О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата (5 очередная сессия, 5 созыв) от 20 апреля 2012 года N 5/28 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Павлодарского района"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 25 октября 2012 года N 9/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 ноября 2012 года N 3264. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 13 июня 2014 года N 34/254
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 13.06.2014 N 34/254.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандарта государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (5 очередная сессия, 5 созыв) от 20 апреля 2012 года N 5/28 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-165, опубликованное от 18 мая 2012 года в районной газете "Заман тынысы" N 21, опубликованное от 18 мая 2012 года в районной газете "Нива" N 21), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами 25), 26) следующего содержания:
"25) многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алка" или "Кумыс алка";
26) лица, получающие социальное пособие по возрасту.";
подпункт 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"4) для категории, указанной в подпункте 4) для единовременной материальной помощи на ремонт жилья - согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", на установку электрического отопления, на погашение затрат по электрическому отоплению за период отопительного сезона 7 месяцев, на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" - согласно списка, предоставляемого акимами сельских округов и сел, с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика;";

Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 5 кезекті сессиясы) 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 5/28 "Павлодар ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 қазандағы N 9/68 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 қарашада N 3264 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 маусымдағы N 34/254 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 13.06.2014 N 34/254 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 56-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" N 394 қаулысына  сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 5 кезекті сессиясы) 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 5/28 "Павлодар ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-165 тіркелген, 2012 жылғы 18 мамырдағы "Заман тынысы" аудандық газетінің N 21, 2012 жылғы 18 мамырдағы "Нива" аудандық газетінің N 21 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1–тармақ келесі мазмұндағы 25), 26) тармақшаларымен толықтырылсын:
"25) "Алтын алқа" немесе "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған көп балалы аналар;
26) жасы бойынша әлеуметтік жәрдемақы алатын тұлғалар.";
2–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) тармақшада көрсетілген санат үшін тұрғын үй жөндеуге біржолғы материалдық көмек үшін - "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Павлодар облыстық филиалы Павлодар аудандық бөлімшесі ұсынатын тізімге сәйкес, электрмен жылытуды орнатуға, 7 ай жылу беру маусымы кезеңінде электрмен жылыту бойынша шығындарды өтеуге, "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері ұсынатын тізімге сәйкес "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға;";

подпункты 6), 7), 8) пункта 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"для единовременной материальной помощи для поездки на экскурсию в город Астана согласно списка, предоставляемого акимами сельских округов и сел, с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика;";
пункт 2 дополнить подпунктами 26), 27) следующего содержания:
"26) для категории, указанной в подпункте 25) для единовременной материальной помощи на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" согласно списка, предоставляемого акимами сельских округов и сел, с указанием номера лицевого счета, открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика;
27) для категории, указанной в подпункте 26) для единовременной материальной помощи ко Дню пожилых людей - согласно списка, предоставляемого Павлодарским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета открытого в акционерном обществе "Казпочта" или в банках второго уровня, регистрационного номера налогоплательщика.";
подпункт 4) пункта 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"единовременная материальная помощь для установки электрического отопления в размере 40 минимальных расчетных показателей, единовременная материальная помощь на погашение затрат по электрическому отоплению за период отопительного сезона 7 месяцев в размере 10 минимальных расчетных показателей, единовременная материальная помощь на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год;";
подпункты 6), 7), 8) пункта 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"единовременная материальная помощь для поездки на экскурсию в город Астана в размере 13 минимальных расчетных показателей;";
пункт 3 дополнить подпунктами 24), 25) следующего содержания:
"24) для категории, указанной в подпункте 25) – единовременная материальная помощь на подписку газет "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" в размере, установленном подписной ценой на год;
25) для категории, указанной в подпункте 26) – единовременная материальная помощь ко Дню пожилых людей в размере 2 минимальных расчетных показателей.".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету района.

2–тармақтың 6), 7), 8) тармақшалары келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
""Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері ұсынатын тізімге сәйкес Астана қаласына экскурсияға баруға біржолғы материалдық көмек үшін;";
2–тармақ келесі мазмұндағы 26), 27) тармақшаларымен толықтырылсын:
"26) 25) тармақшада көрсетілген санат үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып, ауылдық округтер мен ауыл әкімдері ұсынатын тізімге сәйкес "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға біржолғы материалдық көмек үшін;
27) 26) тармақшада көрсетілген санат үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамында немесе екінші деңгейдегі банктерде ашылған дербес шотының нөмірін, салық төлеушінің тіркеу нөмірін көрсете отырып, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Павлодар облыстық филиалы Павлодар аудандық бөлімшесі ұсынатын тізімге сәйкес Қарттар күні қарсаңында біржолғы материалдық көмек үшін.";
3–тармақтың 4) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"электрмен жылытуды орнатуға 40 ең төменгі есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 7 ай жылу беру маусымы кезеңінде электрмен жылыту бойынша шығындарды өтеуге 10 ең төменгі есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек;";
3–тармақтың 6), 7), 8) тармақшалары келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласына экскурсияға баруға 13 ең төменгі есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;";
3–тармақ келесі мазмұндағы 24), 25) тармақшаларымен толықтырылсын:
"24) 25) тармақшада көрсетілген санат үшін - "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья", "Заман тынысы", "Нива" газеттеріне жазылуға бір жылға арналған жазылу бағасымен белгіленген мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
25) 26) тармақшада көрсетілген санат үшін - Қарттар күні қарсаңында 2 ең төменгі есептік көрсеткіші мөлшерінде біржолғы материалдық көмек.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және аудан бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Р. Антоненко
Секретарь маслихата                        Б. Оралов

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Р. Антоненко
Мәслихат хатшысы                           Б. Оралов