Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 11 мая 2012 года № 617. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 4 июня 2012 года № 9-2-213. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21 апреля 2016 года № 431
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 21.04.2016 № 431.
В соответствии с подпунктом 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест на предприятиях, в организациях и учреждениях всех форм собственности города Рудного.
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел занятости и социальных программ" руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Б. Гаязов

Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 617 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 маусымда № 9-2-213 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 431 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 21.04.2016 № 431 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота Рудный қаласының барлық меншік нысанындағы кәсіпорындарындағы, ұйымдары мен мекемелеріндегі жұмыс орындарының жалпы санынан бір проценті мөлшерінде белгіленсін.
2. "Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі өтініш білдірген интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа жіберу барысында осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов