О внесении изменений и дополнения в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXXVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 18 июля 2012 года N 59/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 августа 2012 года N 12-3-330. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения Павлодарского областного маслихата от 3 июня 2012 года N 69/6 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XL сессия IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3209) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХVIII сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 405/38 "О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-311, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Отарқа" N 4, 26 января 2012 года в газете "Голос Экибастуза" N 4) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 366 589" заменить цифрами "10 412 884";
цифры "6 458 797" заменить цифрами "6 860 538";
цифры "24 728" заменить цифрами "19 770";
цифры "37 000" заменить цифрами "82 000";
цифры "2 846 064" заменить цифрами "3 450 576";
в подпункте 2) цифры "9 551 792" заменить цифрами "10 564 157";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "60 243" заменить цифрами "94 173";
в абзаце втором цифры "60 243" заменить цифрами "102 173";

Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXXVIII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 405/38 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 18 шілдедегі N 59/8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 09 тамызда N 12-3-330 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XL сессия) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3201 болып тіркелген) N 69/6 шешімі негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXХVІII сессия) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-3-311 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Отарқа" N 4 газетінде, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Голос Экибастуза" N 4 газетінде жарияланған) N 405/38 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармағында:
1) тармақшасында:
"9 366 589" деген сандар "10 412 884" деген сандарымен ауыстырылсын;
"6 458 797" деген сандар "6 860 538" деген сандарымен ауыстырылсын;
"24 728" деген сандар "19 770" деген сандарымен ауыстырылсын;
"37 000" деген сандар "82 000" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 846 064" деген сандар "3 450 576" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "9 551 792" деген сандар "10 564 157" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
бірінші абзацта "60 243" деген сандар "94 173" деген сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацта "60 243" деген сандар "102 173" деген сандарымен ауыстырылсын;

цифру "0" заменить цифрами "8 000";
в пункте 2 цифры "32,9" заменить цифрами "24";
в пункте 4 цифры "14091" заменить цифрами "17161";
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике,  бюджету и предпринимательству.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата                       Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(внеочередная VIII сессия, V созыв)
от 18 июля 2012 года N 59/8
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХХVIII сессия, IV созыв)
от 20 декабря 2011 года N 405/38
Бюджет города Экибастуза на 2012 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                  Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы

"0" деген саны "8 000" деген сандарымен ауыстырылсын;
2–тармағында "32,9" деген сандар "24" деген сандарымен ауыстырылсын;
4–тармағында "14091" деген сандар "17161" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, қалалық
мәслихат хатшысы                           Б. Құспеков
Екібастұз қалалық мәслихатының
2012 жылғы 18 шілдедегі
(V шақырылған кезектен тыс
VIII сессия) N 59/8 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
(IV шақырылған кезекті XXXVIII
сессия) N 405/38 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сыныбы                     Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

32094
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
5722
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
9490
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5471
018
Капитальные расходы государственного органа
1038
5
Планирование и статистическая деятельность
28766
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28766
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
28282
004
Капитальные расходы государственного органа
484
02
Оборона
38707
1
Военные нужды
25261
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25261
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
25261
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
13446
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13446
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6200
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7246
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
35334
1
Правоохранительная деятельность
35334
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35334
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
35334
04
Образование
4505067
1
Дошкольное воспитание и обучение
1137031
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
57910
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
57250
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
660
464
Отдел образования района (города областного значения)
1079121
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
1065495
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета

32094
003
Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргiзу
5722
004
Бiржолғы талондарды беру жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру және бiржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
9490
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды  реттеу
1200
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5471
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1038
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
28766
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлiмi
28766
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28282
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
484
02
Қорғаныс
38707
1
Әскери мұқтаждықтар
25261
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
25261
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
25261
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
13446
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
13446
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
6200
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7246
03
Қоғамдық тәртiп, қауiпсiздiк, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметi
35334
1
Құқық қорғау қызметi
35334
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
35334
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
35334
04
Бiлiм беру
4505067
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
1137031
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
57910
004
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
57250
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
660
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1079121
009
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
1065495
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

13626
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3076252
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6187
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6187
464
Отдел образования района (города областного значения)
3070065
003
Общеобразовательное обучение
2847517
006
Дополнительное образование для детей
151811
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
70737
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
22121
464
Отдел образования района (города областного значения)
22121
018
Организация профессионального обучения
22121
9
Прочие услуги в области образования
269663
464
Отдел образования района (города областного значения)
269663
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26168
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51991
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
282
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
49699
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому  за счет трансфертов из республиканского бюджета
12206
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
129317
05
Здравоохранение
413
9
Прочие услуги в области здравоохранения
413
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
413
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
413
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
574563
2
Социальная помощь
510586
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6295
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6295
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

13626
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3076252
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
6187
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
6187
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
3070065
003
Жалпы бiлiм беру
2847517
006
Балаларға қосымша білім беру
151811
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
70737
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
22121
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22121
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
22121
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
269663
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
269663
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26168
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
51991
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
282
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
49699
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
12206
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
129317
05
Денсаулық сақтау
413
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
413
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
413
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
413
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
574563
2
Әлеуметтiк көмек
510586
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
6295
003
Мұқтаж  азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
6295
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Карасуский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Қарасу ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар