Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год
Постановление Акимата города Алматы от 20 июня 2012 года N 2/557. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 05 июля 2012 года за N 940. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012 – 2013 учебный год, согласно приложению.
2. Управлению образования города Алматы обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на интернет ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Сейдуманова.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А. Есимов
Приложение
к постановлению Акимата
города Алматы
от 20 июня 2012 года № 2/557
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с техническим
и профессиональным образованием
на 2012-2013 учебный год
Наименование учебного заведения
Код и название
специаль-
ностей
на 2012-2013 год
всего уча- щихся
В том числе
на базе 9 классов (язык обучения)
на базе 11 классов (язык обучения)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный казахский гуманитарно- педагогический колледж № 1"
0101000- Дошкольное воспитание и обучение
50
25 (ка- захский)
25 (ка- захский)
0105000- Начальное образование
75
75 (ка- захский)
0510000- Делопроизвод- ство и архивоведение (по отраслям и областям применения)
25
25 (ка- захский)
0111000- Основное среднее образование
25
25 (ка- захский)
Итого:

2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы N 2/557 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 шілдеде N 940 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Алматы қаласы Білім басқармасы техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын Алматы қаласы әкімдігінің интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген кезден бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2012 жылғы "20" мамырдағы № 2/557
қаулысына қосымша
2012-2013 оқу жылына
техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған
мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Мамандықтың коды мен атауы
2012-2013 жылдарға
Оқу
шы саны
соның ішінде
9 сынып негізінде (оқу тілі)
11 сынып негізінде (оқу тілі)
1
"№ 1 Алматы мемлекеттік қазақ гуманитарлық педагогтік колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 – Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
50
25 (қазақша)
25(қазақша)
0105000 – Бастауыш білім беру
75
75 (қазақша)
0510000 - Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану (қолдану саласы бойынша)
25
25 (қазақша)
0111000 – Негізгі орта білім
25
25(қазақша)
Барлығы:

175
125 (ка- захский)
50 (ка- захский)
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный гуманитарно- педагогический колледж № 2"
0101000- Дошкольное воспитание и обучение
25
25 (рус- ский)
0105000- Начальное образование
125
50 (ка- захский)
75 (рус- ский)
0512000- Переводческое дело (по видам)
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
200
75 (ка- захский)
125 (рус- ский)
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж сервиса и технологий"
0506000- Парикмахерское искусство и декоративная косметика
63
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
13 (спе- циальная группа)
0507000- Организация обслуживания гостиничных хозяйств
25
25 (русский)
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
87
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
12 (спе- циальная группа)
25 (ка- захский)
1304000- Вы- числительная техника и программное обеспечение (по видам)
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
051800- Учет и аудит (по отраслям)
50
25 (ка- захский)
25 (ка- захский)
Итого:
275
100 (ка- захский)
100 (рус- ский)
25 (спе- циальная группа)
50 (ка- захский)
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж новых технологий"
1201000- Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспорт- ных средств
100
25 (ка- захский)
50 (рус- ский)
25 (рус- ский)
1310000- Техническая эксплуатация транспортного радиоэлек- тронного оборудования (по видам транспорта)
50
50 (рус- ский)
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
50
50 (рус- ский)
0515000- Менеджмент (по отраслям и областям применения)
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
250
50 (ка- захский)
175 (рус- ский)
25 (рус- ский)
5
Государст- венное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государст- венный политехнический колледж"
1014000- Технология машинострое- ния (по видам)
25
25 (ка- захский)
1304000- Вы- числительная техника и программное обеспечение
250
150 (ка- захский)
50 (рус- ский)
25 (спе- циальная группа)
25 (рус- ский)
1306000- Радио- электроника и связь (по видам)
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1305000- Ин- формационные системы
25
25 (рус- ский)
0518000- Учет и аудит (по отраслям)
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
425
250 (ка- захский)
125 (рус- ский)
25 (спе- циальная группа)
25 (рус- ский)
6
Государст- венное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государст- венный колледж энергетики и электронных технологий"
0901000- Электрообо- рудование электро- станций и сетей (по видам)
125
75 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
0906000- Теплоэнер- гетические установки тепловых электрических станций
25
25 (ка- захский)
1310000- Техническая эксплуатация транспорта радиоэлектрон- ного оборудования (по видам транспорта)
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0515000- Менеджмент (по отраслям и областям применения)
25
25 (ка- захский)
0518000- Учет и аудит (по отраслям)
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0902000- Элект- роснабжение
25
25 (рус- ский)
1014000- Техно- логия машиностроения (по видам)
25
25 (ка- захский)
1305000- Инфор- мационные системы
25
25 (рус- ский)
Итого:
375
225 (ка- захский)
125 (рус- ский)
25 (ка- захский)
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный бизнес колледж"
0518000- Учет и аудит (по отраслям)
125
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
50 (ка- захский)
0515000- Менеджмент (в торговле)
75
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (рус- ский)
0513000- Маркетинг (по отраслям)
25
25 (ка- захский)
1226000- Технология и организация производства продукции предприятий питания
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1219000- Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
25
25 (рус- ский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
375
175 (ка- захский)
125 (рус- ский)
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж технологии и менеджмента"
0508000- Организация питания

175
125(қазақша)
50(қазақша)
2
"№ 2 Алматы мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 – Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
25
25 (орысша)
0105000 – Бастауыш білім беру
125
50 (қазақша)
75 (орысша)
0512000 – Аударма ісі (түрлері бойынша)
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
Барлығы:
200
75 (қазақша)
125 (орысша)
3
"Алматы мемлекеттік сервис және технология колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0506000 – Шаштараз өнері және сәндік косметика
63
25 (қазақша)
25 (орысша)
13 (арнайы топ)
0507000 – Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру
25
25 (орысша)
1211000 – Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
87
25 (қазақша)
25 (орысша)
12 (арнайы топ)
25(қазақша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
50
25 (қазақша)
25(қазақша)
Барлығы:
275
100(қазақша)
100 (орысша)
25 (арнайы)
50(қазақша)
4
"Алматы мемлекеттік жаңа технологиялар колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1201000 – Автокөлік құралдарын жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
100
25 (қазақша) 50 (орысша)
25 (орысша)
1310000 – Көліктік радиоэлектрондық жабдықтарды техникалық пайдалану (әр сала бойынша)
50
50 (орысша)
1211000 – Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
50
50 (орысша)
0515000 – Менеджмент (салалар және қолдану аясы бойынша)
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
Барлығы:
250
50 (қазақша)
175 (орысша)
25 (орысша)
5
"Алматы мемлекеттік политехни
калық колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1014000 – Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)
25
25 (қазақша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету
250
150(қазақша)
50 (орысша)
25 (арнайы топ)
25 (орысша)
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша)
75
50 (қазақша)
25 (орысша)
1305000 - Ақпараттық жүйелер
25
25 (орысша)
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
Барлығы:
425
250(қазақша)
125(орысша)
25 (арнайы)
25 (орысша)
6
"Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0901000 – Электр
станциялары мен желілерінің электр жабдықтары (түрлері бойынша)
125
75(қазақша)
25 (орысша)
25(қазақша)
0906000 – Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары
25
25 (қазақша)
1310000 – Көліктік радиоэлектрондық жабдықтары техникалық пайдалану (көлік түріне қарай)
75
50 (қазақша)
25 (орысша)
0515000 – Менеджмент (салалар және қолдану аясы бойынша)
25
25 (қазақша)
0518000- Есеп және аудит (әр сала бойынша)
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
0902000-Электрмен қамтамасыз ету
25
25 (орысша)
1014000 – Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)
25
25 (қазақша)
1305000 - Ақпараттық жүйелер
25
25 (орысша)
Барлығы:
375
225(қазақша)
125(орысша)
25(қазақша)
7
"Алматы мемлекеттік бизнес колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
125
50 (қазақша)
25 (орысша)
50(қазақша)
0515000 – Менеджмент (салалар және қолдану аясы бойынша)
75
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
0513000 – Маркетинг (әр сала бойынша)
25
25 (қазақша)
1226000 – Тамақтандыру өндірісі тағамдарының технологиясы және оны ұйымдастыру
75
50 (қазақша)
25 (орысша)
1219000 – Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
25
25 (орысша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
Барлығы:
375
175(қазақша)
125 (орысша)
50(қазақша)
25 (орысша)
8
"Алматы мемлекеттік технология және менеджмент колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0508000 -Тамақтандыруды ұйымдастыру

100
50 (рус- ский)
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1225000- Производство мяса и мясных продуктов (по видам)
25
25 (рус- ский)
0507000- Организация обслуживания гостиничных хозяйств
25
25 (рус- ский)
1219000- Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
25
25 (рус- ский)
0511000- Туризм
25
25 (рус- ский)
Итого:
200
150 (рус- ский)
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
9
Государст- венное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государст- венный колледж транспорта и коммуникации"
1303000- Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодо- рожном транспорте
25
25 (ка- захский)
0904000- Элект- роснабжение, эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт элек- тротехнических систем железных дорог
25
25 (рус- ский)
1409000- Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1203000- Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1108000- Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам)
75
25 (ка- захский)
50 (рус- ский)
Итого:
225
100 (ка- захский)
125 (рус- ский)
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Медицинский колледж"
0302000- Сестринское дело
100
50 (ка- захский)
25 (ка- захский)
25 (русский)
0301000- Лечебное дело
50
50 (ка- захский)
Итого:
150
100 (ка- захский)
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого по государственным колледжам:
2650
1225 (ка- захский)
1050 (рус- ский)
50 (спе- циальная группа)
200 (ка- захский)
125 (рус- ский)
11
Государственное учреждение "Профессиональ- ный лицей № 1"
0510000- Дело- производство и архивоведение
50
50 (ка- захский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0507000- Организация обслуживания гостиничного хозяйства
50
50 (рус- ский)
0508000- Организация питания
75
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (рус- ский)
0511000- Туризм
25
25 (рус- ский)
0512000- Маркетинг
25
25 (рус- ский)
Итого:
300
125 (ка- захский)
150 (рус- ский)
25 (рус- ский)
12
Государственное учреждение "Про- фессиональный лицей № 3"
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
100
25 (рус- ский)
50 (ка- захский)
25 (ка- захский)
0506000- Парикмахерское искусство декоративная косметика
125
75 (рус- ский)
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
25
25 (рус- ский)
0508000- Организация питания
75
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (рус- ский
Итого:

100
25 (қазақша)
50 (орысша)
25 (орысша)
1225000 - Ет және ет тағамдарын өндіру (түрлері бойынша)
25
25 (орысша)
0507000 - Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру
25
25 (орысша)
1219000 – Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
25
25 (орысша)
0511000-Туризм
25
25 (орысша)
Барлығы:
200
25 (қазақша)
150 (орысша)
25 (орысша)
9
"Алматы мемлекеттік көлік және коммуника
циялар колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1303000 - Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару
25
25 (қазақша)
0904000 - Темір жол электро
техникалық жүйелерін электрмен жабдықтау, пайдалану, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
25
25 (орысша)
1409000 – Теміржол құрылысы, теміржол және теміржол шаруашылығы
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
1203000 - Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
1108000 – Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық күтім жасау (түрлері бойынша)
75
25 (қазақша)
50 (орысша)
Барлығы:
225
100(қазақша)125 (орысша)
10
"Медициналық колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0302000 - Медбикелік іс
100
50 (қазақша)
25(қазақша)
0301000 - Емдеу ісі
50
50 (қазақша)
25 (орысша)
Барлығы:
150
100 қазақша)
25(қазақша)
25 (орысша)
Барлығы колледждер бойынша:
2650
1175 (қазақша)
1050 (орысша)
50 (арнайы топ)
250 (қазақша)
125 (орысша)
17
"№ 1 кәсіптік лицей" Мемлекеттік мекемесі
0510000 - Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану (салалары бойынша
50
50 (қазақша)
1304000 - Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
75
50 (қазақша)
25 (орысша)
0507000 - Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру
50
50 (орысша)
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
75
25 (қазақша)
25 (орысша)
25 (орысша)
0511000-Туризм
25
25 (орысша)
0512000-Маркетинг
25
25 (орысша)
Барлығы:
300
125(қазақша)
150 (орысша)
25 (орысша)
18
"№ 3 кәсіптік лицей" Мемлекеттік мекемесі
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
100
25 (орысша)
50 (қазақша)
25(қазақша)
0506000 - Шаштараз өнері және сәндік косметика
125
75 (орысша)
25 (қазақша)
25 (орысша)
1304000 - Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
25
25 (орысша)
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
75
25 (қазақша)
25 (орысша)
25(орысша)
Барлығы:

325
100 (ка- захский)
150 (рус- ский)
50 (рус- ский)
25 (ка- захский)
13
Государственное учреждение "Профессио- нальный лицей № 4"
1114000- Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
100
50 (ка- захский)
50 (рус- ский)
1414000- Мебельное производство
25
25 (рус- ский)
0402000- Дизайн (по профилю)
25
25 (рус- ский)
1119000- Холодильно- компрессорные машины и установки
25
25 (рус- ский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранспорт- ных средств
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0502000- Обслуживание и ремонт теле- коммуникацион- ного оборудования
25
25 (рус- ский)
0510000- Дело- производство и архивоведение
25
25 (ка- захский)
0518000- Учет и аудит
50
25 (рус- ский)
25 (рус- ский)
0512000- Маркетинг
25
25 (рус- ский)
Итого:
350
100 (ка- захский)
225 (рус- ский)
25 (рус- ский)
14
Государственное учреждение "Про- фессиональный лицей № 5"
1227000- Печатное производство
275
100 (ка- захский)
75 (рус- ский)
75 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0513000- Маркетинг (по отраслям)
25
25 (рус- ский )
Итого:
300
100 (ка- захский)
75 (рус- ский)
50 (рус- ский)
75 (ка- захский)
15
Государственное учреждение "Про- фессиональный лицей № 6"
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранспорт- ных средств
350
50 (ка- захский)
225 (рус- ский)
25 (ка- захский)
50 (рус- ский)
1202000- Организация перевозок и управление движением на транспорте
25
25 (рус- ский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
25
25 (рус- ский)
Итого:
400
50 (ка- захский)
225 (рус- ский)
25 (ка- захский)
100 (рус- ский)
16
Государственное учреждение "Про- фессиональный лицей № 7"
1401000- Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
100
50 (рус- ский)
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0413000- Декоративно- прикладное искусство и народные промыслы
25
25 (ка- захский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранс- портных средств
75
50 (рус- ский)
25 (ка- захский)
1114000- Сварочное дело (по видам)
100
25 (рус- ский)
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:

325
100(қазақша)
150 (орысша)
25(қазақша)
50(орысша)
19
"№ 4 кәсіптік лицей" Мемлекеттік мекемесі
1401000 - Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
100
50 (қазақша)
50 (орысша)
1414000 - Жиһаз өндірісі
25
25 (орысша)
0402000 - Дизайн (профиль бойынша)
25
25 (орысша)
1119000 - Тоңазытқыш- компрессор машиналары және қондырғылары
25
25 (орысша)
1201000 - Автокөлік құралдарын жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
50
25 (қазақша) 25 (орысша)
0502000 – Телекоммуника
циялық құралдарды жөндеу және қызмет көрсету
25
25 (орысша)
0510000 - Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану (салалары бойынша)
25
25 (қазақша)
0518000 - Есеп және аудит (әр сала бойынша)
50
25 (орысша)
25(орысша)
0512000 – Маркетинг (әр сала бойынша)
25
25 (орысша)
Барлығы:
350
100(қазақша)225 (орысша)
25(орысша)
20
"№ 5 кәсіптік лицей" Мемлекеттік мекемесі
1227000 - Полиграфия өндірісі
275
100(қазақша)75 (орысша)
75(қазақша)
25(орысша)
0513000 – Маркетинг (әр сала бойынша)
25
25(орысша)
Барлығы:
300
100(қазақша)75 (орысша)
75(қазақша)
50(орысша)
21
"№ 6 кәсіптік лицей" Мемлекеттік мекемесі
1201000 - Автокөлік құралдарын жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
350
50 (қазақша)
225 (орысша)
25(қазақша) 50(орысша)
1202000 - Көлікте тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару
25
25(орысша)
1304000 - Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
25
25(орысша)
Барлығы:
400
50 (қазақша)
225 (орысша)
25(қазақша)
100(орысша)
22
"№ 7 кәсіптік лицей" Мемлекеттік мекемесі
1401000 - Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
100
25 (қазақша)
50 (орысша)
25 (орысша)
0413000 - Сәндік-қолданбалы және халықтық кәсіпшілік өнері
25
25 (қазақша)
25 (орысша)
1201000 - Автокөлік құралдарын жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
75
50 (орысша)
25 (орысша)
1114000 - Дәнекерлеу ісі (салалар бойынша)
100
50 (қазақша)
25 (орысша)
Барлығы:

200
150 (ка- захский)
50 (рус- ский)
21
Профессиональ- ный лицей при Алматинском государственном колледже транспорта и коммуникаций
1108000- Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог
25
25 (рус- ский)
Итого:
25
25 (рус- ский)
22
Государственное учреждение "Про- фессиональная школа № 02"
1109000- Токарное дело и метал- лообработка
50
50 (рус- ский)
1112000- Эксплуатация машин и оборудования промышленности
25
25 (рус- ский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение
25
25 (рус- ский)
1401000- Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
50
50 (рус- ский)
Итого:
150
150 (рус- ский)
Итого по про- фессиональным лицеям:
3375
1125 (ка- захский)
1675 (рус- ский)
200 (ка- захский)
375 (рус- ский)
23
Товарищество с ограниченной ответствен- ностью "Алматинский колледж строительства и менеджмента"
1401000- Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
50
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
1405000- Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения
25
25 (рус- ский)
0514000- Оценка
25
25 (рус- ский)
Итого:
100
75 (рус- ский)
25 (ка- захский)
24
Алматинский финансово- правовой и технологический колледж
1226000- Технология и организация производства продукции предприятий питания
75
25 (ка- захский)
50 (ка- захский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
50
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
Итого:
125
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
75 (ка- захский)
25
Колледж "Әділет" Каспийского общественного университета
1304000 - Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
25
25 (рус- ский)
Итого:
25
25 (рус- ский)
26
Негосударствен- ное некоммерческое учреждение Казахско- Американского Университета "Алматинский колледж связи"
1306000- Радио- электроника и связь (по видам)
75
50 (рус- ский)
25 (ка- захский)
1309000- Оптическое и электронное оборудование
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
125
25 (ка- захский)
75 (рус- ский)
25 (ка- захский)
27
Алматинский автомобильно- дорожный колледж
1410000 - Строительство автомобильных дорог и аэродромов
25
25 (рус- ский)
1201000 - Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспортных средств
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1202000 - Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям)
50
25 (ка- захский)
25 (ка- захский)
1402000 - Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам)
25
25 (рус- ский)
Итого:
150
50 (ка- захский)
50 (рус- ский)
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
28
Учреждение "Алматинский индустриальный колледж"
1201000- Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспорт- ных средств
50
25 (ка- захский)
25 (ка- захский)
0911000- Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт элек- трического и электромеха- нического оборудования
50
25 (ка- захский)
25 (ка- захский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
75
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
25 (ка- захский)
1202000- Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям)
75
50 (ка- захский)
25 (ка- захский)
051800- Учет и аудит (по отраслям)
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
300
150 (ка- захский)
50 (рус- ский)
100 (ка- захский)
29
Учреждение "Казахский университет путей сообщения"
1303000- Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте
75
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
1108000- Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог
50
25 (ка- захский)
25 (ка- захский)
1202000- Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям)
75
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
0904000- Электро- снабжение, эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт элек- тротехнических систем железных дорог
50
25 (ка- захский)
25 (ка- захский)
1409000- Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство
50
25 (ка- захский)
25 (ка- захский)
Итого:
300
125 (ка- захский)
50 (рус- ский)
125 (ка- захский)
30
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
1218000 - Производство пищевых продуктов
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1219000 - Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1226000 - Технология и организация производства продукции предприятий питания
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
150
75 (ка- захский)
75 (рус- ский)
Итого по негосударственным колледжам:

200
150(қазақша)
50 (орысша)
27
Алматы мемлекеттік көлік және коммуникация колледжі жанындағы кәсіптік лицей
1108000 - Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету
25
25 (орысша)
Барлығы:
25
25 (орысша)
28
"№ 02 кәсіптік мектеп" Мемлекеттік мекемесі
1109000 - Токарлық іс және металл өңдеу
50
50 (орысша)
1112000 - Өнеркәсіп машиналарын және жабдықтарын пайдалану
25
25 (орысша)
1304000 - Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету
25
25 (орысша)
1401000 - Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
50
50 (орысша)
Барлығы:
150
150 (орысша)
Барлығы кәсіптік лицейлер бойынша:
3375
1125 (қазақша)
1675 (орысша)
200 (қазақша)
375 (орысша)
29
"Алматы құрылыс және менеджмент колледжі" Жауапкер
шілігі шектеулі серіктестігі
1401000- Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
50
25 (орысша)
25(қазақша)
1405000-Газ жабдықтау жүйесімен жабдықтарды монтаждау және пайдалану
25
25 (орысша)
0514000- Бағалау
25
25 (орысша)
Барлығы:
100
75 (орысша)
25(қазақша)
30
Алматы қаржылық - құқықтық және технологиялық колледжі
1226000 - Тамақтандыру кәсіпорындарының өнімдерін өндірудің технологиясы және оны ұйымдастыру
75
25 (қазақша)
50(қазақша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
50
25 (орысша)
25(қазақша)
Барлығы:
125
25 (қазақша)
25 (орысша)
75(қазақша)
31
"Әділет" колледжі Каспий қоғамдық университе
тінің білім мекемесі
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
25
25 (орысша)
Барлығы:
25
25 (орысша)
32
"Алматы байланыс колледжі" Қазақ-Америка Университе
тінің беймемлекет
тік бейкоммер
циялық мекемесі
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша)
75
50 (орысша)
25(қазақша)
1309000-Оптикалық және электрондық құрал-жабдықтар
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
Барлығы:
125
25 (қазақша)
75 (орысша)
25(қазақша)
33
Алматы автомобиль-
жол колледжі
1410000- Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану
25
25 (орысша)
1201000- Автокөлікті жөндеу, пайдалану, жөндеу және қызмет көрсету
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
1202000 – Көліктегі қозғалысты басқару және тасымалдауды ұйымдастыру (әр сала бойынша)
50
25 (қазақша)
25(қазақша)
1402000-Жол- құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша)
25
25(орысша)
Барлығы:
150
50 (қазақша)
50 (орысша)
25(қазақша)
25(орысша)
34
Алматы индустриалдық колледжі
1201000 – Автокөлікті жөндеу, пайдалану, жөндеу және қызмет көрсету
50
25 (қазақша)
25(қазақша)
0911000-Электромеханикалық құралдарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу электр (түрлері бойынша)
50
25 (қазақша)
25(қазақша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
75
25 (қазақша)
25 (орысша)
25(қазақша)
1202000 – Көліктегі қозғалысты басқару және тасымалдауды ұйымдастыру (әр сала бойынша)
75
50 (қазақша)
25(қазақша)
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
Барлығы:
300
150(қазақша)
50 (орысша)
100 (қазақша)
35
"Қазақ қатынас жолдары университеті" мекемесі
1303000 - Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару
75
25 (қазақша)
25 (орысша)
25(қазақша)
1108000 – Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық күтім жасау
50
25 (қазақша)
25(қазақша)
1202000 - Жолаушылар мен жүкті тасымалдауды ұйымдастыру (салалар бойынша)
75
25 (қазақша)
25 (орысша)
25(қазақша)
0904000 - Темір жол электротехни
калық жүйелерін электрмен жабдықтау, пайдалану, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
50
25 (қазақша)
25(қазақша)
1409000 – Теміржол құрылысы, теміржол және теміржол шаруашылығы
50
25 (қазақша)
25(қазақша)
Барлығы:
300
125(қазақша)
50 (орысша)
125 (қазақша)
36
"Алматы технологиялық университеті" Акционерлік қоғам
1218000 - Азық-түлік өндірісі
50
25(қазақша)
25 (орысша)
1219000 - Нан, макарон және кондитер өндірісінің технологиясы
50
25(қазақша)
25(орысша)
1226000 - Тамақтандыру кәсіпорындарының өнімдерін өндірудің технологиясы және оны ұйымдастыру
50
25(қазақша) 25 (орысша)
Барлығы:
150
75(қазақша)
75 (орысша)
Барлығы мемлекеттік емес колледждер бойынша: