О социальной помощи по приобретению топлива
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 24 октября 2012 года N 5/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 ноября 2012 года N 3252. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 21 января 2014 года N 1/28
Сноска. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 21.01.2014 N 1/28.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить разовую социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, в размере 5 (пяти) месячных расчетных показателей за счет бюджетных средств.
2. Решение районного маслихата (XXXXIII сессия, IV созыв) от 2 декабря 2011 года N 3/43 "О социальной помощи по приобретению топлива" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-10-115 от 26 декабря 2011 года, опубликованное в районном газете "Шамшырак" от 31 декабря 2011 года N 53) признать утратившим силу.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-культурного развития и по защите законных прав и интересов граждан.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Жанакова
Секретарь районного маслихата              Г. Арынов

Отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 қазандағы N 5/8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қарашада N 3252 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы N 1/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 21.01.2014 N 1/28 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшiн жергілікті бюджет қаражаты есебінен, бiр жолғы әлеуметтiк көмек 5 (бес) айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде берiлсiн.
2. Май аудандық мәслихатының (ІV шақырылған ХХХХІІІ сессиясы) 2011 жылғы 2 желтоқсандағы N 3/43 "Отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 26 желтоқсанда N 12-10-115 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы N 53 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау мен қадағалау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрайымы                            А. Жанакова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Ғ. Арынов