Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 19 января 2012 года N 2/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинска Карагандинской области 10 февраля 2012 года N 8-8-105. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25 мая 2016 года N 18/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25.05.2016 N 18/01.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере 1 процента от общей численности рабочих мест государственных учреждений и предприятий города Шахтинска.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рыстина Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города
Е. Нагаспаев

Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 2/1 қаулысы. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 ақпанда N 8-8-105 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 мамырдағы N 18/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласы әкімдігінің 25.05.2016 N 18/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шахтинск қаласының мемлекеттік мекемелері мен кәсіпорындары бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына жалпы санының 1 пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары Н.Б. Рыстинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Е. Нагаспаев