Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27 августа 2012 года N 969/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 сентября 2012 года N 3229. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 555/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19.06.2013 N 555/6.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", пунктом 2 статьи 31 Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки";
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Курманову А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
города Экибастуза
от 27 августа 2012 года N 969/8
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел ветеринарии акимата города Экибастуза", аппаратов акимов сельских округов, поселков и сел (далее – МИО) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Выдача ветеринарной справки", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464.
4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.

Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 27 тамыздағы N 969/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қыркүйекте N 3229 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 555/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 19.06.2013 N 555/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, сапалы мемлекеттік қызмет көрсету мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкiмінiң орынбасары А.А. Курмановаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екiбастұз қаласының әкiмi                  А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 27 тамыздағы
N 969/8 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызметі осы регламенттің (бұдан әрі – регламент) 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша "Екібастұз қаласы әкімдігінің ветеринария бөлімі"  мемлекеттік мекемесінің, ауылдық округ, кент және ауыл әкімдері аппараттарының (бұдан әрі - ЖАО) ветеринариялық дәрiгерiмен (бұдан әрі – ветдәрігер) ұсынылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi N 464 қаулысымен бекітілген "Ветеринариялық анықтама беру" стандарты негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi – ветеринариялық анықтаманы (қағаздағы тасымалдағышта) (бұдан әрі – анықтама) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.

6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
8. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, перерыв с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Перечень необходимых документов и требований к ним для получения государственной услуги:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
11. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
12. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются следующие случаи:
1)в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее - объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;
4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.
3. Порядок действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов проводится ветврачами МИО, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
ветеринарные врачи МИО, указанные в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Текстовое табличное описание последовательности взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему регламенту.

6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi — тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызмет жүгінген күннің ішінде көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алуға дейінгі ең жоғары рұқсат етілетін күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет демалыс және мереке күндерiнен басқа, жұмыс күндерi, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiнгi түскi үзiлiспен ұсынылады.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек ретімен жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызметті ұсыну үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдай жасалады (күтуге арналған креслолар, құжаттарды толтыруға арналған орындар қажетті құжаттардың тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стендтермен жарақталады).
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті алуға қажетті құжаттар және оларға қойылатын талаптар тізбесі:
1) жануарға ветеринариялық паспорт;
2) тері-жүн шикізатына, жануардың жеке нөмірі көрсетілген жапсырма міндетті түрде қажет;
3) ветеринариялық анықтама бланкі құнын төлеуін растайтын құжат.
11. Мемлекеттік қызмет тұтынушы не оның өкілі тікелей жүгінген күні көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін мыналар:
1) егер жануар, жануардан алынатын өнім және шикізат (бұдан әрі - объект) қолайсыз аймақтан тасымалданған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы ауру анықталғанда;
3) жануардың жеке нөмірі болмағанда;
4) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектінің, көлік құралының ветеринариялық-санитариялық талаптарға және қауіпсіздік талаптарына сәйкессіздігі негіз болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет үдерісіндегі
әрекет (өзара әрекеттілік) тәртібі
13. Құжаттарды қабылдау осы регламенттің 1-қосымшасында   көрсетілген ЖАО ветдәрігерлерімен жүргізіледі.
14. Мемлекеттік қызмет тұтынушысының өтініші ветдәрігермен жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін есепте алу журналында тіркеледі, онда мемлекеттік қызметті тұтынушымен алған мерзімі көрсетіледі.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген ЖАО ветеринариялық дәрігерлері.
16. Осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістердің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттердің (үдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы келтірілген.

17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в порядке, предусмотренном Законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Перечень уполномоченных органов
по оказанию государственной услуги
Nп\п Наименование МИО Адрес местоположения Контактные данные
1.
Государственное учреждение "Отдел ветеринарии акимата города Экибастуза"
город  Экибастуз ул. 50-летия Экибастуза, 10
(87187) 754238
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шидерты города Экибастуза"
поселок Шидерты, улица Ленина, 20
(87187) 398552
(87187) 398298
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Солнечный города Экибастуза"
поселок Солнечный пр. Конституции, 1
(87187)279447
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Торт-Кудук города Экибастуза"
село Торт-Кудук,
ул. Ленина, 10
(87184) 291510
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села имени Алькея Маргулана города Экибастуза"
село Имени Алькея Маргулана ул. А. Маргулана, 1
(87187)395373
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа города Экибастуза"
село Акколь, ул. Строительная, 18
(87187) 742083
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза"
село Сарыкамыс
(87187) 742769
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Олентинского сельского округа города Экибастуза"
село Тай, ул. Тауелсиздик, 33
(87187) 743306
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза"
село Тортуй,
ул. Школьная, 12
(87187) 743513, 743511
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байетского сельского округа города Экибастуза"
село Байет ул. Ғ. Токтара, 1а
(87187)397118
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Комсомольского сельского округа города Экибастуза"
село Шикылдак ул. Школьная
(87187)745075
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа города Экибастуза"
село Коянды ул. Ленина, 56
(87187)741237
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа города Экибастуза"
село Кулаколь ул. Орталық, 116
(87187)744765
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа города Экибастуза"
село Карасу
(871842)96735
15.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кудайкольского сельского округа города Экибастуза"
село Кудайколь

17. Осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Лауазымды адамдар мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі бұзушылықтары үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен белгіленген тәртіпте жауапты.
"Ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша
уәкілетті органдардың тізбесі
р/қ N ЖАО атауы Орналасқан мекенжайы Байланыс деректері
1.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Екібастұз қаласы, Екібастұздың 50-жылдығы көшесі, 10
(87187)754238
2.
"Екібастұз қаласы Шідерті поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шідерті поселкесі, Ленин көшесі, 20
(87187)398552
(87187)398298
3.
"Екібастұз қаласы Солнечный поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солнечный поселкесі, Конституция даңғылы, 1
(87187)279447
4.
"Екібастұз қаласы Төрт-Құдық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Төрт-Құдық ауылы, Ленин көшесі, 10
(87184)391510
5.
"Екібастұз қаласы Әлкей Марғұлан атындағы село әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әлкей Марғұлан атындағы село, Ә. Марғұлан көшесі, 1
(87187)395373
6.
"Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауылы, Строительная көшесі, 18
(87187)742083
7.
"Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сарықамыс ауылы
(87187)742769
8.
"Екібастұз қаласы Өлеңті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тай ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 33
(87187)743306
9.
"Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Төртүй ауылы,  Школьная көшесі, 12
(87187)743306
10.
"Екібастұз қаласы Бәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бәйет ауылы, Ғ. Тоқтар көшесі, 1 а үй
(87187)743513, 743511
11.
"Екібастұз қаласы Комсомол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шиқылдақ ауылы, Школьная көшесі
(87187)745075
12.
"Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қоянды ауылы, Ленин көшесі, 56
(87187)741237
13.
"Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құлакөл ауылы, Орталық көшесі, 116
(87187)744765
14.
"Екібастұз қаласы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қарасу ауылы
(871842)96735
15.
"Екібастұз қаласы Құдайкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құдайкөл ауылы

(87187)744350
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
N п/п N действия
(хода, потока работ)
1 2 3
1.
Наименование СФЕ
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
2.
Наименование
действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка и прием пакета
представленных
потребителем
документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Заполнение справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале выдачи справок. Подготовка готового документа к выдаче потребителю либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное
решение)
Прием документов
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача
готового документа
потребителю либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
4.
Сроки исполнения
не более 30 минут
в течение дня обращения
не более 30 минут
5.
N следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Схема предоставления государственной услуги при обращении в МИО
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
города Экибастуза
от 27 августа 2012 года N 969/8
Регламент государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел ветеринарии акимата города Экибастуза", аппаратов акимов сельских округов, поселков и сел, (далее – МИО) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта   "Выдача ветеринарного паспорта на животное", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464.
4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – потребитель).

(87187)744350
"Ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
1-кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
1. әрекет N (жұмыстың барысы, ағыны) 1 2 3
2.
ҚФБ атауы
ЖАО ветеринариялық дәрігері
ЖАО ветеринариялық дәрігері
ЖАО ветеринариялық дәрігері
3.
Әрекет атауы (үдерістің, процедураның, операцияның) және олардың сипаттамасы
Осы регламенттің 10-тармағында  көрсетілген тұтынушымен тапсырылған құжаттарды тексеру және қабылдау
Анықтаманы немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту  туралы  дәлелді жауапты толтыру
Анықтамаларды беру журналында тіркеу Дайын құжатты тапсыруға дайындау немесе мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
4.
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешімі)
Құжаттарды қабылдау
Ветеринариялық анықтамаға не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Құжатты не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тұтынушыға беру
5.
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
жүгінген күн ішінде
30 минуттан аспайды
"Ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
ЖАО жүгінген жағдайда мемлекеттік қызмет ұсыну сұлбасы
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 27 тамыздағы
N 969/8 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
"Жануарға ветеринариялық паспортты беру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жануарға ветеринариялық паспортты беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы регламентке (бұдан әрі - регламент) 1-қосымшада көрсетiлген мекенжайлар бойынша "Екібастұз қаласы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің, ауылдық округ, кент және ауыл әкімдері аппараттарының (бұдан әрі - ЖАО) ветеринариялық дәрiгерiмен (бұдан әрі – ветдәрігер) ұсынылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi N 464 қаулысымен бекітілген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" стандарты негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi – жануарға ветеринариялық паспорт (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi - тұтынушы) ұсынылады.

7. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
8. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
11. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребитель обращается к ветврачу МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное и (выписки из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается в МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.
12. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.

7. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспортын беру (жануарға ветеринариялық паспортынан үзiндi беру) мерзiмi жануарға жеке нөмiр берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн iшiнде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнүсқасын беру, жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап - 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет демалыс және мереке күндерiнен басқа, жұмыс күндерi, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiнгi түскi үзiлiспен ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз кезек ретімен жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттік қызметті ұсыну үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдай жасалады (күтуге арналған креслолар, құжаттарды толтыруға арналған орындар қажетті құжаттардың тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стендтермен жарақталады).
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды:
Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшін тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісінің құнын төлегенін растайтын құжатты береді. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берілген бірдейлендіру нөмірі болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін тұтынушы:
1) еркін нысандағы жазбаша өтініш;
2) жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлінген фактісін растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса береді.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы жануарға ветеринариялық паспортты алу үшін осы регламенттің 1-қосымшасында   көрсетілген мекенжайлар бойынша ЖАО-ның ветдәрігеріне жүгінеді.
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін тұтынушы осы регламентке 1-қосымшада   көрсетілген мекенжайлар бойынша ЖАО-ның ветдәрігеріне өтініш жасайды.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін жүгінген кезде, тұтынушының өтініші тіркеу журналына тіркеліп, мемлекеттік қызметті тұтынушыға күні мен уақыты, мерзімі және орны көрсетілген талон беріледі.
12. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы және жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) жануар иесінің жеке өзі не оның өкілі келген кезде беріледі.

(87187) 743513, 743511
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байетского сельского округа города Экибастуза"
село Байет ул. Ғ. Токтара, 1а
(87187)397118
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Комсомольского сельского округа города Экибастуза"
село Шикылдак ул. Школьная
(87187)745075
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа города Экибастуза"
село Коянды ул. Ленина, 56
(87187)741237
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа города Экибастуза"
село Кулаколь ул. Орталық, 116
(87187)744765
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа города Экибастуза"
село Карасу
(871842)96735
15.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кудайкольского сельского округа города Экибастуза"
село Кудайколь
(87187)744350
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Таблица 1. Описание действий СФЕ
При обращении потребителя по выдаче ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное
1. N действия (хода, потока работ) 1 2 3
2.
Наименование СФЕ
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3.
Наименование
действия (процесса, процедуры,операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка и
прием пакета
представленных
потребителем
документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Заполнение ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное либо мотивированный ответ об отказе
Регистрация в журнале выдачи ветеринарных паспортов (выписки из ветеринарного паспорта). Подготовка
готового
документа к выдаче
потребителю
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Прием документов
Подписание ветеринарного паспорта (выписки из ветеринарного паспорта) на животное либо мотивированного ответа об отказе
Выдача
готового
документа
потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 рабочий день
не более 40 минут
6.
N следующего действия
2
3
Таблица 2. Описание действий СФЕ
При обращении потребителя по выдаче дубликата ветеринарного паспорта на животное
1. N действия
(хода, потока работ)
1 2 3
2.
Наименование СФЕ
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3.
Наименование
действия(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка и
прием пакета
представленных
потребителем
документов, указанных в пункте 10 настоящего регламента
Рассмотрение представленных потребителем документов
либо мотивированный ответ об отказе
Регистрация в журнале выдачи паспортов (дубликатов). Подготовка
готового
документа к выдаче потребителю
4.
Форма завершения(данные,документ, организационно-распорядительное
решение)
Прием документов
Подписание дубликата ветеринарного паспорта на животное либо мотивированного ответа об отказе
Выдача
готового
документа
потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 30 минут
8 рабочих дней
не более 40 минут
6.
N следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема 1 предоставления государственной услуги при
обращении в МИО для выдачи ветеринарного паспорта
на животное (выписки из ветеринарного паспорта)
Схема 2 предоставления государственной услуги при обращении
в МИО для выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное

(87187) 743513, 743511
11.
"Екібастұз қаласы Комсомол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шиқылдақ ауылы, Школьная көшесі
(87187) 745075
12.
"Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қоянды ауылы, Ленин көшесі, 56
(87187) 741237
13.
"Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құлакөл ауылы, Орталық көшесі, 116
(87187) 744765
14.
"Екібастұз қаласы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қарасу ауылы
(871842) 96735
15.
"Екібастұз қаласы Құдайкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құдайкөл ауылы
(87187) 744350
"Жануарға ветеринариялық паспортты беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
1-кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың үзіндісін) беру бойынша жүгінген жағдайда
1. әрекет N (жұмыстың барысы, ағыны) 1 2 3
2.
ҚФБ атауы
ЖАО ветеринариялық дәрігері
ЖАО ветеринариялық дәрігері
ЖАО ветеринариялық дәрігері
3.
Әрекет атауы (үдерістің, процедураның, операцияның) және олардың сипаттамасы
Өтінішті тіркеу, осы регламенттің 10-тармағында көрсетілген тұтынушымен тапсырылған құжаттардың топтамасын тексеру және қабылдау
Жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың үзіндісін) толтырады
Ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың үзіндісін) беру журналында тіркеу. Дайын құжатты тұтынушыға беруге дайындау
4.
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау
Жануарға ветеринариялық паспортқа (ветеринариялық паспорттың үзіндісіне) қол қою
Дайын құжатты тұтынушыға беру
5.
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күн
40 минуттан аспайды
2-кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру бойынша жүгінген жағдайда
1. әрекет N (жұмыстың барысы, ағыны) 1 2 3
2.
ҚФБ атауы
ЖАО ветеринариялық дәрігері
ЖАО ветеринариялық дәрігері
ЖАО ветеринариялық дәрігері
3.
Іс- әрекет атауы (үдерістің, процедураның, операцияның) және олардың сипаттамасы
Өтінішті тіркеу, осы регламенттің 10-тармағында көрсетілген тұтынушымен тапсырылған құжаттардың топтамасын тексеру және қабылдау
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қарау
Паспорттарды (телнұсқаларды) беру журналында тіркеу. Дайын құжатты тұтынушыға беруге дайындау
4.
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау
Жануарға берілетін ветеринариялық паспорттың телнұсқасына қол қою
Дайын құжатты тұтынушыға беру
5.
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
8 жұмыс күн ішінде
40 минуттан аспайды
"Жануарға ветеринариялық паспортты беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
ЖАО жүгінген жағдайда жануарға ветеринариялық
паспортты (ветеринариялық паспорттың үзіндісін)
беру үшін мемлекеттік қызмет көрсетудің 1-сұлбасы
ЖАО жүгінген жағдайда жануарға ветеринариялық
паспорттың телнұсқасын беру үшін
мемлекеттік қызмет көрсетудің 2-сұлбасы