О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/44 "О бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 28 мая 2012 года N 22/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 июня 2012 года N 12-12-133. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1)   пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением акимата области от 15 мая 2012 года N 148/6 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 272/10 "О реализации решения Павлодарского маслихата (XL сессии IV созыва) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы"" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХXXIV сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 228/44 "О бюджете Успенского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-119 от 09 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 696 603" заменить цифрами "1 816 340";
цифры "1 501 388" заменить цифрами "1 621 125";
в подпункте 2) цифры "1 772 283" заменить цифрами "1 892 020";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Успен аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсандағы (IV сайланған XXXXIV cессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 мамырдағы N 22/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 маусымда N 12-12-133 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, облыс әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар облыстық мәслихатының (ІҮ сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешімін іске асыру туралы" N 272/10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 148/6 қаулысына сәйкес, Успен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы (IV сайланған ХХХХІV сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 228/44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 9 қаңтарында N 12-12-119 болып тіркелген) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 696 603" сандары "1 816 340" сандарымен ауыстырылсын;
"1 501 388" сандары "1 621 125" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "1 772 283" сандары "1 892 020" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.

2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        О. Устименко
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(V (внеочередной) сессии, V созыва)
от 28 мая 2012 года N 22/5
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2012 год (с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық сессия төрағасы                   О. Устименко
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 28 мамыр
(V сайланған (кезектен тыс),
V сессиясы) N 22/5 шешіміне
қосымша
2012 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН АУДАН БЮДЖЕТІ
(өзгертулермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР