О внесении изменений в решение Саранского городского маслихата от 22 декабря 2011 года N 676 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Сарани и поселка Актас"
Решение 9 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2012 года N 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 октября 2012 года N 1953. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 28 марта 2024 года № 103
Сноска. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 28.03.2024 № 103 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", от 19 июля 2008 года N 710 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Саранского городского маслихата от 22 декабря 2011 года N 676 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Сарани и поселка Актас" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-129, опубликовано в газете "Саран газеті" от 30 декабря 2011 года N 53), в которое внесены изменения решением 4 сессии Саранского городского маслихата от 26 апреля 2012 года N 53 "О внесении изменений в решение Саранского городского маслихата от 22 декабря 2011 года N 676 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Сарани и поселка Актас" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-135, опубликовано в газете "Спутник" от 31 мая 2012 года N 22) следующие изменения:
1) в заголовке решения слово "утверждении" заменить словом "определении";
2) в пункте 1 решения слово "Утвердить" заменить словом "Определить";
3) пункт 9 Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Сарани и поселка Актас, утвержденных указанным решением, исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Сарани Бедельбаеву Г.С. и постоянную комиссию Саранского городского маслихата по вопросам законности, охране прав граждан и развитию социальной сферы.

Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Саран қаласы мен Ақтас кенті халқына тұрғын үй көмегін көрсету көлемі мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" N 676 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 9 сессиясының 2012 жылғы 28 қыркүйектегі N 102 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 қазанда N 1953 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 103 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 28.03.2024 № 103 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы", 2008 жылғы 19 шілдедегі N 710 "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" қаулыларына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Саран қаласы мен Ақтас кенті халқына тұрғын үй көмегін көрсету көлемі мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" N 676 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-7-129 болып тіркелген, 2011 жылы 30 желтоқсандағы N 53 "Саран газеті" газетінде жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі 4 сессиясының "Саран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Саран қаласы мен Ақтас кенті халқына тұрғын үй көмегін көрсету көлемі мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" N 676 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 53 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-7-135 болып тіркелген, 2012 жылы 31 мамырдағы N 22 "Спутник" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) шешімнің тақырыбындағы "бекіту" сөзі "анықтау" сөзімен ауыстырылсын;
2) шешімнің 1 тармағындағы "бекітілсін" сөзі "анықталсын" сөзіне ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешіммен бекітілген, Саран қаласы мен Ақтас кенті халқына тұрғын үй көмегін көрсету көлемі мен тәртібі туралы Ереженің 9 тармағы алып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Г.С. Беделбаеваға және Саран қалалық мәслихатының азаматтардың құқықтарын қорғау заңдылықтары және әлеуметтік саланы дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
В. Закамолкин
Секретарь маслихата
Р. Бекбанов

3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. Закамолкин
Мәслихат хатшысы
Р. Бекбанов