О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2013 год
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 10/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 января 2013 года N 2100. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2014 года N 2.1-11/03)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 9 января 2014 года N 2.1-11/03)
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2013 год по Северо-Казахстанской области согласно приложению.

2013 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қаңтарда N 2100 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 2.1-11/03 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 2.1-11/03 хаты)
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10-желтоқсандағы Кодексінің 495-бабы 9-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23-қаңтардағы Заңның 6-бабы 5-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТI:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2013 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель X сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата                        С. Ахметбеков
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата                        К. Едресов
Приложение
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10/2
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду
на 2013 год

2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
Х сессиясының төрағасы                  С. Ахметбеков
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
хатшысы                                 Қ. Едіресов
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/2
шешіміне қосымша
Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін
2013 жылға арналған төлемақы ставкалары

пунктом 2, - 0,3;
пунктом 5, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 6, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 6, - 0,2
8. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 7 настоящего решения, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.

2-тармақта, - 0,3;
5-тармақта, - 0,43;
6-тармақтың 1.3.5. жолында, - 0,05;
коммуналды қалдықтарды орналастыруды атқаратын полигондар үшін, тұтас-тұрмыстық қалдықтардың көлемі үшін, тұратын орны бойынша жеке тұлғалармен құрылатын төлемақы ставкалары, 6-тармақтың 1.1. жолында белгіленген - 0,2.
8. Осы шешімнің 7-тармағында көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормадан тыс көлемдері үшін төлемдерге жатпайды.