О внесении изменения в решение маслихата от 2 сентября 2010 года № 294 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 30 июля 2012 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 августа 2012 года № 9-12-197. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31 октября 2014 года № 283
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 31.10.2014 № 283 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи" от 2 сентября 2010 года № 294, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-145, опубликовано 21 октября 2010 года в районной газете "Айна") следующее изменение:
в приложении к указанному решению маслихата:
пункт 15 главы 2 изложить в новой редакции:
"15. Доля предельно допустимых расходов в пределах установленных норм устанавливается в размере 10 процентов от совокупного дохода.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии           М. Агдавлетов
Секретарь районного маслихата              А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Карабалыкского района"
___________ Т. Салмина

Мәслихаттың 2012 жылғы 2 қыркүйектегі № 294 "Тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін анықтау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2012 жылғы 30 шілдедегі № 52 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 тамызда № 9-12-197 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 31.10.2014 № 283 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін анықтау туралы" 2010 жылғы 2 қыркүйектегі № 294 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-12-145 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 21 қазанда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
мәслихаттың көрсетілген шешімінің қосымшасында:
2 тараудың 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Жол берілетін шекті шығыстың үлесі қосынды табыстан 10 пайыз мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы                М. Агдавлетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________ Т. Салмина