Об организации общественных работ
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 26 ноября 2012 года N 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2012 года N 4377. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 01 июля 2013 года N 173
Сноска. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 01.07.2013 N 173.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы N 369 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 желтоқсанда N 4377 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 01 шілдедегі N 173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 01.07.2013 N 173 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қазалы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Казалинский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление безработных на общественные работы.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района "Об организации оплачиваемых общественных работ, социальных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации, переподготовки для безработных района" N 116 от 11 марта 2008 года (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов за N 10-4-80, опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 23 апреля 2008 года).

1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Қазалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Қазалы ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 11 наурыздағы "Ауданда жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды, әлеуметтік жұмыс орындарын және кәсіби даярлау, біліктілікті арттыру, қайта даярлауды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-4-80 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 сәуірде "Тұран-Қазалы" газетінде жарияланған) N 116 қаулысының күші жойылды деп танылсын.