О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 353 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 9 апреля 2012 года № 22. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 13 апреля 2012 года № 9-5-143
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 353 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-5-136, опубликовано 6 января 2012 года в газете "Таза бұлақ-Чистый родник") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1335455,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 380673,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1722,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 603,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 952457,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1349089,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22768,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24719,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1951,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -41402,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41402,6 тысяч тенге.";
приложение 12 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 Г. Джузбаев
Секретарь
Алтынсаринского
районного маслихата                        А. Кенжегарин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Алтынсаринского района"
_________________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 353 "Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 22 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 сәуірде № 9-5-143 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 353 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-136 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше, 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1335455,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 380673,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1722,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 603,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 952457,0 мың теңге;
2) шығындар - 1349089,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 22768,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 24719,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1951,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо - 5000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 5000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- -41402,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 41402,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12 және 3-қосымшалары осы шешімнің 12 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Ғ. Жүзбаев
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Кенжеғарин
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е. Павлюк
Мәслихаттың