О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение XIV сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2012 года N 14/96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 декабря 2012 года N 2066. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 4215962 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 163317 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 6528 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11060 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4035057 тысяч тенге;
2) затраты - 4167298 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 74852 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 75616 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 764 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 26188 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 26188 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 26188 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 14.02.2013 N 16/117 (вводится в действие с 01.01.2013); от 29.03.2013 N 18/135 (вводится в действие с 01.01.2013); от 03.05.2013 N 19/138 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.07.2013 N 22/157 (вводится в действие с 01.01.2013); от 01.10.2013 N 26/173 (вводится в действие с 01.01.2013); от 29.11.2013 N 27/179 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.12.2013 N 28/183 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2013 год объем субвенции, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 757260 тысяч тенге.

2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының XIV сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 14/96 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 желтоқсанда N 2066 тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4215962 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 163317 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6528 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 11060 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 4035057 мың теңге;
2) шығындар - 4167298 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 74852 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 75616 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 764 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - алу 26188 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 26188 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 26188 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 14.02.2013 N 16/117 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 29.03.2013 N 18/135 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 03.05.2013 N 19/138 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 04.07.2013 N 22/157 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 01.10.2013 N 26/173 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 29.11.2013 N 27/179 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді); 13.12.2013 N 28/183 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2013 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 757260 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. исключен решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2013 N 27/179 (вводится в действие с 01.01.2013).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2013 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития на 2013 год, направляемых на реализацию инвестиционных проектов согласно приложению 5.

3. алынып тасталды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 29.11.2013 N 27/179 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2013 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2013 жылға арналған инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған, жергілікті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.