О внесении дополнения в постановление акимата от 2 ноября 2011 года № 1392 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 18 июля 2012 года № 1026. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 августа 2012 года № 9-2-217
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году" от 2 ноября 2011 года № 1392 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-195, опубликованное 2 декабря 2011 года в газете "Рудненский рабочий") следующее дополнение:
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах, утвержденные указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 18, следующего содержания:
"
18
Государствен
-ное
учреждение
"Рудненский
городской
отдел
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог"
акимата
города
Рудного
Содействие в
охране
многоквартирного
жилого дома,
расположенного
по адресу улица
Ленина, дом 187,
не требующее
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
Помощь в уборке
лестничных
клеток жилого
дома, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
4416
2000
2
минималь-
ных
размера
заработной
платы
1,5
минималь-
ных
размера
заработной
платы
Устанавливается
сменный график
работы с
применением
суммированного
учета рабочего
времени и
обязательным
соблюдением
продолжительности
отдыха участника
общественных
работ между
окончанием работы
и ее началом в
следующую рабочую
смену.
Продолжительность
рабочего времени
одного участника
общественных
работ – не более
40 часов в
неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики
Казахстан, с
двумя выходными
днями, обеденным
перерывом не
менее одного
часа.
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Б. Гаязов

Әкімдіктің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1392 "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 18 шілдедегі № 1026 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 тамызда № 9-2-217 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 1392 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-2-195 болып тіркелген, 2011 жылғы 2 желтоқсанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланды) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері:
мына мазмұндағы реттік нөмірі 18 жолымен толықтырылсын:
"
18
Рудный
қаласы
әкімдігінің
"Рудный
қалалық
тұрғын
үй-комму-
налдық
шаруашылығы
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін,
Ленин көшесі,
187 үй мекенжайы
бойынша
орналасқан көп
пәтерлі тұрғын
үйді қорғауда
жәрдем көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
тұрғын үйдің
баспалдақ
торларын жинауда
көмек көрсету
4416
2000
Ең төменгі
жалақының
2 мөлшері
Ең төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
Жұмыс
уақытының
жиынтық есебін
қолдануымен
және жұмыстың
аяқталуы мен
келесі жұмыс
сменасының
басталуы
арасындағы
қоғамдық
жұмыстарға
қатысушының
демалыс
ұзақтығының
міндетті
сақталуымен
сменалы жұмыс
кестесі
бекітіледі.
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республикасы-
ның еңбек
заңнамасымен
көзделген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі
демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен.
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Б. Ғаязов