Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 18 января 2012 года № 46. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-14-166. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 22 декабря 2015 года № 747
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 22.12.2015 № 747 (вступает в силу после его подписания).
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест Костанайского района.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" акимата Костанайского района принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Костанайского района С. Кульбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Ахметжанов

Мүгедектер үшін жұмыс орны квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 46 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-14-166 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 747 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 22.12.2015 № 747 қаулысымен (оған қол қойылғаннан кейін күшіне енеді).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-2) тармақшасына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орнының квотасы белгіленсін.
2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес мүгедектердің жұмысқа орыналасуларына жәрдемдесу жөнінде шаралар қолдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Көлбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Ахметжанов