О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 541 "О городском бюджете города Рудного на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 18 октября 2012 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 октября 2012 года № 3856
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 541 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-197, опубликованное 20 января 2012 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 10978347,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8725496,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15494,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 167515,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2069842,0 тысячи тенге;
2) затраты – 11090000,0 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 67098,9 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 67098,9 тысячи тенге;";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Рудного на 2012 год в сумме 77334,8 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии
городского маслихата                       С. Свинарева
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел
финансов" акимата города
Рудного
_______________ М. Дуспулов
Начальник
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел
экономики и бюджетного
планирования" акимата города
Рудного
_______________ С. Искуженов
Приложение
к решению маслихата
от 18 октября 2012 года № 78
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2011 года № 541
Городской бюджет города Рудного
на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 "Рудный қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2012 жылғы 18 қазандағы № 78 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 қазанда № 3856 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография мен пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-197, 2012 жылғы 20 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 10978347,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 8725496,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15494,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 167515,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 2069842,0 мың теңге;
2) шығындар – 11090000,0 мың теңге;";
4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 67098,9 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 67098,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Рудный қаласы жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 77334,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   С. Свинарева
Қалалық
мәслихаттың хатшысы                        В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Дуспулов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ С. Искуженов
Мәслихаттың
2012 жылғы 18 қазандағы
№ 78 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 541 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2012 жылға арналған
қалалық бюджеті
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер