пункте 10:
цифры "62028" заменить цифрами "49558";
4) приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

1) 1 тармақта:
1) тармақшасындағы:
бірінші абзацтағы "5686982" деген сандар "5655959" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "1288144" деген сандар "1257121" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"5892241" деген сандар "5861218" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
"1288144" деген сандар "1257121" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 10 тармақта:
"62028" и деген сандар "49558" деген сандармен ауыстырылсын;
4) аталған шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

936
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
50939
9
Прочие услуги в области образования
54429
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
54429
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28944
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
25485
05
Здравоохранение
2250
2
Охрана здоровья населения
2250
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2250
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
2250
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
278198
2
Социальная помощь
259001
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
243026
002
Программа занятости
52070
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3360
005
Государственная адресная социальная помощь
5469
006
Оказание жилищной помощи
242
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45994
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1740
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
29439
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62090
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2363
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24128
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16131
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15975
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

936
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
50939
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
54429
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
54429
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
28944
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25485
05
Денсаулық сақтау
2250
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2250
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2250
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
2250
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
278198
2
Әлеуметтік көмек
259001
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
243026
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
52070
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3360
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5469
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
242
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45994
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1740
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
29439
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
62090
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2363
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
24128
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16131
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15975
012
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау