Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 21 августа 2012 года N 3/729. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 августа 2012 года за N 952. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 23 сентября 2013 года N 3/815
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 23.09.2013 N 3/815 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).

Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 тамыздағы N 3/729 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 тамызда N 952 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қыркүйектегі N 3/815 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 23.09.2013 N 3/815 қаулысымен.

В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2012 год, согласно приложению к настоящему постановлению;

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi «Бiлiм туралы» Заңының 6 бабының 3 тармағы 7-1) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының қосымшасына сәйкес 2012 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;

2) родительскую плату в дошкольных организациях в размере 15 месячных расчетных показателей, с учетом расходов на питание.
2. Администраторам бюджетных программ произвести возмещение затрат соответствующих организаций образования в пределах утвержденных смет.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 22 сентября 2010 года № 3/615 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение на 2010 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации за № 859, опубликовано 4 ноября 2010 года в газетах "Вечерний Алматы" № 138, "Алматы ақшамы" № 135).

2) тамақтануға арналған шығынды қоса есептегенде мектепке дейінгі ұйымдарда 15 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
2. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмгерлерi бекiтiлген сметалар шегiнде тиiстi бiлiм ұйымдары шығындарының орнын толтыруды жүзеге асырсын.
3. Алматы қаласы әкімдігінің «2010 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы» 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 3/615 қаулысының (мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 859 болып тіркелген, 2010 жылғы 4 қарашада «Вечерний Алматы» газетінің № 138, «Алматы ақшамы» газетінің № 138 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Управлению образования города Алматы обеспечить размещение государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение на 2012 год на интернет ресурсе акимата города Алматы.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Сейдуманова.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                   А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата города Алматы

4. Алматы қаласы Білім басқармасы 2012 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын Алматы қаласы әкімдігінің интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген кезден бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                      А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің

от 21 августа 2012 года № 3/729
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение на 2012 год
Наименование дошкольной организации Контин- гент (коли- чество человек) Размер государ- ственного заказа (тыс. тенге)
Администратор бюджетной программы - Аппарат акима Алатауского района
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли сад № 1" Управления образования города Алматы
63

2012 жылғы "21" тамыздағы № 3/729
қаулысына қосымша
2012 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен
оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымның атауы Контингент (адам саны) Мемлекеттік тапсырыс көлемі
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері - Алатау ауданы әкімінің аппараты
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
63