О внесении дополнения в решение маслихата города Алматы III-й сессии V-го созыва от 29 февраля 2012 года N 10 "О социальной помощи на возмещение затрат за приобретение, установку или поверку индивидуальных приборов учета горячего и (или) холодного водоснабжения отдельным категориям нуждающихся граждан города Алматы"
Решение VIII сессии маслихата города Алматы V созыва от 14 сентября 2012 года N 52. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 16 октября 2012 года за N 954. Отменено решением маслихата города Алматы от 18 февраля 2014 года № 204
Сноска. Действие решения приостановлено до 1 февраля 2014 года решением XXIII-й сессии маслихата V-го созыва от 19.12.2013 № 195.
Действие решения отменено решением маслихата города Алматы от 18.02.2014 № 204 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 55 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение III-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 29 февраля 2012 года № 10 «О социальной помощи на возмещение затрат за приобретение, установку или поверку индивидуальных приборов учета горячего и (или) холодного водоснабжения отдельным категориям нуждающихся граждан города Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 932, опубликовано 17 апреля 2012 года в газете «Алматы ақшамы» № 29 и 17 апреля 2012 года в газете «Вечерний Алматы» № 48 (12406)) следующее дополнение:
в пункте 8 после слов «официального опубликования» дополнить словами «и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2012 года».
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социальным вопросам и общественному согласию маслихата города Алматы И.Ли и первого заместителя акима города Алматы М. Мукашева (по согласованию).
3. Аппарату маслихата города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель VIII-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва,
секретарь маслихата города Алматы         Т. Мукашев

Алматы қаласы мәслихатының V сайланған ІІІ сессиясының "Алматы қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ыстық және (немесе) суық сумен жабдықтаудың есептеуіш құралдарын сатып алу, орнату немесе тексеруден өткізу шығындарын өтеуге арналған әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 29 ақпандағы № 10 шешіміне толықтыру енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІII сессиясының 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 52 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қазанда N 954 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы N 204 шешімімен
Ескерту. Шешімнің қолданысы 2014.02.01 дейін тоқтатылды - V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІІІ сессиясының 19.12.2013 N 195 шешімімен.
Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 18.02.2014 N 204 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 55 бабының 1 тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы мәслихатының V сайланған ІІІ сессиясының "Алматы қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына ыстық және (немесе) суық сумен жабдықтаудың есептеуіш құралдарын сатып алу, орнату немесе тексеруден өткізу шығындарын өтеуге арналған әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 29 ақпандағы № 10 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 932 тіркелген, 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 48 (12406) "Вечерний Алматы" және 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 29 "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланды) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
8 тармақтағы "қолданысқа енгізіледі" сөздерінен соң "және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қарым-қатынастарға қолданылады" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы И.Лиға және Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М. Мұқашевқа (келісім бойынша) жүктелсін.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты (Т.Т. Мұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген кезден бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
VIII сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы                             Т. Мұқашев