О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 303 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 9 февраля 2012 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 17 февраля 2012 года № 9-6-141
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 303 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-6-138, опубликованное 13 января 2012 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1571906,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 150871,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 10451,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1410584,0 тысяча тенге;
2) затраты - 1579835,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104275,2 тысяча тенге;
бюджетные кредиты – 108983,2 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4708,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 112204,6 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 112204,6 тысяча тенге.";
абзац двенадцатый пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"на проведение противоэпизоотических мероприятий - 12869,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных целевых трансфертов в сумме – 2947,1 тысяч тенге.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Кусайнов Ж.
Секретарь
районного маслихата                        Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
____________ Т. Карбозов
Приложение 1
к решению маслихата
от 9 февраля 2012 года № 12
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 303
Районный бюджет Амангельдинского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяча
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 303 "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 9 ақпандағы № 12 шешімі. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 ақпанда № 9-6-141 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабына сәйкес Аманкелді ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсанындағы № 303 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-6-138 нөмірімен тіркелген, 2012 жылы 13 қаңтар "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1571906,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 150871,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10451,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1410584,0 мың теңге;
2) шығындар - 1579835,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 104275,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 108983,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4708,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 112204,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112204,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3–тармағының он екінші азат жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге - 12869,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 2947,1 мың теңге сомасында пайдаланылмаған нысаналы трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы               Ж. Құсайнов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ Т.Карбозов
Мәслихаттың
2012 жылғы 9 ақпандағы
№ 12 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 303 шешіміне 1 қосымша
Аманкелді ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атаулары
I
І. Кірістер