О внесении изменений в постановление акимата от 26 марта 2012 года № 138 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012 год"
Постановление акимата Костанайской области от 15 августа 2012 года № 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 августа 2012 года № 3827
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6, пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012 год" от 26 марта 2012 года № 138 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3800, опубликовано 28 апреля 2012 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 1, 2 изложить в новой редакции:
"
1.
0502000
Обслуживание
и ремонт теле-
коммуникационного
оборудования
0502012
Радиомеханик
по ремонту
и обслуживанию
аппаратуры
(радио-, теле-,
аудио-, видео-)
20
1 год
10 месяцев
0502012
Радиомеханик
по ремонту
и обслуживанию
аппаратуры
(радио–, теле–,
аудио-, видео-)
25
2 года
10 месяцев
2.

Әкімдіктің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 138 "Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған 2012 жылдың мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 тамыздағы № 369 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 тамызда № 3827 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, 8-бабының 2-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық және кәсіптік білімi бар мамандарды даярлауға арналған 2012 жылдың мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 138 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3800 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 сәуірде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
реттік нөмірлері 1, 2-жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"
1.
0502000
Телекоммуникациялық
құралдармен
тұрмыстық
техникаларды жөндеу
және қызмет көрсету
0502012
Аппаратура жөндеу
және қызмет көрсету
радиомеханигі
(радио, теле-,
аудио-, бейне-)
20
1 жыл
10 ай
0502012
Аппаратура жөндеу
және қызмет көрсету
радиомеханигі
(радио, теле-,
аудио-, бейне-)
25
2 жыл
10 ай
2.