Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также освободившихся из мест лишения свободы
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 13 декабря 2012 года N 358/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2013 года N 3327. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 06 сентября 2013 года N 236/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 06.09.2013 N 236/9.
В соответствии с подпунктами 13)14-1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктами 5-5)5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить в Майском районе квоту рабочих мест для:
несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Майского района" оказывать содействие в трудоустройстве несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций, лицам, состоящим на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лицам, освобожденным из мест лишения свободы.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Майского района от 1 декабря 2011 года N 325/12 "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освободившихся из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-10-114, опубликовано в газете "Шамшырак" от 31 декабря 2011 года N 53).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исаханову Н.Г.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Пшенбаев

Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 358/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда N 3327 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 06 қыркүйектегі N 236/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 06.09.2013 N 236/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13), 14-1) тармақшаларына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5)5-6) тармақшаларына сәйкес Май ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Май ауданында:
интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде;
қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар жұмысқа орналастыруға көмек көрсетіп тұрсын.
3. Май ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы "Интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс квота белгілеу туралы" N 325/12 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде N 12-10-114 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсанда N 53 "Шамшырақ" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ғ. Исахановаға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Пішенбаев