Об установлении ежемесячного денежного содержания спортсменам Мангистауской области и спортсменам, выступающим в составах команд по игровым видам спорта, их тренерам
Постановление акимата Мангистауской области от 08 мая 2012 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 04 июня 2012 года № 2131. Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 25 ноября 2014 года № 290
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 25.11.2014 года № 290 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 2 декабря 1999 года «О физической культуре и спорте» и в целях обеспечения социальной защищенности спортсменов Мангистауской области, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ежемесячное денежное содержание (далее – Содержание) в размере 65 месячных расчетных показателей следующей категории спортсменов:
10 спортсменам области, входящих в составы сборных команд Республики Казахстан по различным видам спорта, показывающим стабильные высокие спортивные результаты на официальных соревнованиях международного уровня;
спортсменам, выступающим в составах команд по игровым видам спорта, их тренерам, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Создать рабочую группу, определяющую перечень лиц, которым будет установлено ежемесячное денежное содержание (далее – Рабочая группа) в составе, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Списочный состав кандидатов на получение Содержания определяется по представлению Управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области решением Рабочей группы 2 раза в год.
4. Решение Рабочей группы об установлении Содержания принимается на заседании открытым голосованием большинством голосов.
По представлению Управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области решением Рабочей группы выплата Содержания спортсменам может быть досрочно прекращена в случае отсутствия стабильных высоких спортивных результатов на республиканских и международных соревнованиях, нарушения спортивного режима.
5. Управлению экономики и бюджетного планирования Мангистауской области (Ильмуханбетова Ш.Л.) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области:

Маңғыстау облысының спортшыларына және спорттың ойын түрлері бойынша командалар құрамында өнер көрсететін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына ай сайын ақшалай қаржыны белгілеу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 08 мамырдағы № 85 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 04 маусымда № 2131 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қарашада № 290 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 25.11.2014  № 290(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Дене шынықтыру және спорт туралы» 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес және Маңғыстау облысы спортшыларын әлеуметтік қорғауды қамтамасыз ету мақсатында, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ай сайын ақшалай қаржы (бұдан әрі – Қаржы) 65 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде спортшылардың мына санаттарына:
әр алуан спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының құрамына кіретін, халықаралық дәрежедегі ресми жарыстарда тұрақты жоғары спорт нәтижелерін көрсететін облыстың 10 спортшысына;
спорттың ойын түрлері бойынша командалар құрамында өнер көрсететін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес құрамда, ай сайын ақшалай қаржы белгіленетін адамдардың тізбесін айқындайтын жұмыс тобы (бұдан әрі – Жұмыс тобы) құрылсын.
3. Қаржыны алуға үміткердің тізімдік құрамы Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының ұсынысы бойынша жылына 2 рет Жұмыс тобының шешімімен анықталады.
4. Қаржыны белгілеу туралы Жұмыс тобының шешімі мәжілісте ашық дауыс беру арқылы көпшілік дауыспен қабылданады.
Республикалық және халықаралық жарыстарда тұрақты жоғары спорттық нәтижелері болмаған, спорттық режимді бұзған жағдайында, Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының ұсынысы бойынша Жұмыс тобының шешімімен спортшыларға Қаржыны төлеу мерзімінен бұрын тоқтатылуы мүмкін.
5. Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы (Ш.Л. Илмұханбетова) осы қаулыдан туындайтын шараларын қабылдасын.
6. Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының:

постановление акимата Мангистауской области от 11 марта 2008 года № 171 «Об установлении ежемесячного денежного содержания ведущим спортсменам Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2008, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 8 апреля 2008 года);
постановление акимата Мангистауской области от 13 октября 2009 года № 2787 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 11 марта 2008 года № 171 «Об установлении ежемесячного денежного содержания ведущим спортсменам Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2059, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 8 декабря 2009 года);
постановление акимата Мангистауской области от 23 августа 2010 года № 318 «О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 11 марта 2008 года № 171 «Об установлении ежемесячного денежного содержания ведущим спортсменам Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2084, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 28 сентября 2010 года).
7. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жумашева К.Б.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            Б. Мухамеджанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления туризма,
физической культуры и спорта
Мангистауской области
Пахомов С.И.
08 мая 2012 год
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Ильмуханбетова Ш.Л.
08 мая 2012 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от  08 мая 2012 года № 85
Количество
спортсменов и тренеров, выступающих в составах команд по игровым видам спорта для установления ежемесячного денежного содержания
Наименование предприятия
Количество спортсменов и тренеров
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Волейбольный клуб «Каспий» Управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области акимата Мангистауской области
6 человек
(4 спортсмена,
2 тренера)
2
Государственное коммунальное казенное предприятие «Баскетбольный клуб «Каспий» Управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области акимата Мангистауской области
16 человек
(14 спортсменов,
2 тренера)
3
Государственное коммунальное казенное предприятие «Футбольный клуб «Каспий» Управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области акимата Мангистауской области
27 человек
(25 спортсменов,
2 тренера)
Всего:
49 человек
(43 спортсмена,
6 тренеров)
Приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 мая 2012 года № 85
Состав
рабочей группы, определяющей перечень лиц, которым будет установлено ежемесячное денежное содержание
Жумашев
Каныбек Бекболатович
руководитель рабочей группы,
заместитель акима области
Пахомов
Сергей Иванович
заместитель руководителя рабочей группы,
начальник управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области
Елизарова
Рушния Фаритовна
секретарь рабочей группы,
заместитель начальника управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области
члены рабочей группы:
Анес
Бауржан Анесович
директор государственного
коммунального казенного предприятия
«Детско-юношеская спортивная школа по парусному спорту» Управления туризма, физической культуры и спорта Мангистауской области акимата Мангистауской области
Бисенкулы
Кабыл Темирханович
старший тренер области по казахша-курес
Саргулов
Нурым Амангельдиевич
ветеран спорта
Пустоветов
Валентин Михайлович
ветеран спорта

«Маңғыстау облысының жетекші спортшыларын ай сайын ақшалай қамтуды белгілеу туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 171 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2008 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2008 жылғы 8 сәуірде жарияланған);
«Маңғыстау облысының жетекші спортшыларын ай сайын ақшалай қамтуды белгілеу туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 171 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 13 қазандағы № 2787 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2009 жылғы 8 желтоқсанда жарияланған);
«Маңғыстау облысының жетекші спортшыларына ай сайын ақшалай қамтуды белгілеу туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 171 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 318 қаулысының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2084 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2010 жылғы 28 қыркүйекте жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.Б. Жұмашевқа жүктелсін.
8. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             Б. Мұхаметжанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысының
туризм, дене шынықтыру
және спорт басқармасының бастығы
С.И. Пахомов
08 мамыр 2012 жыл
Маңғыстау облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы
Ш.Л.Илмұханбетова
08 мамыр 2012 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 08 мамыр
№ 85 қаулысына
1-қосымша
Ай сайын ақшалай қаржыны белгілеу үшін
спорттың ойын түрлері бойынша командалар құрамында өнер көрсететін спортшылар мен жаттықтырушылардың саны
Кәсіпорын атауы
Спортшылар мен жаттықтырушылардың саны
1.
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының «Каспий» волейбол клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6 адам
(4 спортшы,
2 жаттықтырушы)
2.
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының «Каспий» баскетбол клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
16 адам
(14 спортшы,
2 жаттықтырушы)
3.
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының «Каспий» футбол клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
27 адам
(25 спортшы,
2 жаттықтырушы)
Барлығы:
49 адам
(43 спортшы,
6 жаттықтырушы)
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 08 мамыр
№ 85 қаулысына
2-қосымша
Ай сайын ақшалай қаржы белгіленетін адамдардың тізбесін айқындайтын жұмыс тобының құрамы
Жұмашев
Қаныбек Бекболатұлы
жұмыс тобының жетекшісі,
облыс әкімінің орынбасары
Пахомов
Сергей Иванович
жұмыс тобы жетекшісінің орынбасары, Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының бастығы
Елизарова
Рушания Фаритовна
жұмыс тобының хатшысы, Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы бастығының орынбасары
жұмыс тобының мүшелері:
Анес
Бауржан Анесұлы
Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының «Желкен спорты бойынша балалар – жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының директоры
Бисенқұлы
Қабыл Темірханұлы
қазақша күрес бойынша облыстың аға жаттықтырушысы
Сарғұлов
Нұрым Амангелдіұлы
спорт ардагері
Пустоветов
Валентин Михайлович
спорт ардагері