О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кызылординской области от 25 января 2012 года N 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 февраля 2012 года за N 4295. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22 января 2013 года N 1-03-11/29М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22.01.2013 N 1-03-11/29М).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной IIIL сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4282, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2011 года N 239-240, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2011 года N 209-210) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 109 153 500 тысяч тенге, в том числе по:
неналоговым поступлениям – 356 202 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 101 745 728 тысяч тенге;";
"2) затраты – 109 500 329 тысяч тенге;";
"5) дефицит (профицит) бюджета – -2 602 636 тысяч тенге;";
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 602 636 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Кызылординской области от 08.05.2012 N 31 (вводится в действие с 01.01.2012).
пункт 4 дополнить подпунктом 12 следующего содержания:
"12) на капитальный ремонт и восстановление понтонного моста через реку Сырдария на участке "Ботабай" Шиелийского района – 58 029 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить абзацем следующего содержания:
"с неиспользованием (недоиспользованием) целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, выделенных в 2011 году в сумме 607 643 тысяч тенге.";
подпункт 3 пункта 6 изложить в следующей редакции:
"3) на развитие системы водоснабжения – 165 408 тысяч тенге;";

"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 10 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 01 ақпанда N 4295 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 1-03-11/29М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 22.01.2013 N 1-03-11/29М хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті IIIL сессиясының N 330 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4282 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 239-240 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы  N 209-210 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 109 153 500 мың теңге, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер – 356 202 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 101 745 728 мың теңге;";
"2) шығындар – 109 500 329 мың теңге;";
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 602 636 мың теңге;";
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 602 636 мың теңге.";
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.05.08 N 31 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-тармақ мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) Шиелі ауданы "Ботабай" учаскесіндегі Сырдария өзені арқылы өтетін қалқымалы көпірді күрделі жөндеу және қалпына келтіруге – 58 029 мың теңге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы абзацымен толықтырылсын:
"2011 республикалық және облыстық бюджеттерінен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдалыналмаған) сомасы 607 643 мың теңге.";
6-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 165 408 мың теңге;";

Сноска. Подпункт 3 пункта 6 в редакции решения маслихата Кызылординской области от 08.05.2012 N 31 (вводится в действие с 01.01.2012).
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв на 2012 год местного исполнительного органа области в сумме 697 005 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата Кызылординской области от 08.05.2012 N 31 (вводится в действие с 01.01.2012).
приложение 1 указанного решения изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
2 сессии Кызылординского
областного маслихата                       К. Бисенов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                       Б. Еламанов
Приложение
к решению внеочередной 2 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "25" января 2012 года N 10
Приложение 1
к решению IIIL сессии
Кызылординского областного маслихата
от "6" декабря 2011 года N 330
Областной бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Ескерту. 6-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.05.08 N 31 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8-тармақтағы:
"8. Облыстың жергілікті атқарушы органдарының 2012 жылға арналған резерві 697 005 мың теңге.".
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 2012.05.08 N 31 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
2-сессиясының төрағасы                  Қ. Бисенов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                    Б. Еламанов
2012 жылғы "25" қаңтардағы
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 2-сессиясының N 10 шешіміне
қосымша
2011 жылғы "6" желтоқсандағы
Қызылорда облыстық мәслихатының
IIIL сессиясының N 330 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 010
006
Капитальные расходы государственного органа
74 144
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
14 180
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
39 708
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
47 191
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
86 643
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
4 848
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
6 550
04
Образование
22 053 299
261
Управление образования области
9 584 583
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
103 438
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
674 388
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
17 042
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
125 828
261
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
454 671
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
132 924
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
98 780
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
174 066
013
Капитальные расходы государственного органа
405
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
46 789
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 297 793
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 082 150
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 119 840
029
Методическая работа
43 833
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 010
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74 144
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
14 180
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
39 708
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
47 191
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
86 643
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
4 848
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
6 550
04
Бiлiм беру
22 053 299
261
Облыстың білім басқармасы
9 584 583
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 438
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
674 388
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 042
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
125 828
261
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
454 671
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
132 924
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
98 780
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
174 066
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
405
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
46 789
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 297 793
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 082 150
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 119 840
029
Әдістемелік жұмыс
43 833
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

144 996
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
107 655
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
581 187
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
99 423
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 870 119
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
32 014
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
199 817
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 217 543
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 036 608
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
180 935
253
Управление здравоохранения области
374 733
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
55 320
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
19 225
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
300 188
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
63 147
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
63 147
271
Управление строительства области
10 813 293
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10 813 293
05
Здравоохранение
19 786 521
253
Управление здравоохранения области
19 185 515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
99 009
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

144 996
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
107 655
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
581 187
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
99 423
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 870 119
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
32 014
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
199 817
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 217 543
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 036 608
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
180 935
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
374 733
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
55 320
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
19 225
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
300 188
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
63 147
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
63 147
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 813 293
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 813 293
05
Денсаулық сақтау
19 786 521
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 185 515
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 009
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру

228 910
006
Услуги по охране материнства и детства
90 515
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 877
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 057
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 518 040
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 558 416
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 358 502
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 904
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
693 770
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 369
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
137 066
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
50 916
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
78 029
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
78 921
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
865 383
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 006 679
029
Областные базы спецмедснабжения
22 353
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 194 436
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
98 348
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
176 802
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
737 121
271
Управление строительства области
601 006
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
601 006
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 688 368
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 303 953
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

228 910
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
90 515
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 877
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 057
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 518 040
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 558 416
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 358 502
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 904
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
693 770
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 369
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
137 066
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
50 916
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
78 029
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
78 921
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
865 383
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 006 679
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
22 353
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 194 436
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
98 348
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
176 802
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
737 121
271
Облыстың құрылыс басқармасы
601 006
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
601 006
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2 688 368
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 303 953
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

134 281
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
197 409
003
Социальная поддержка инвалидов
177 630
007
Капитальные расходы государственного органа
1 700
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
385 574
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
301 794
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
272 017
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
41 221
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
32 016
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
3 806
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
533 769
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
222 730
261
Управление образования области
335 411
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
290 560
037
Социальная реабилитация
44 851
265
Управление предпринимательства и промышленности области
21 920
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
21 920
271
Управление строительства области
27 084
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
27 084
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 197 357
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
271
Управление строительства области
3 956 597
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000

134 281
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
197 409
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
177 630
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 700
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
385 574
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
301 794
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
272 017
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 221
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 016
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелер желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 806
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
533 769
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
222 730
261
Облыстың білім басқармасы
335 411
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
290 560
037
Әлеуметтік сауықтандыру
44 851
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
21 920
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
21 920
271
Облыстың құрылыс басқармасы
27 084
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
27 084
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 197 357
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 956 597
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000

024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
444 197
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 000 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
900 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
240 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
786 400
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 205 573
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
62 790
005
Капитальные расходы государственного органа
1 863
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 210 765
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
43 640
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
436 110
030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 908 904
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
121 768
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
995 233
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
424 500
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
3 854 158
262
Управление культуры области
1 026 087
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
54 858
003
Поддержка культурно-досуговой работы
118 968
004
Увековечение памяти деятелей государства
2 600
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним

024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
444 197
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 000 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
900 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
240 000
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
786 400
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 205 573
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 790
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 863
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 210 765
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
43 640
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
436 110
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 908 904
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
121 768
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
995 233
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
424 500
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
3 854 158
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 026 087
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 858
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
118 968
004
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
2 600
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және олардың қол жетімді болуын қамтамасыз ету

010
Государственная поддержка племенного животноводства
591 376
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
565 972
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
135 261
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
294 700
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
93 783
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 449
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
1 324 440
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
394 925
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 891
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
11 560
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
42 811
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
8 954
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
21 622
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
751 141
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
103 381
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 060 777
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
67 665
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
18 332
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
11 841
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
546 540
006
Охрана животного мира
881
008
Мероприятия по охране окружающей среды

010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
591 376
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
565 972
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
135 261
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
294 700
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
93 783
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 449
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
1 324 440
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
394 925
028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
4 891
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
11 560
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
42 811
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
8 954
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
21 622
035
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
751 141
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
103 381
254
Облыстың табиғи ресурстарды және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
1 060 777
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 665
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
18 332
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11 841
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
546 540
006
Жануарлар дүниесін қорғау
881
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар