О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 27 апреля 2011 года N 44/342 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14 марта 2012 года N 2/22. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 16 апреля 2012 года N 8-4-273. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2013 года № 24/176
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.12.2013 № 24/176 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 27 апреля 2011 года N 44/342 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-233, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 3 июня 2011 года N 62-63 (11731), "Северное Прибалхашье" от 3 июня 2011 года N 59-60 (770)) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 12) исключить;
в подпункте 13) слово "внутригородском" заменить словом "городском";
в подпункте 14) слова "инвалиды I, II групп" заменить словами "инвалиды I, II, III групп";
в подпункте 16) слова "I типа" исключить;
подпункт 20) изложить в следующей редакции:
"20) пенсионеры, достигшие семидесятилетнего возраста и старше ко Дню пожилых;";
дополнить подпунктом 21) следующего содержания:
"21) ВИЧ-инфицированные.";
2) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Определить перечень документов для получения социальной помощи:
1) для категорий граждан, указанных в подпунктах 9), 10), 11), 15) 17), 21):
заявление;
копия документа, удостоверяющего личность получателя или иного документа, подтверждающего личность;
копия книги регистрации граждан;
копия аттестата или диплома текущего года об окончании общеобразовательной школы или среднего специального учебного заведения (для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей);
копия свидетельства о смерти родителей или другого документа подтверждающего статус сироты ( для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей);
справка врачебно-консультативной комиссии (для больных туберкулезом, онкологических больных, ВИЧ-инфицированных и инвалидов больных сахарным диабетом).

Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 27 сәуірдегі "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 44/342 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 наурыздағы N 2/22 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде N 8-4-273 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 24.12.2013 № 24/176 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" N 394 Қаулысына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 44/342 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-233 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 маусымдағы N 62-63 (11731) "Балқаш өңірі", 2011 жылғы 3 маусымдағы N 59-60 (770) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармағында:
12) тармақша алынып тасталсын;
13) тармақшадағы "қала ішілік" деген сөз "қалалық" деген сөзге ауыстырылсын;
14) тармақшадағы "I, II топтағы мүгедектер" деген сөздер "I, II, III топтағы мүгедектер" деген сөздермен ауыстырылсын;
16) тармақшадағы "I түрдегі" сөз алынып тасталсын;
20) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"20) Қарттар күніне жетпіс жасқа келген және одан асқан зейнеткерлер;";
келесі мазмұндағы 21) тармақшамен толықтырылсын:
"21) АИТВ – дертін жұқтырғандар.";
2) келесі мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Әлеуметтік көмек алу үшін құжаттар тізбесі анықталсын:
1) 9), 10), 11), 15) 17), 21) тармақшаларда көрсетілген азаматтар санаттары үшін:
өтініш;
алушының жеке басын куәландыратын құжаттың немесе жеке басын растайтын басқа құжаттың көшірмесі;
азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
ағымдағы жылы жалпы білім беретін мектепті, орта арнаулы оқу орнын бітіргені туралы аттестаттың немесе дипломның көшірмесі (жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар үшін);
ата-анасының қайтыс болғаны туралы куәліктің немесе жетімдігін растайтын басқа құжаттың көшірмесі (жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар үшін);
дәрігерлік-консультативтік комиссияның анықтамасы (туберкулезбен ауыратындарға, онкологиялық ауруларға, АИТВ-дертін жұқтырғандарға және қант диабетімен ауыратын мүгедектерге).

2) для категорий граждан указанных в подпункте 13):
заявление с указанием номера лицевого счета получателя в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление банковских операций;
копия документа, удостоверяющего личность получателя;
копия книги регистрации граждан;
копия трудовой книжки или индивидуального трудового договора (кроме пенсионеров);
копия удостоверения получателя пенсии или пособия (либо справка о размере социальной выплаты);
копия справки об инвалидности установленной формы;
справка с налогового управления об отсутствии факта регистрации в качестве индивидуального предпринимателя.
Документы предоставляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.
3) для категорий граждан указанных в подпунктах 1), 2), 3), 4), 5), 6), 14), 20) на основании списков, представленных Балхашским районным отделением государственного центра по выплате пенсий Карагандинского областного филиала.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М. Сулейменов
Секретарь городского маслихата             К. Рахимберлина
"Согласовано"
Аким города                                Тейлянов К.Г.
14 марта 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
города Балхаш"                             Томпиева Ж.К.
14 марта 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
города Балхаш"                             Тлеулесова Ж.М.
14 марта 2012 года

2) 13) тармақшада көрсетілген азаматтар санаты үшін:
көмек алушының банктік қызметтерді жүзеге асыруға сәйкес лицензиясы бар ұйымдарда жеке шоты көрсетілген өтініш;
алушының жеке басын куәландыратын құжатының көшірмесі;
азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
еңбек кітапшасы немесе жеке еңбек шартының көшірмесі (зейнеткерлерден басқа);
жәрдемақы немесе зейнетақы алушының куәлігінің көшірмесі (немесе әлеуметтік төлемнің мөлшері туралы анықтама);
бекітілген нысан бойынша мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмесі;
жеке кәсіпкер ретінде тіркеу фактісінің жоқтығы туралы салық басқармасынан анықтамасы.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары мен көшірмелері ұсыналады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылады.
3) 1), 2), 3), 4), 5), 6), 14), 20) тармақшаларда көрсетілген азаматтар санаттары үшін зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы Қарағанды облыстық филиалының Балқаш аудандық бөлімшесі ұсынған тізімдер негізінде.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            М. Сулейменов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ. Рахимберлина
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі                                 Тейлянов К.Г.
14 наурыз 2012 жыл
"Балқаш қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Томпиева Ж.К.
14 наурыз 2012 жыл
"Балқаш қаласының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Тлеулесова Ж.М.
14 наурыз 2012 жыл