О некоторых вопросах оказания медицинской помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны
Постановление Акимата города Алматы от 2 февраля 2012 года N 1/94. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 2 марта 2012 года за N 922. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 6 марта 2013 года N 1/150
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 06.03.2013 N 1/150 (вводится в действие через 10 дней после опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 15 января 2001 года № 41 «О дальнейшем улучшении оказания медицинской помощи участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним» и  решением XXXXX-ой сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 490 «О бюджете города Алматы на 2012-2014 годы» (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции города Алматы № 909 от 23 декабря 2011 года), акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Стоматологическое лечение и зубопротезирование инвалидов и участников Великой Отечественной войны, а также лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны, обеспечить за счет средств местного бюджета, выделенного Управлению здравоохранения города Алматы в 2012 году.
2. Управлению здравоохранения города Алматы обеспечить:
1) оказание стоматологического лечения и зубопротезирования инвалидов и участников Великой Отечественной войны, а также лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны;
2) контроль за выполнением объема и качества стоматологического лечения и зубопротезирования указанной категории лиц.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы «О некоторых вопросах оказания медицинской помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны» от 11 апреля 2011 года № 2/215 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 887, опубликованное 21 апреля 2011 года в газетах «Вечерний Алматы» № 52 и «Алматы ақшамы» № 49).

Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға медициналық көмек көрсетудің кейбір мәселелері туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 ақпандағы N 1/94 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 наурызда N 922 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 наурыздағы N 1/150 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2013.03.06 N 1/150 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Денсаулық істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2001 жылғы 15 қаңтардағы № 41 "Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне және оларға теңестірілген адамдарға медициналық жәрдем көрсетуді одан әрі жақсарту туралы" бұйрығына және IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы XXXХХ сессиясының № 490 "2012-2014 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2011 жылғы 23 желтоқсанда тiркелген № 909) шешімін орындау үшін Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сонымен қатар жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестірілген тұлғаларды стоматологиялық емдеу мен тіс протездерін салу Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасына 2012 жылы жергілікті бюджеттен бөлінген қаражат есебінен қамтамасыз етілсін.
2. Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасы:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сонымен қатар жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға стоматологиялық емдеу мен тіс протездерін салу қызметтерін көрсетсін;
2) аталған топтағы тұлғаларға көрсетілетін стоматологиялық емдеу мен тіс протездерін салу көлемінің орындалуы мен сапасын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектерiне, сонымен қатар жеңiлдiктер мен кепiлдiктер бойынша Ұлы Отан соғысы қатысушыларына теңестiрiлген тұлғаларға медициналық көмек көрсетудiң кейбiр мәселерi туралы" 2011 жылғы 11 сәуiрдегi № 2/215 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде тiркелген № 887, 2011 жылғы 21 сәуiрде "Вечерний Алматы" № 52 және "Алматы ақшамы" № 49 газеттерiнде жарияланған).

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Сейдуманова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                       А.Есимов

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                      А. Есімов