Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2012 года N 2373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 декабря 2012 года N 2022. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 мая 2013 года N 980
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.05.2013 N 980
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить следующие регламенты:
1) регламент государственной услуги «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях»;
2) регламент государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах»;
3) регламент государственной услуги «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей».
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Петропавловска «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования» от 13 июня 2012 года № 1097 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-1-225 от 18 июля 2012 года, опубликовано в газетах «Проспект СК»  от 1 августа 2012 года № 31, от 10 августа 2012 года № 32, от 17 августа 2012 года № 33, от 24 августа 2012 года № 34, от 30 августа  2012 года № 35, «Қызылжар Нұры» от 17 августа 2012 года № 33, от 30 августа 2012 года № 35, от 7 сентября 2012 года № 36).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя  аппарата акима города Есжанова Т.К., начальника ГУ «Отдел образования города Петропавловска» Мусырман А.Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                 Б. Жумабеков
Утвержден
постановлением акимата
города Петропавловска
от 14 ноября 2012 года № 2373
Регламент государственной услуги
«Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях» (далее – регламент) используются следующие понятия:

Білім саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 14 қарашадағы N 2373 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 желтоқсанда N 2022 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы N 980 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 27.05.2013 N 980 қаулысымен
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қоса берілген регламенттер бекітілсін:
1) «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау»;
2) «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»;
3) «Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу».
2. «Білім саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 1097 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімде 2012 жылғы 18 шілдедегі тіркелген № 13-1-225, «Проспект СК» газетінің 2012 жылғы 1 тамыздағы № 31, 2012 жылғы 10 тамыздағы № 32, 2012 жылғы 17 тамыздағы № 33, 2012 жылғы 24 тамыздағы № 34, 2012 жылғы 30 тамыздағы № 35, «Қызылжар нұры» газетінің 2012 жылғы 17 тамыздағы № 33, 2012 жылғы 30 тамыздағы № 35, 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 36 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Т.Қ. Есжановқа, «Петропавл қаласының білім бөлімі» ММ бастығы А.Ш. Мұсырманға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Жұмабеков
Петропавл қаласы ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 14 қарашадағы № 2373
қаулысымен бекітілген
«Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі – регламент) келесі ұғымдар және қысқартулар қолданылады:

1) уполномоченный орган – государственное учреждение «Отдел образования города Петропавловска»;
2) руководство уполномоченного органа – руководство государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска»;
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается районным отделом образования - государственным учреждением «Отдел образования города Петропавловска» (далее – уполномоченный орган) и организациями образования согласно приложениям 12 к настоящему регламенту.
4.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно за счет местного и республиканского бюджета.
6. Государственная услуга предоставляется в соответствии подпунктом 11) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», стандарта государственной услуги «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119.
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, согласно приложению 3 к настоящему регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
8. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организации образования из малообеспеченных семей (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в организациях образования, а также на официальном сайте уполномоченного органа www.petropavl.sko.kz и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан - www.edu.gov.kz.
10. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
11. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года в соответствии с установленным графиком работы уполномоченного органа и организации образования без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

1) уәкілетті орган – «Петропавл қаласынының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
2) уәкілетті органның басшылығы – «Петропавл қаласынының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшылығы;
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет қалалық білім бөлімі - «Петропавл қаласынының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі- білім бөлімі) және осы регламентке 12-қосымшаларға сәйкес білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет жергілікті және республикалық бюджет есебінен тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 11) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
8. Мемлекеттік қызмет білім беру ұйымдарындағы күн көрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымдарындағы стендтерде, сондай-ақ, уәкілетті органның www.petropavl.sko.kz ресми сайтында және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген күннен бастап күнтізбелік 10 күнді құрайды;
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алғанға дейін күтетін (тіркелу кезінде) барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсететін барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
11. Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және қызметті жедел ресімдеусіз уәкілетті орган мен білім беру ұйымдарының бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес күнтізбелік жыл бойына жүргізіледі.

12. Государственная услуга оказывается в зданиях уполномоченного органа и организаций образования, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями.
13. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить следующие документы:
1) заявление от родителей;
2) документ, удостоверяющий личность;
3) справку, подтверждающую принадлежность заявителя (семьи) к получателям государственной адресной социальной помощи, предоставляемую местными исполнительными органами;
4) справку о состоянии здоровья (медицинский паспорт).
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги размещается в фойе организации образования, а также на официальном сайте отдела образования и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан - www.edu.gov.kz.
15. Необходимые документы для получения государственной услуги сдаются ответственному лицу за оказание государственной услуги отдела образования и организации образования.
16. При приеме документов отделом образования и организацией образования получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника центра, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
17. Доставка результата государственной услуги получателю государственной услуги осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги (законного представителя).
18. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служат представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего регламента, а также несоответствие категории лиц, определенных для предоставления услуги, с письменным обоснованием причин отказа.
19. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
через уполномоченный орган:
1) получатель государственной услуги подает заявление о выдаче направления в загородные и пришкольные лагеря (далее – направление) ответственному специалисту уполномоченного органа, ответственный специалист проводит регистрацию обращения, выдает получателю государственной услуги расписку о приеме документов и передает документы руководству уполномоченного органа для рассмотрения;

12. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушыларға, оның ішінде дене мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсетуге жағдайлар қарастырылған уәкілетті органның және білім беру ұйымдарының ғимараттарында көрсетіледі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы мынадай құжаттарды ұсынуы қажет:
1) ата-аналардан өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжат;
3) өтініш иесінің (отбасының) жергілікті атқарушы органдар беретін мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті алушылар қатарына жататынын растайтын анықтама;
4) денсаулығы жағдайы туралы анықтама (медициналық төлқұжат).
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізбесі білім беру ұйымының фойесінде, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алуға қажетті құжаттар тізбесі білім бөлімі мен білім беру ұйымындағы мемлекеттік қызметті ұсынуға жауапты тұлғаға тапсырылады.
16. Білім бөлімі және білім беру ұйымы барлық қажетті құжаттарды қабылдау кезінде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұранысты қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса тіркелген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орыны;
5) құжаттарды ресімдеу үшін өтінішті қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс деректері.
17. Мемлекеттік қызметті мемлекеттік қызметті алушыға жеткізу мемлекеттік қызметті алушының (заңды өкілінің) өзі келген жағдайда жүзеге асырылады.
18. Мемлекеттік қызметті алушының осы регламенттің 13-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық тапсырмауы, сондай-ақ, қызметті ұсыну үшін белгіленген тұлғалар санаттарына сай келмеуі мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға негіз болып табылады.
19. Мемлекеттік қызметті алушыдан өтініш алғаннан бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін беруге дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету сатылары:
уәкілетті орган арқылы:
1) мемлекеттік қызметті алушы қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама (бұдан әрі - жолдама) беру туралы уәкілетті органның жауапты маманына өтініш береді, жауапты маман өтінішті тіркейді, мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды қабылдағандығы туралы қолхат береді және құжаттарды қарау үшін уәкілетті органның басшылығына тапсырады;

2) руководство уполномоченного органа осуществляет ознакомление с поступившими документами, накладывает резолюцию и направляет документы ответственному исполнителю уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает поступившие документы, готовит направление либо мотивированный ответ об отказе, направляет для подписания руководству уполномоченного органа;
4) руководство уполномоченного органа подписывает направление либо мотивированный ответ об отказе, направляет ответственному специалисту уполномоченного органа;
5) ответственный специалист уполномоченного органа регистрирует результат государственной услуги и выдает получателю государственной услуги.
через организацию образования:
1) получатель государственной услуги подает заявление о выдаче направления в загородные и пришкольные лагеря (далее – направление) секретарю организации образования, секретарь организации образования проводит регистрацию обращения, выдает получателю государственной услуги расписку о приеме документов и передает документы руководству организации образования для рассмотрения;
2) руководство организации образования осуществляет ознакомление с поступившими документами, накладывает резолюцию и направляет документы заместителю директора по воспитательной работе (далее – заместитель);
3) заместитель готовит ходатайство для выдачи направления и направляет пакет документов в уполномоченный орган;
4) уполномоченный орган рассматривает поступившие документы, готовит направление либо мотивированный ответ об отказе и передает в организацию образования;
5) секретарь организации образования выдает получателю государственной услуги направление либо мотивированный ответ об отказе.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
20. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) секретарь организации образования;
2) руководство организации образования;
3) заместитель директора организации образования;
4) руководство уполномоченного органа;
5) ответственный специалист уполномоченного органа;
6) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
21. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 4 к настоящему регламенту.
22. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 5 к настоящему регламенту.

2) уәкілетті органның басшылығы келіп түскен құжаттармен танысады, бұрыштама салады және құжаттарды уәкілетті органның жауапты орындаушысына жолдайды;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы келіп түскен құжаттарды қарайды, жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды, қол қою үшін уәкілетті органның басшылығына жібереді;
4) уәкілетті органның басшылығы жолдамаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды, уәкілетті органның жауапты маманына жолдайды;
5) уәкілетті органның жауапты маманы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға береді білім беру ұйымдары арқылы:
1) мемлекеттік қызметті алушы қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама (бұдан әрі - жолдама) беру туралы білім беру ұйымының хатшысына өтініш береді, білім беру ұйымының хатшысы өтінішті тіркейді, мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды қабылдағандығы туралы қолхат береді және құжаттарды қарау үшін білім беру ұйымының басшылығына тапсырады;
2) білім беру ұйымының басшылығы келіп түскен құжаттармен танысады, бұрыштама салады және құжаттарды тәрбие жұмысы жөніндегі директордың орынбасарына (бұдан әрі - орынбасар) жолдайды;
3) орынбасар жолдама беру үшін өтініш дайындайды және құжаттар топтамасын уәкілетті органға жібереді;
4) уәкілетті орган келіп түскен құжаттарды қарайды, жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және білім беру ұйымына жолдайды;
5) білім беру ұйымының хатшысы мемлекеттік қызметті алушыға жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі іс-әрекеттер (өзара әрекеттестік) тәртібінің сипаттамасы
20. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
1) білім беру ұйымының хатшысы;
2) білім беру ұйымының басшысы;
3) білім беру ұйымы директорының орынбасары;
4) уәкілетті органның басшылығы;
5) уәкілетті органның жауапты маманы;
6) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
21. Әр ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) бір ізділігі мен өзара әрекетін мәтіндік кестелік сипаттау әр әкімшілік әрекеттің (процедураның) орындалу мерзімін көрсетумен осы регламенттің 4-қосымшасында келтірілген.
22. Мемлекеттік қызмет көрсету және ҚФБ процесіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара әрекетті көрсететін сызба осы регламенттің 5-қосымшасында келтірілген.

5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
23. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются руководители и должностные лица уполномоченного органа, организации образования, участвующие в процессе оказания государственной услуги (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Уполномоченный орган по оказанию государственной услуги
Наименование
уполномоченного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Отдел образования города Петропавловска»
Северо-
Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(7152)
46-56-58
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Организации образования по оказанию государственной услуги
Наименование
организации образования
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
1
Коммунальное государственное учреждение «Гимназия БЭСТ» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Жумабаева,97
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
463070
2
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 21» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Абая, 94
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
333370
3
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 42» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Лазутина, 212
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
23. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысатын уәкілетті органның, білім беру ұйымдарының басшылары және лауазымды тұлғалары (бұдан әрі – лауазымды тұлға) мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметті сапалы және тиімді көрсетуге, сонымен қатар Қазақстан Республикасының заңнамасында қарастырылған тәртібінде белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыруға, мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы олармен қабылданатын шешімдерге және әрекеттерге (әрекетсіздік) жауап береді.
«Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызметтің регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім бөлімі
Уәкілетті органның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс тәртібі
Байланыс телефоны
«Петропавл қаласынының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
Күнде сағат 9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8(7152)46-56-58
«Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызметтің регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім беру ұйымдары
Білім ұйымының атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс тәртібі
Байланыс телефоны
1
Солтүстік
Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл
қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «БЭСТ» гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Жұмабаев көшесі, 97
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
463070
2
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 21 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Тоқсан би көшесі, 94
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
333370
3
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 42 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Лазутин көшесі, 212
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі,  демалыс күндері – сенбі және жексенбі

8 (7152)
312816
4
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 10 им. Н.К. Крупской» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Горького, 164
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
527482
5
Коммунальное государственное учреждение «Средняя общеобразовательная школа-комплекс эстетического воспитания № 8» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Мира, 160
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
412263
6
Коммунальное государственное учреждение «Школа-детский сад № 26» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Московская,170
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
420003
7
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 13» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица 1 Заречная, 59
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
505022
8
Коммунальное государственное учреждение «Начальная школа № 22» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Индустриальная,31
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
540129
9
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 14 имени Ю.А. Гагарина» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Калюжная, 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
463662
10
Коммунальное государственное учреждение «Первый городской общеобразовательный лицей» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Жабаева, 196

8 (7152)
312816
4
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Н.К. Крупская атындағы № 10 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Горький көшесі, 164
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
527482
5
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 8 орта жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие мектеп-кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы,  Мир көшесі,  160
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
412263
6
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 26 мектеп-балабақша» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Московская  көшесі, 170
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
420003
7
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 13 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, 1-Заречная көшесі,  59
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
505022
8
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 22 бастауыш мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Индустриальная  көшесі, 31
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
540129
9
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ю.А. Гагарин атындағы № 14 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Калюжная  көшесі, 22
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
463662
10
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Жабаев  көшесі, 196

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
350338
18
Коммунальное государственное учреждение «Базовая по проблемам воспитания и развития средняя школа № 23» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Мира, 272
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
316512
19
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 44» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Караванная, 140
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
331941
20
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 20» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Сатпаева, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
374594
21
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа-комплекс национального возрождения № 17» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Осипенко, 29
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
333205
22
Коммунальное государственное учреждение «Городская классическая гимназия» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Букетова, 35
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
468080
23
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 43 имени Габита Мусрепова» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Новая, 116
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
425598
24
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразователь-
ная средняя школа-интернат № 1» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Панфилова, 256

Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
350338
18
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Тәрбие және дамыту мәселелері  жөніндегі базалық № 23 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Мир көшесі, 272
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
316512
19
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 44 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы,  Караванная көшесі, 140
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
331941
20
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 20 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Сәтпаев  көшесі, 33
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
374594
21
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 17 ұлттық өркендеу орта мектеп-кешені » коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Егемен Қазақстан  көшесі, 29
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
333205
22
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қалалық классикалық  гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Бөкетов көшесі, 35
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
468080
23
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ғабит Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Новая  көшесі, 116
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
425598
24
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 1 жалпы білім беретін орта мектеп-интернат» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы,  Панфилов  көшесі, 256

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
381294
25
Коммунальное государственное учреждение «Начальная школа
№ 19» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Кирпичная, 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
475708
26
Коммунальное государственное учреждение «Неполная средняя школа № 16» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Студенческая, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
372181
27
Государственное учреждение «Средняя школа № 9»
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Победы, 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
475189
28
Государственное учреждение «Средняя школа № 2»
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Интернациональ-
ная, 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
463288
29
Государственное учреждение «Средняя школа № 4»
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Мира, 274
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
512405
30
Государственное учреждение «Средняя школа № 6 имени Кожабергена жырау»
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Интернациональ-
ная, 42
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
363755
31
Государственное учреждение  Школа-лицей «Аль-Фараби»
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Я.Гашека, 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
370005
32
Государственное учреждение «Первая гимназия»
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Осипенко, 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
332385
33
Коммунальное государственное учреждение «Казахская школа-гимназия» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Мира, 327Б
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
381294
25
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 19 бастауыш мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Кирпичная көшесі, 7
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
475708
26
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 16 орталау мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Студенческая  көшесі, 2
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
372181
27
«№ 9 орта мектеп»  мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Победа көшесі, 5
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
475189
28
"№ 2 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Интернационал  көшесі, 14
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
463288
29
"№ 4 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Мир көшесі, 274
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
512405
30
«Қожаберген жырау атындағы № 6 орта  мектеп» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Интернационал  көшесі, 42
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
363755
31
«Әл-Фараби» мектеп-лицейі»  мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Я. Гашек көшесі, 14
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
370005
32
«Бірінші гимназия»  мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Егемен Қазақстан  көшесі,22
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
332385
33
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қазақ мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Мир көшесі, 327 Б
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі

8 (7152)
472688
34
Коммунальное государственное учреждение «Средняя школа № 24» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Северная, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
508754
35
Коммунальное государственное учреждение «Средняя инновационная школа № 1 имени М. Айтхожина» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Васильева, 44
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
335888
36
Коммунальное государственное учреждение «Школа-лицей «Дарын» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Пионерская, 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
464172
37
Коммунальное государственное учреждение «Неполная средняя школа № 31» государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» акимата города Петропавловска Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область,
город Петропавловск
улица Пугачева, 31
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (7152)
380705
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
наименование оздоровительной
организации
НАПРАВЛЕНИЕ № ________
Ф.И.О _____________________________
Дата рождения: _____________________
Адрес:____________________________
___________________________________
Школа:____________________________
Класс:_____________________________
Ф.И.О. родителей:_____________________
___________________________________
Место работы:______________________
___________________________________
Обратный талон к путевке №__
Ф.И.О_______________________
находился
с «    »______________20__г.
по «    »_____________20__г.
Директор:___________________
Путевка действительна при наличии
справки о состоянии здоровья.
Перед отъездом ребенок должен быть тщательно вымыт и одет во все чистое.
Иметь при себе:
1.Белье нижнее 2 смены
2.Носки 3 пары
3. средства личной гигиены (зубная паста, зубная щетка, шампунь, мыло, мочалка, расческа)
4.футболки, шорты;

8 (7152)
472688
34
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 24 орта  мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Северная көшесі, 2
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
508754
35
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Мұрат Айтхожин атындағы № 1 жалпы білім беретін инновациялық орта  мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,  Петропавл қаласы, Васильев  көшесі, 44
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
335888
36
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Дарын» мектеп-лицейі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Алматы көшесі, 4
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
464172
37
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы  әкімдігі «Петропавл қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 31 орталау мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Пугачев  көшесі, 31
Күнде сағат  9.00-дан 18.00-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (7152)
380705
«Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызметтің регламентіне
3-қосымша
Сауықтыру ұйымының атауы
№ ________ жолдама
Аты-жөні _________________________
Туған күні: _____________________
Мекен-жайы________________________
Мектебі:__________________________
Сыныбы:___________________________
Ата-анасының аты-жөні_____________
__________________________________
Жұмыс орны:______________________
Жолдамаға кері талон №_______
Аты-жөні__________________________
20  жылдың «   » __________бастап
20 жылғы «   »_______________дейін
__________________________________
болды
Директор:_______________________
Жолдама денсаулығы туралы анықтама болғанда ғана жарамды.
Жолға шығар алдында бала жуындырылған және таза киімде болуы тиіс
Өзімен бірге:
1. Іш киім 2 дана
2. Шұлық 3 дана
3. Жеке гигиеналық заттар (тіс пастасы, тіс щеткасы, сусабын, сабын, жуыну жөкесі, тарақ)
4.Футболка, шорты;

5. брюки (джинсы);
6. теплая кофта (свитер или джинсовая куртка);
7. купальник (купальные плавки);
8. головной убор (кепка, панамка);
9. спортивный костюм;
10. кроссовки (кеды);
11. гелевые шлепки (сланцы);
12. полотенце – 2 шт. (банное, для лица)
За ценные вещи администрация центра  ответственности не несет!
Наименование детской оздоровительной организации
НАПРАВЛЕНИЕ № ________
Адрес:
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ через уполномоченный орган
Действие основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Наименова-
ние СФЕ
Ответственный специалист уполномоченного органа
Руководство уполномо-
ченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Руководство уполномочен-
ного органа
Ответственный специалист уполномоченного органа
2
Наименова-
ние действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Ознакомле-
ние с документа-
ми, определение ответствен-
ного исполни-
теля, наложение резолюции
Рассмотрение поступивших документов, подготовка направления либо мотивированного ответа об отказе, направление для подписания руководству уполномоченного органа
Подписание направления либо мотивирован-
ного ответа об отказе в предоставле-
нии услуги
Регистрация результата государственной услуги и выдача направления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Резолюция, направление документов ответствен-
ному исполнителю уполномо-
ченного органа
Направление либо мотивированный ответ об отказе
Подписание документа
Направление либо мотивированный ответ об отказе
4
Срок исполнения
не более 30 минут
в течение 1 рабочего дня
8 календарных дней
в течение 1 рабочего дня
не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
5
Таблица 2. Описание действий СФЕ через организацию образования
Действие основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование СФЕ
Секретарь организации образования
Руководство организации образования
Заместитель организации образования
Уполномоченный орган
Секретарь организации образования
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Рассмотрение представленных получателем документов, наложение резолюции
Подготовка ходатайства и направление пакета документов в уполномоченный орган
Рассмотрение поступивших документов, подготовка направления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача направления либо мотивированного ответа об отказе
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Направление на исполнение заместителю организации образования
Направление документов в уполномоченный орган
Направление либо мотивированный ответ об отказе
Подпись о получении направления либо мотивированного ответа об отказе
Срок исполнения
не более 30 минут
1 рабочий день
3 рабочих дня
6 календарных дней
не более 30 минут
Номер следующего действия
2
3
4
5
Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Секретарь организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководство организации образования
Группа 3 СФЕ
Заместитель организации образования
Группа 4 СФЕ
Уполномоченный орган
Группа 5 СФЕ
Секретарь организации образования
Действие № 1
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Действие № 2
Рассмотрение представленных получателем государственной услуги документов, направление заместителю организации образования
Действие № 3
Подготовка ходатайства, направление документов в уполномоченный орган
Действие № 4
Рассмотрение представленных документов, подготовка направления, направление в организацию образования
Действие № 5
Выдача направления
Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Секретарь организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководство организации образования
Группа 3 СФЕ
Заместитель организации образования
Группа 4 СФЕ
Уполномоченный орган
Группа 5 СФЕ
Секретарь организации образования
Действие № 1
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Действие № 2
Рассмотрение представленных получателем государственной услуги документов, направление заместителю организации образования
Действие № 3
Подготовка ходатайства, направление документов в уполномоченный орган
Действие № 4
Рассмотрение представленных документов, подготовка мотивированного ответа об отказе, направление в организацию образования
Действие № 5
Выдача мотивированного ответа об отказе
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Описание действий СФЕ при обращении получателя государственной услуги в организацию образования
Схема 2. Описание действий СФЕ при обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган
Утвержден
постановлением акимата
города Петропавловска

5. Шалбар (джинсы);
6. Күрте (жылы күрте немесе кеудеше);
7. Суға түскенде киетін киім;
8. Бас киім (кепка, панамка);
9. Спорттық костюм;
10. Спорттық аяқ киімдер;
11. Шәркей (сланцы);
12. Сүлгі – 2 дана (моншаға, бетке арналған) болуы тиіс
Құнды заттар үшін әкімшілікке жауапкершілік жүктелмейді!
Балалардың сауықтыру ұйымының атауы № ________ жолдама
Мекен-жайы:
«Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызметтің регламентіне
4-қосымша
Әрбір ҚФЕ әкімшілік әрекеттердің (шаралардың) бір ізділігі мен өзара әрекеттерін мәтіндік кестелік сипаттау
1-кесте. Уәкілетті орган арқылы СФЕ іс-әрекетінің сипатталуы
Негізгі процестің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағыны)
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) нөмірі
1
2
3
4
5
1
СФЕ атауы
Уәкілетті органның жауапты маманы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты маманы
2
Әрекеттің атауы (процестің, рәсімнің, операцияның) олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны белгілеу, бұрыштама салу
Келіп түскен құжаттарды қарастыру, жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау, уәкілетті органның басшылығына қол қоюға жолдау
Жолдамаға не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеу және жолдама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
3
Аяқтау нысаны деректер, құжат, ұйымдастыру - өкімдік шешім)
Қолхат
Бұрыштама салу, уәкілетті органның жауапты орындаушысына құжаттарды жіберу
Жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Құжатқа қол қою
Жолдаманы не бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні ішінде
8 күнтізбелік күн
1 жұмыс күні ішінде
30 минуттан аспайды
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
2-кесте. Білім ұйымдары арқылы СФЕ іс-әрекетінің сипатталуы
Негізгі процестің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағыны)
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) нөмірі
1
2
3
4
5
СФЕ атауы
Білім беру ұйымының хатшысы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының орынбасары
Уәкілетті орган
Білім беру ұйымының хатшысы
Әрекеттің атауы (процестің, рәсімнің, операцияның) олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
Алушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру, бұрыштама салу
Қолдаухат дайындау және құжаттар топтамасын уәкілетті органға жіберу
Келіп түскен құжаттарды қарастыру, жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Аяқтау нысаны деректер, құжат, ұйымдастыру - өкімдік шешім)
Қолхат
Құжаттарды білім беру ұйымының орынбасарына орындауға жіберу
Құжаттарды уәкілетті органға жіберу
Жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап жіберу
Жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап алу туралы қолтаңба
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
3 жұмыс күні
6 күнтізбелік күні
30 минуттан аспайды
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс
1 топ СФЕ
Білім беру ұйымының хатшысы
2 топ СФЕ
Білім беру ұйымының басшылығы
3 топ СФЕ
Білім беру ұйымының орынбасары
4 топ СФЕ
Уәкілетті орган
5 топ СФЕ
Білім беру ұйымының хатшысы
№ 1 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
№ 2 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру, білім беру ұйымының орынбасарына жіберу
№ 3 іс-әрекет
Қолдаухат дайындау, құжаттарды уәкілетті органға жіберу
№ 4 іс-әрекет
Ұсынылған құжаттарды қарау, жолдама дайындау, білім беру ұйымына жолдау
№ 5 іс-әрекет
Жолдама беру
Пайдалану нұсқалары. Баламалы процесс
1 топ СФЕ
Білім беру ұйымының хатшысы
2 топ СФЕ
Білім беру ұйымының басшылығы
3 топ СФЕ
Білім беру ұйымының орынбасары
4 топ СФЕ
Уәкілетті орган
5 топ СФЕ
Білім беру ұйымының хатшысы
№ 1 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
№ 2 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру, білім беру ұйымының орынбасарына жіберу
№ 3 іс-әрекет
Қолдаухат дайындау, құжаттарды уәкілетті органға жіберу
№ 4 іс-әрекет
Ұсынылған құжаттарды қарау, бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау, білім беру ұйымына жолдау
№ 5 іс-әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауап беру
«Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызметтің регламентіне
5-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету және ҚФБ процесіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара әрекеттесуді бейнелейтін сызбалар
Білім беру ұйымына мемлекеттік қызметті алушы алушының жүгінген кездегі СФЕ іс-әрекетінің сипаттамасы
2-кесте. Уәкілетті органға мемлекеттік қызметті алушы алушының жүгінген кездегі СФЕ іс-әрекетінің сипаттамасы
Петропавл қаласы әкімдігінің

от 14 ноября 2012 года № 2373
Регламент государственной услуги
«Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах» (далее - регламент) оказывается местным исполнительным органом района, согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 14) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», стандарта государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119.
5. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в фойе государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска» (далее - отдел образования) согласно приложению 2, а также на интернет-ресурсе отдела образования www.petropavl.sko.kz и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан - www.edu.gov.kz.
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах с выдачей справки о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе на бумажном носителе (далее - справка), согласно приложению 3 к настоящему регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования (далее - получатель государственной услуги):
1) детям из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи;
2) детям из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума;
3) детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях;
4) детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций;
5) иным категориям обучающихся и воспитанников, определяемым коллегиальным органом управления организации образования.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги

2012 жылғы 14 қарашадағы № 2373
қаулысымен бекітілді
«Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – регламент) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес ауданның жергілікті атқарушы органымен көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты негізінде жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат осы Регламентке 2-қосымшасына сәйкес «Петропавл қаласынының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – білім бөлімі) фойесінде, сондай-ақ білім бөлімінің www.petropavl.sko.kz интернет-ресурстарында және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылған.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мектепте тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені туралы анықтаманы қағаз түрінде бере отырып, жалпы білім беретін мектептерде оқушылар мен тәрбиеленушілердің жеке санаттарына тегін ыстық тамақ беру немесе қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік мекемелердегі білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы):
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан шыққан балаларға;
2) жан басына шаққандағы орташа табысы ең төменгі өмір сүру деңгейінен төмен, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын отбасылардан шыққан балаларға;
3) отбасыларда тұратын жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға;
4) төтенше жағдайлардың нәтижесінде шұғыл көмекті қажет ететін отбасылардан шыққан балаларға;
5) білім беру ұйымдарын басқарудың алқалық органдары айқындайтын өзге де санаттағы балаларға көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар

8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5 дней с поступления заявления) составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
9. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
10. Государственная услуга оказывается в зданиях общеобразовательных школ, находящихся в ведении местных исполнительных органов района, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями.
11. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить в общеобразовательную школу следующие документы:
1) справку, подтверждающую принадлежность получателя государственной услуги (семьи) к потребителям государственной адресной социальной помощи, предоставляемую местными исполнительными органами для категории лиц, указанных в подпункте 1) пункта 7 настоящего регламента;
2) сведения о полученных доходах (заработная плата работающих родителей или лиц их заменяющих, доходы от предпринимательской и других видов деятельности, доходы в виде алиментов на детей и других иждивенцев для категории лиц, указанных в подпункте 2) пункта 7 настоящего регламента;
3) решение уполномоченного органа об утверждении опеки (попечительства), патронатного воспитания для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, воспитывающихся в семьях для категории лиц, указанных в подпункте 3) пункта 7 настоящего регламента;
4) указанные категории в подпунктах 4) и 5) пункта 7 настоящего регламента определяются коллегиальным органом на основании обследования материально - бытового положения семьи. При необходимости коллегиальный орган для указанных категорий вправе запрашивать необходимые документы для принятия решения об оказании финансовой и материальной помощи.
12. Образец заявления согласно приложению 4 к настоящему регламенту и перечень необходимых документов для получения государственной услуги размещается в фойе общеобразовательной школы, также находятся у ответственного за оказание данной услуги работника общеобразовательной школы.

8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беру 5 жұмыс күнін (өтініш түскен мерзімнен бастап бес күн ішінде) құрайды;
2) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша шекті уақыты – 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойына көрсетіледі:
белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жұмыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін.
Алдын ала жазылу және жедел ресімдеу қарастырылмаған.
10. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушыларға, оның ішінде дене мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсету үшін жағдай жасалған, ауданның жергілікті атқарушы органдардың қарамағындағы жалпы білім беретін мектептердің ғимараттарында көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы жалпы білім беретін мектепке мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) осы регламенттің 7-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген адамдар санаты үшін өтініш иесінің (отбасының) жергілікті атқарушы органдар тарапынан ұсынылатын мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тұтынушылар қатарына жататынын растайтын анықтама;
2) осы регламенттің 7-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген адамдар санаты үшін табысы туралы мәліметтер (ата-аналардың немесе оларды алмастырушы тұлғалардың еңбекақылары, кәсіпкерлік және басқа да қызмет түрлерінен түскен табыстары, балаларға төленетін алимент түріндегі және қарауындағы басқа да адамдардың табыстары);
3) осы регламенттің 7-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген отбасыларда тәрбиеленетін адамдар санаты үшін, уәкілетті органның жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға қорғаншылықты (қамқоршылықты), патронаттық тәрбиелеуді бекіту туралы шешімі;
4) осы регламенттің 7 тармағының 4) және 5) тармақшаларында көрсетілген адамдар санатын отбасының материалдық-тұрмыстық ахуалын зерделеу негізінде алқалық орган айқындайды. Алқалық орган қажет болған жағдайда көрсетілген санаттарға қаржылай және материалдық көмек көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарды сұратуға құқылы.
12. Мемлекеттік қызметті алуға арналған өтініштің үлгісі және қажетті құжаттар тізбесі осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мектептердің фойесінде орналастырылады, сондай-ақ жалпы білім беретін мектептің қызмет көрсетуге жауапты қызметкерінен алуға болады.

13. Документы, указанные в пункте 11 настоящего регламента сдаются в кабинет ответственного за оказание данной услуги работника общеобразовательной школы.
14. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов, согласно приложению 5 к настоящему регламенту, с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного работника общеобразовательной школы, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
15. Доставка результата государственной услуги получателю государственной услуги осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги или его представителя (при наличии официально заверенного соответствующего документа) по истечению 5 рабочих дней с момента поступления заявления.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 настоящего регламента.
17. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
получатель государственной услуги сдает документы в кабинет ответственного за оказание данной услуги работника общеобразовательной школы;
1) ответственный работник общеобразовательной школы проводит регистрацию обращения, выдает получателю государственной услуги расписку в приеме документов и передает документы директору общеобразовательной школы для рассмотрения;
2) директор общеобразовательной школы осуществляет ознакомление с поступившими документами, накладывает резолюцию и направляет документы ответственному исполнителю общеобразовательной школы;
3) ответственный исполнитель общеобразовательной школы готовит ходатайство о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников, для категорий лиц, указанных в подпунктах 1)2)3) пункта 7 настоящего регламента. Для иных категорий обучающихся и воспитанников, направляет на рассмотрение коллегиального органа управления организации образования;
4) для категорий лиц, указанных в подпунктах 4)5) пункта 7 настоящего регламента коллегиальный орган проводит обследование материально-бытового положения семьи. При необходимости коллегиальный орган для указанных категорий вправе запрашивать необходимые документы для принятия решения об оказании финансовой и материальной помощи;
5) ответственный исполнитель общеобразовательной школы направляет ходатайство о предоставлении бесплатного питания в местный исполнительный орган района;

13. Осы регламенттің 11-тармағында көрсетілген құжаттар аталған қызметті көрсетуге жауапты жалпы білім беретін мектеп қызметкерінің кабинетіне тапсырылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға осы регламентке 5-қосымшаға сәйкес қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат берген жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты, өтінішті қабылдап алған күні мен нөмірі көрсетілген қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.
15. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметтің нәтижесі жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері мемлекеттік қызметті алушының өзі немесе оның өкілі өтініш берген жағдайда (ресми бекітілген тиісті құжаттар болған жағдайда) өтініш түскеннен бастап 5 күн өткен соң беріледі.
16. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға мемлекеттік қызметті алушының осы регламенттің 11-тармағында көрсетілген құжаттарды толық тапсырмауы негіз болады.
17. Мемлекеттік қызметті алушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызметтер нәтижесін беру мезетіне дейінгі мемлекеттік қызмет көрсетудің сатылары:
мемлекеттік қызметті алушы жалпы білім беретін мектептің осы қызметті көрсетуге жауапты қызметкердің кабинетіне құжаттарды тапсырады;
1) жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері өтінішке тіркеу жүргізеді, мемлекеттік қызмет алушыға қажетті құжаттарды қабылдағандығы жөнінде қолхат береді және құжаттарды қарастыру үшін жалпы білім беретін мектеп директорына тапсырады;
2) жалпы білім беретін мектеп директоры келіп түскен құжаттармен танысады, бұрыштама қояды және құжаттарды жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысына тапсырады;
3) жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы осы регламенттің 7 тармағы 1)2)3) тармақшаларында көрсетілген жекелеген санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну үшін білім бөліміне қолдаухат дайындайды. Басқа санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілер үшін білім беру ұйымы басқармасының алқалық органына қарастыруға жолдайды;
4) осы регламенттің 7 тармағы 4)5) тармақшаларында көрсетілген тұлғалар санаты үшін алқалық орган отбасының материалдық–тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізеді. Қажет болған жағдайда алқалық орган көрсетілген санаттар үшін қаржылық және материалдық көмек көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарды сұратуға құқылы;
5) жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы ауданның жергілікті атқарушы органына тегін тамақтануды ұсыну туралы қолдаухат жолдайды;

6) местный исполнительный орган района рассматривает поступившие документы, оформляет протокол, направляет выписку из протокола о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах, либо об отказе в предоставлении услуги в общеобразовательную школу;
7) ответственный исполнитель общеобразовательной школы готовит справку либо мотивированный ответ об отказе, направляет на подпись директору общеобразовательной школы;
8) директор общеобразовательной школы подписывает справку, либо мотивированный ответ об отказе, направляет ответственному работнику для выдачи получателю государственной услуги;
9) ответственный работник общеобразовательной школы регистрирует результат государственной услуги и выдает получателю государственной услуги справку либо мотивированный ответ об отказе.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) ответственный работник общеобразовательной школы;
2) директор общеобразовательной школы;
3) ответственный исполнитель общеобразовательной школы;
4) коллегиальный орган управления организации образования;
5) местный исполнительный орган района;
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 6 к настоящему регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 7 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
21. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются руководители и должностные лица общеобразовательной школы, местного исполнительного органа района, участвующие в процессе оказания государственной услуги (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Местный исполнительный орган района по оказанию государственной услуги
Наименование
местного исполнительного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Аппарат акима Петропавловска»
Северо-
Казахстанская область, город Петропавловск,
улица Конституции Казахстана, 23

6) ауданның жергілікті атқарушы органы келіп түскен құжаттарды қарайды, хаттама рәсімдейді, жалпы білім беретін мектептердегі жекелеген санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну туралы не жалпы білім беретін мектепте қызмет ұсынудан бас тарту туралы хаттамадан үзінді жібереді;
7) жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды, жалпы білім беретін мектеп директорына қол қоюға жібереді;
8) жалпы білім беретін мектеп директоры анықтамаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды, мемлекеттік қызметті алушыға беру үшін жауапты қызметкерге жолдайды;
9) жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері мемлекеттік қызмет нәтижесін тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
18. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (әрі қарай - ҚФБ) қатысады:
1) жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері;
2) жалпы білім беретін мектептің директоры;
3) жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы;
4) білім беру ұйымы басқармасының алқалық органы;
5) ауданның жергілікті атқарушы органы.
19. Әрбір әкімшілік әрекетті орындау мерзімі көрсетіліп әрбір ҚФБ-мен әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) өзара әрекеті мен бір ізділіктің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген.
20. ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы регламенттің 6-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын жалпы білім беретін мектептің, ауданның жергілікті атқарушы орган басшылары мен лауазымды тұлғалары мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлғалар болып табылады (бұдан әрі – лауазымды тұлға).
Лауазымды тұлға мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы мен тиімділігіне, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы қабылдаған шешім мен әрекетке (әрекетсіздікке), Қазақстан Республикасының заңнамасымен қаралған тәртіптегі белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетудің жүзеге асырылуына жауапты болады.
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша
ауданның жергілікті атқарушы органы
Жергілікті атқарушы органның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
«Петропавл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 23

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71552)
46-20-82
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Отдел образования
Наименование
отдела образования
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Отдел образования города Петропавловска»
Северо-
Казахстанская область, город Петропавловск,
улица Конституции Казахстана, 23
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(7152)46-56-58
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Образец справки
о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах
Дана___________________________ в том, что он/она включен (-а)
(Ф.И.О.)
в список обучающихся и воспитанников, обеспечивающихся бесплатным питанием в 20__ - 20__ учебном году.
М.П.                  Дата, подпись директора школы
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Образец заявления
для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах
Директору школы № _____________
(наименование школы)
____________________________________
(_________ района, _________ области)
________________________
(Ф.И.О. директора)
от гр. _______________________
(Ф.И.О. заявителя)
проживающего (-ей) по адресу:
____________________________
(наименование населенного пункта,
адрес места проживания, телефон)
Заявление
Прошу Вас включить моего несовершеннолетнего ребенка (Ф.И.О., дата рождения), обучающегося в (указать № и литер класса), в список обучающихся и воспитанников, обеспечивающихся бесплатным питанием на (указать учебный год).
Дата, подпись
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Образец расписки о получении документов у потребителя
Школа ___________________________ (указать № или наименование школы) _______________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, города и области)
Расписка в приеме документов № _________
Получены от _________________________________ следующие документы:
(Ф.И.О. потребителя)

Күн сайын сағат 9.00 бастап 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(7152)
46-20-82
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 2-қосымша
Білім бөлімі
Білім бөлімінің атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
«Петропавл қаласынының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
Күн сайын сағат 9.00 бастап 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(7152)
46-56-58
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 3-қосымша
Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарын тегін ыстық тамақпен қамтамасыз ету туралы анықтама үлгісі
Осы анықтама ___________________________ 20__ - 20__ оқу                                     (Т.А.Ә.)
жылында тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілген оқушылар мен тәрбиеленушілердің тізіміне енгендігі туралы берілді.
М.О.            Мектеп директорының қолы, күні
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 4-қосымша
Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарын тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етуге өтініштің үлгісі
№ _____________ мектеп директорына
(мектептің аты)
____________________________________
( ______ ауданның, _________облыстың)
________________________
(директордың Т.А.Ә.)
_________________________
(өтініш берушінің Т.А.Ә.)
мына мекенжай бойынша тұратын:
(елді мекен атауы, тұрғылықты
мекенжайы, телефоны)
Өтініш
Менің кәмелеттік жасқа толмаған (Т.А.Ә. туған күні) (мектеп № және сынып литерін көрсету) оқитын баламды (оқу жылын көрсету) тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілген оқушылар мен тәрбиеленушілердің тізіміне енгізуіңізді сұраймын.
Күні, қолы
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 5-қосымша
Тұтынушыдан құжаттарды алғаны жөніндегі қолхаттың үлгісі
______________________ мектеп (мектептің № немесе атауын көрсету)
____________________________________________________ (елді мекеннің, ауданның, қаланың және облыстың атауы)
Құжаттың алынғаны туралы № _______ қолхат
_________________________________ мынадай құжаттар алынды:
(тұтынушының Т.А.Ә.)

1. Заявление
2. Справка, подтверждающая принадлежность заявителя (семьи) к получателям государственной адресной социальной помощи, предоставляемая местными исполнительными органами для категории лиц.
3. Сведения о полученных доходах (заработная плата работающих родителей или лиц их заменяющих, доходы от предпринимательской и других видов деятельности, доходы в виде алиментов на детей и других иждивенцев.
4. Решение уполномоченного органа об утверждении опеки (попечительства), патронатного воспитания для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, воспитывающихся в семьях.
5. Акт обследования материально-жилищных условий.
6. Другие _______________________________________________
Принял _____________
(подпись)
"__" _____________ 20__ г.
Приложение 6
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
1
Наименова-
ние СФЕ
Ответ-
ственный работник общеобра-
зователь-
ной школы
Директор общеобра-
зователь-
ной школы
Ответственный исполнитель общеобразователь-
ной школы
Коллегиаль-
ный орган
Ответ-
ственный исполни-
тель общеобра-
зователь-
ной школы
Местный исполнительный орган района
2
Наименова-
ние действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Регистра-
ция обращения и прием и представ-
ленных получате-
лем государ-
ственной услуги докумен-
тов, выдача расписки
Ознаком-
ление с докумен-
тами, наложение резолюции, направле-
ние ответ-
ственному исполни-
телю общеобра-
зователь-
ной школы
Подготовка ходатайства о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников, для категорий лиц, указанных в подпунктах 1), 2), 3) пункта 7 настоящего регламента. Для иных категорий обучающихся и воспитанников, направление на рассмотрение коллегиального органа управления организации образования
Для категорий лиц, указанных в подпунктах 4), 5) пункта 7 настоящего регламента - проведение обследования материально -бытового положения семьи. При необходи-
мости коллегиаль-
ный орган для указанных категорий вправе запрашивать необходимые документы для принятия решения об оказании финансовой и материальной помощи
Направле-
ние ходатай-
ства о предостав-
лении бесплат-
ного питания в местный исполни-
тельный орган района
Рассматривает поступившие документы, оформляет протокол, направляет выписку из протокола о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразо-
вательных школах, либо об отказе в предоставлении услуги в общеобразова-
тельную школу
3
Форма завершения (данные документ, организа-
ционно-
распоряди-
тельное решение)
Расписка
Резолюция, направле-
ние документов ответ-
ственному исполни-
телю общеобра-
зователь-
ной школы
Подготовка ходатайства, направление на рассмотрение коллегиального органа управления организации образования
Акт обследования материально-бытового положения семьи
Направле-
ние ходатай-
ства в местный исполни-
тельный орган района
Выписка из протокола
4
Срок исполнения
не более 30 минут
1 час
1 час
2 рабочих дня
1 рабочий день
2 рабочих дня
5
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
7
8
9
1
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель общеобразовательной школы
Директор общеобразовательной школы
Ответственный работник общеобразовательной школы
2
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе, направление на подпись директору общеобразовательной школы
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация и выдача справки либо мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
3
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Справка либо мотивированный ответ об отказе
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе
4
Сроки исполнения
1 час
1 час
не более 30 минут
5
Номер следующего
действия
10
11
Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственный работник общеобразова-
тельной школы
Группа 2 СФЕ
Директор общеобразова-
тельной школы
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель общеобразовательной школы
Группа 4 СФЕ
Коллегиальный орган
Группа 5 СФЕ
Местный исполнительный орган района
Действие № 1
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Действие № 2
Ознакомление с документами, наложение резолюции, направление ответственному исполнителю общеобразовательной школы
Действие № 3
Подготовка ходатайства о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников, для категорий лиц, указанных в подпунктах 1), 2), 3) пункта 7 настоящего регламента. Для иных категорий обучающихся и воспитанников, направление на рассмотрение коллегиального органа управления организации образования
Действие № 4
Для категорий лиц, указанных в подпунктах 4), 5) пункта 7 настоящего регламента проведение обследования материально-бытового положения семьи. При необходимости коллегиальный орган для указанных категорий вправе запрашивать необходимые документы для принятия решения об оказании финансовой и материальной помощи
Действие № 6
Рассматривает поступившие документы, оформляет протокол, направляет выписку из протокола о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах в общеобразовательную школу
Действие № 5
Направление ходатайства о предоставлении бесплатного питания в местный исполнительный орган района
Действие № 9
Регистрация и выдача справки получателю государственной услуги
Действие № 8
Подписание справки
Действие № 7
Подготовка справки, направление на подпись директору общеобразовательной школы
Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственный работник общеобразовательной школы
Группа 2 СФЕ
Директор общеобразовательной школы
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель общеобразовательной школы
Группа 4 СФЕ
Коллегиальный орган
Группа 5 СФЕ
Местный исполнительный орган района
Действие № 1
Регистрация заявления и прием представленных получателем государственной услуги документов, выдача расписки
Действие № 2
Ознакомление с документами, наложение резолюции, направление ответственному исполнителю общеобразова-
тельной школы
Действие № 3
Подготовка ходатайства о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников, для категорий лиц, указанных в подпунктах 1), 2), 3) пункта 7 настоящего регламента. Для иных категорий обучающихся и воспитанников, направление на рассмотрение коллегиального органа управления организации образования
Действие № 4
Для категорий лиц, указанных в подпунктах 4), 5) пункта 7 настоящего регламента проведение обследования материально-бытового положения семьи. При необходимости коллегиальный орган для указанных категорий вправе запрашивать необходимые документы для принятия решения об оказании финансовой и материальной помощи
Действие № 6
Рассматривает поступившие документы, оформляет протокол, направляет выписку из протокола об отказе в предоставлении услуги в общеобразова-
тельную школу
Действие № 5
Направление ходатайства о предоставлении бесплатного питания в местный исполнительный орган района
Действие № 9
Регистрация и выдача мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
Действие № 8
Подписание мотивированного ответа об отказе
Действие № 7
Подготовка мотивированного ответа об отказе, направление на подпись директору общеобразовательной школы
Приложение 7
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
города Петропавловска

1. Өтініш
2. Өтініш иесінің (отбасының) жергілікті атқарушы органдар тарапынан ұсынылатын мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тұтынушылар қатарына жататынын растайтын анықтама.
3. Табысы туралы мәліметтер (жұмыс істейтін ата-аналарының немесе оларды алмастырушы тұлғалардың еңбекақылары, кәсіпкерлік және басқа да қызмет түрлерінен түскен табыстары, балаларға төленетін алимент түріндегі және қарауындағы басқа да адамдардың табыстары);
4. Отбасыларда тәрбиеленіп жатқан жетім және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалардың қорғаншылықта (қамқоршылықта), патронаттық тәрбиеде екендігін растайтын уәкілетті органның шешімі
5. Материалдық-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі.
6. Басқа ______________________________________________________
Қабылдады _________ (қолы)
20__ ж. "__" _____________
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 6-қосымша
Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдердің) бір ізділігі мен өзара әрекетін мәтіндік кестелік сипаттау
1 кесте ҚФБ қимылдарының сипаттамасы
Негізгі процестің қимылы (жұмыстың барысы, ағыны)
Іс-әрекет № (жұмыстың барысы, ағыны)
1
2
3
4
5
6
1
СФЕ атауы
Жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері
Жалпы білім беретін мектептің директоры
Жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы
Алқалық орган
Жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері
Ауданның жергілікті атқарушы органы
2
Іс-әрекеттің атауы (процесс, рәсім, операция) және оны сипаттау
Өтінішті тіркеу және мемлекеттік қызметті алушының ұсынған құжаттарын қабылдау, қолхат беру
Құжаттармен танысу, бұрыштама қою, жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысына жолдау
осы регламенттің
7 тармағы 1), 2), 3) тармақшаларын-
да көрсетілген жекелеген санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленуші-
лерге тегін тамақтануды ұсыну үшін білім бөліміне қолдаухат дайындау. Басқа санаттағы білім алушы-
лар мен тәрбиеленуші-
лер үшін білім беру ұйымы басқармасының алқалық органына қарастыруға жолдайды;
осы регламенттің 7 тармағы
4), 5) тармақшала-
рында көрсетілген тұлғалар санаты үшін алқалық орган отбасының материалдық–
тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу. Қажет болған жағдайда алқалық орган көрсетілген санаттар үшін қаржылық және материалдық көмек көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарды сұратуға құқылы;
Ауданның жергілікті атқарушы органына тегін тамақтануды ұсыну туралы қолдаухат жолдау
келіп түскен құжаттарды қарайды, хаттама рәсімдейді, жалпы білім беретін мектептердегі жекелей санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну туралы не жалпы білім беретін мектепте қызмет ұсынудан бас тарту туралы хаттамадан үзінді жібереді;
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдас-
тыру-
өкімдік шешім)
Қолхат
Бұрыштама, құжаттарды жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысына жолдау
Қолдаухат дайындау, білім беру ұйымы басқармасының алқалық органына қарастыруға жіберу
Отбасының материалдық– тұрмыстық жағдайын тексеру актісі
Қолдаухатты жергілікті атқарушы органға жіберу
Хаттамадан үзінді
4
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
1 сағат
1 сағат
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
2 жұмыс күні
5
Келесі іс-әрекет нөмірі
2
3
4
5
6
7
Негізгі процестің қимылы (жұмыстың барысы, ағыны)
Іс-әрекет № (жұмыстың барысы, ағыны)
7
8
9
1
СФЕ атауы
Жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы
Жалпы білім беретін мектептің директоры
Жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері
2
Іс-әрекеттің атауы (процесс, рәсім, операция) және оны сипаттау
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау, жалпы білім беретін мектептің директорына қол қоюға жіберу
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтама не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және беру
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап беру
4
Орындау мерзімі
1 сағат
1 сағат
30 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекет нөмірі
10
11
Қолдану нұсқалары. Негізгі процесс
1 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері
2 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің директоры
3 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы
4 топ ҚФБ
Алқалық орган
5 топ ҚФБ
Ауданның жергілікті атқарушы органы
№ 1 әрекет
Мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу қолхат беру
№ 2 әрекет
Құжаттармен танысу, бұрыштама қою, жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысына
жолдау
№ 3 әрекет
Осы регламенттің 7 тармағы 1), 2), 3) тармақшаларында көрсетілген жекелеген санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну үшін білім бөліміне қолдаухат дайындау. Басқа санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілер үшін білім беру ұйымы басқармасының алқалық органына қарастыруға жолдайды;
№ 4 әрекет
Осы регламенттің 7 тармағы 4), 5) тармақшаларында көрсетілген тұлғалар санаты үшін алқалық орган отбасының материалдық–тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу. Қажет болған жағдайда алқалық орган көрсетілген санаттар үшін қаржылық және материалдық көмек көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарды сұратуға құқылы;
№ 6 әрекет
Келіп түскен құжаттарды қарайды, хаттама рәсімдейді, жалпы білім беретін мектептердегі жекелей санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну туралы не жалпы білім беретін мектепте қызмет ұсынудан бас тарту туралы хаттамадан үзінді жібереді;
№ 5 әрекет
Ауданның жергілікті атқарушы органда тегін тамақтануды ұсыну туралы қолдаухат жіберу
Қолдану нұсқалары. Баламалы процесс
1 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері
2 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің директоры
3 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы
4 топ ҚФБ
Алқалық орган
5 топ ҚФБ
Ауданның жергілікті атқарушы органы
№ 1 әрекет
Өтінішті тіркеу және мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, қолхат беру
№ 2 әрекет
Құжаттармен танысу, бұрыштама қою, жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысына
жолдау
№ 3 әрекет
Осы регламенттің 7 тармағы 1), 2), 3) тармақшаларында көрсетілген жекелеген санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну үшін білім бөліміне қолдаухат дайындау. Басқа санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілер үшін білім беру ұйымы басқармасының алқалық органына қарастыруға жолдайды;
№ 4 әрекет
Осы регламенттің 7 тармағы 4), 5) тармақшаларында көрсетілген тұлғалар санаты үшін алқалық орган отбасының материалдық–тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу. Қажет болған жағдайда алқалық орган көрсетілген санаттар үшін қаржылық және материалдық көмек көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарды сұратуға құқылы;
№6 әрекет
Келіп түскен құжаттарды қарайды, хаттама рәсімдейді, жалпы білім беретін мектепте қызмет ұсынудан бас тарту туралы хаттамадан үзінді жібереді;
№ 5 әрекет
Ауданның жергілікті атқарушы органда тегін тамақтануды ұсыну туралы қолдаухат жіберу
№ 9 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және мемлекеттік қызметті алушыға беру
№ 8 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
№ 7 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау, жалпы білім беретін мектеп директорына қол қою
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 7-қосымша
ҚФБ және мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба
Петропавловск қаласы әкімдігінің

от 14 ноября 2012 года № 2373
Регламент государственной услуги
«Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей» (далее – регламент) используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган – государственное учреждение «Отдел образования города Петропавловска»;
2) руководство уполномоченного органа – руководство государственного учреждения «Отдел образования города Петропавловска»;
3) акимат района – коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом района, осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается районным отделом образования - государственным учреждением «Отдел образования города Петропавловска» (далее – уполномоченный орган), согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
4.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании статей 124125 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О браке (супружестве) и семье», стандарта государственной услуги «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119.
7. Результатом оказания государственной услуги являются выдача справки об установлении опеки (попечительства) над несовершеннолетними детьми, оставшимися без попечения родителей (далее – справка), согласно приложению 2 к настоящему регламенту, либо мотивированный отказ в предоставлении услуги.
8. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Полная информация по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в фойе уполномоченного органа, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему регламенту, на интернет – ресурсе: www.petropavl.sko.kz.
10. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего регламента (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют тридцать календарных дней;

2012 жылғы 14 қарашадағы № 2373
қаулысымен бекітілген
«Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – регламент) регламентінде келесі ұғымдар қолданылады:
1) уәкілетті орган – «Петропавл қаласынының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
2) уәкілетті органның басшылығы – «Петропавл қаласынының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшылығы;
3) аудан әкімдігі – тиісті аумақта өз құзіреті аясында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқаруды жүзеге асыратын, аудан әкімімен басқарылатын алқалы атқарушы орган.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабы 4 тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес аудандық білім бөлімі - «Петропавл қаласынының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – білім бөлімі) көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Кодексінің 124125-баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген ««Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет стандарты негізінде жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмаған балаларға қорғаншылық (қамқоршылық) белгілеу туралы анықтама (бұдан әрі – анықтама) беру не қызмет көрсетуден бас тартудың дәлелді жауабын ұсыну болып табылады.
8. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі - мемлекеттік қызметті алушы).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы толық ақпарат мекенжайлары осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес көрсетілген уәкілетті органның фойелерінде орналасқан стенділерде, www.petropavl.sko.kz интернет-ресурсында орналасады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 13-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік отыз күнді (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды;

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 20 минут.
11. Государственная услуга предоставляется при обращении в уполномоченный орган:
1) в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
12. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа по месту проживания получателя государственной услуги. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (зал для ожидания, места для заполнения документов, оснащенные стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
13. Для получения государственной услуги получателю необходимо представить следующие документы в уполномоченный орган:
1) заявление физического лица на имя начальника районного отдела образования о своем желании быть опекуном (попечителем), которое оформляется в произвольной форме;
2) согласие супруга(-и), нотариально заверенное, если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), состоит в браке;
3) оригинал и копию удостоверения личности получателя государственной услуги и супруга(-и), если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), воспитателем, состоит в браке;
4) медицинское заключение о состоянии здоровья лица, желающего стать опекуном (попечителем), и супруга (-и), если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), воспитателем, состоит в браке согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
5) нотариально заверенную справку, если получатель государственной услуги не состоит в браке;
6) автобиографию получателя государственной услуги, оформленную в произвольной форме;
7) характеристику получателя государственной услуги, выданную с места работы;
8) справку с места работы;
9) справку о заработной плате;
10) справку с места жительства;
11) свидетельство о заключении брака (если состоит в браке);
12) справку об отсутствии судимости получателя государственной услуги и его супруга(-и).
После представления данных документов проводится обследование жилищно-бытовых условий лица, претендующего на воспитание ребенка, по итогам которого готовится акт.
Кроме того, согласно законодательству, на каждого ребенка, передаваемого под опеку (попечительство), лицо, желающее оформить опеку (попечительство), представляет следующие документы:

2) өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күту уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берген күнi сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетiлетiн қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды.
11. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органға жүгінген кезде:
1) демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
12. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушының тұрғылықты жері бойынша уәкілетті органның ғимараттарында көрсетіледі. Мемлекеттiк қызметтi ұсыну үшiн күтуге және қажеттi құжаттарды дайындауға жағдай жасалады (күтуге арналған зал, құжаттарды толтыруға арналған орындар, қажеттi құжаттар тiзбесi мен оларды толтыру үлгiлерi бар стенділермен жарақталады).
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) жеке тұлғаның аудандық білім бөлімі бастығының атына өзінің қорғаншы (қамқоршы) болуға ниеті туралы өтініші еркін нысанда ресімделеді;
2) егер қорғаншы (қамқоршы) болуға ниет білдірген адам некеде тұрған болса, жұбайының (зайыбының) нотариалды расталған келісімі;
3) егер қорғаншы (қамқоршы), тәрбиеші болуға ниет білдірген адам некеде тұрған болса, мемлекеттік қызметті алушының және жұбайының (зайыбының) жеке куәлігінің түпнұсқасы мен көшірмесі;
4) осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес қорғаншы (қамқоршы) болуға ниет білдірген адамның және некеде тұрған жағдайда, жұбайының (зайыбының) денсаулық жағдайы туралы медициналық қорытынды;
5) егер мемлекеттік қызметті алушы некеде тұрмаған болса, нотариалды расталған анықтама;
6) мемлекеттік қызметті алушының өмірбаяны еркін нысанда ресімделеді;
7) мемлекеттік қызметті алушыға жұмыс орнынан берілген мінездеме;
8) жұмыс орнынан анықтама;
9) жалақысы туралы анықтама;
10) тұрғылықты жерінен анықтама;
11) некеде тұратыны туралы куәлік (некеде тұрған болса);
12) мемлекеттік қызметті алушының және оның жұбайының (зайыбының) сотталмағаны туралы анықтама.
Аталған құжаттарды тапсырғаннан кейін баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексеріп-қарау жүргізіледі, оның қорытындысы бойынша акт дайындалады.
Бұдан басқа, заңнамаға сәйкес қорғаншылыққа (қамқоршылыққа) берілетін әр бала үшін қорғаншылық (қамқоршылық) ресімдеуге ниет білдірген адам мынадай құжаттарды ұсынады:

1) согласие ребенка, заверенное администрацией школы (если ребенок старше 10 лет);
2) свидетельство о рождении ребенка;
3) медицинскую справку о состоянии здоровья ребенка и выписку из истории развития ребенка;
4) документы о родителях (копия свидетельства о смерти, приговор или решение суда, справка о болезни или розыске родителей, справка по форме № 4, в случае рождения ребенка вне брака);
5) справку с места учебы ребенка;
6) пенсионную книжку на детей, получающих пенсию, копию решения суда о взыскании алиментов;
7) сведения о братьях и сестрах и их местонахождении;
8) документы о наличии или отсутствии жилья у ребенка.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники возвращаются получателю государственной услуги.
14. Бланки (формы заявлений) для получения государственной услуги размещаются в фойе уполномоченного органа на столах либо у специалистов уполномоченного органа.
15. Заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются специалисту уполномоченного органа.
16. При сдаче всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
17. Справка выдается при личном обращении получателя государственной услуги.
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за получением документов в срок, уполномоченный орган осуществляет хранение готовых справок и рассмотренных документов в течение двух месяцев.
18. Уполномоченным органом будет отказано в приеме документов:
1) в случае представления получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего регламента;
2) выявления недостоверных или искаженных сведений в документах, необходимых для принятия решения о предоставлении услуги.
19. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
получатель государственной услуги подает заявление в уполномоченный орган;
1) ответственный специалист уполномоченного органа проводит регистрацию обращения, выдает получателю государственной услуги расписку о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги и передает документы руководству уполномоченного органа для рассмотрения;
2) руководство уполномоченного органа осуществляет ознакомление с поступившими документами, определяет ответственного исполнителя, накладывает резолюцию и отправляет документы ответственному исполнителю на исполнение;

1) мектеп әкімшілігі растаған баланың келісімі (егер бала 10 жастан асса);
2) баланың туу туралы куәлігі;
3) баланың денсаулық жағдайы туралы медициналық анықтама және баланың даму тарихынан үзінді;
4) ата-анасы туралы құжаттар (қайтыс болуы туралы куәліктің көшірмесі, сот үкімі немесе шешімі, ата-анасының ауруы немесе іздестірілуі туралы анықтама, бала некеде тумаған жағдайда № 4 нысандағы анықтама);
5) баланың білім алу орнынан анықтама;
6) зейнетақы алатын балаларға зейнетақы кітапшасы, алименттерді өндіріп алу туралы сот шешімінің көшірмесі;
7) аға-інілері мен апа-қарындастары және олардың орналасқан жерлері туралы анықтама;
8) тұрғын үйінің бар немесе жоқ екендігі туралы құжаттар.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары көшірмелерімен қоса беріледі, кейін құжаттардың түпнұсқалары мемлекеттік қызметті алушыға қайтарылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланкілер (өтініш нысандары) уәкілетті органның орын-жайларында үстелдерде орналастырылады не уәкілетті органның мамандарында болады.
15. Толтырылған бланкiлер, нысандар, өтiнiштер және мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қажеттi басқа да құжаттар уәкілетті органның маманына тапсырылады.
16. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат беріледі, онда мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі.
17. Анықтама мемлекеттік қызметті алушының жеке қатысуымен беріледі.
Егер мемлекеттік қызметті алушы құжаттарды алуға мерзімінде бармаған жағдайларда білім бөлімі дайын анықтамалар мен қаралған құжаттардың екі ай сақталуын жүзеге асырады.
18. уәкілетті орган:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 13-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын толық ұсынбаған;
2) қызмет көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарда жалған немесе бұрмаланған мәліметтер анықталған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тартады.
19. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш қабылдау күнінен мемлекеттік қызмет нәтижесін беру күніне дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету сатылары:
мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға өтініш береді;
1) уәкілетті органның жауапты маманы өтінішке тіркеу жүргізеді, тұтынушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі және қарастыру үшін құжаттарды уәкілетті органның басшылығына тапсырады;
2) уәкілетті органның басшылығы келіп түскен құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны анықтайды, бұрыштама салады және құжаттарды орындау үшін жауапты орындаушыға жібереді;

3) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает поступившие документы, проводит обследование жилищно-бытовых условий лица, претендующего на воспитание ребенка, готовится акт. Готовит проект постановления об установлении опеки (попечительства) над несовершеннолетним(-и) (далее – постановление акимата) и направляет в акимат района, либо оформляет мотивированный ответ об отказе;
4) акимат района принимает постановление акимата, аким района подписывает постановление и выписку из постановления акимата;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа на основании выписки из постановления акимата оформляет справку, и направляет для подписания руководству уполномоченного органа справку либо мотивированный ответ об отказе;
6) руководство уполномоченного органа подписывает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
7) ответственный специалист уполномоченного органа проводит регистрацию результата государственной услуги и выдает получателю государственной услуги.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
20. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) ответственный специалист уполномоченного органа;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
3) руководство уполномоченного органа;
4) акимат района.
21. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 4 к настоящему регламенту.
22. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 5 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
23. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются руководитель и должностные лица уполномоченного органа, акимат района, аким района участвующие в процессе оказания государственной услуги (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Уполномоченный орган по оказанию государственной услуги
Наименование
уполномоченного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Отдел образования города Петропавловска»
Северо-
Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23

3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы келіп түскен құжаттарды қарайды, баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізіледі, акт дайындалады. Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу туралы қаулы жобасын (бұдан әрі – қаулы) дайындайды және аудан әкімдігіне жібереді не бас тарту туралы дәлелді жауап рәсімдейді.
4) аудан әкімдігі әкімдік қаулысын қабылдайды, аудан әкімі қаулыға және қаулы үзіндісіне қол қояды;
5) уәкілетті органның жауапты маманы әкімдік қаулысының үзіндісі негізінде анықтама рәсімдейді және уәкілетті органның басшылығына қол қоюға анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап жолдайды;
6) уәкілетті органның басшылығы анықтамаға не қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды;
7) уәкілетті органның жауапты маманы мемлекеттік қызмет нәтижесін тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
20. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (әрі қарай - ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның жауапты маманы;
2) уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
3 уәкілетті органның басшылығы;
4) аудан әкімдігі.
21. Әрбір әкімшілік әрекетті орындау мерзімі көрсетіліп әрбір ҚФБ-мен әкімшілік әрекеттің (үдерістің) өзара әрекеті мен бір ізділіктің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 4 қосымшасында көрсетілген.
22. ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 5 қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
23. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын уәкілетті органның басшылары және лауазымды тұлғалары, аудан әкімі (әрі қарай – лауазымды тұлғалар) мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлғалар болып табылады.
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы мен тиімділігіне, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы қабылдаған шешім мен әрекетке (әрекетсіздікке), Қазақстан Республикасының заңнамасымен қаралған тәртіптегі белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетудің жүзеге асырылуына жауапты болады.
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім бөлімі
Уәкілетті органның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
«Петропавл қаласынының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 23

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(7152)
46-56-58
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Образец
Выписка из приложения
к постановлению акимата города Петропавловска
населенный пункт № ____________от "_____" ________20__ года
Об установлении опеки (попечительства)
В соответствии со статьями 120 и 121 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О браке (супружестве) и семье», на основании заявления (Ф.И.О.)_______________________ и документов районного отдела образования города Петропавловска
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить опеку (попечительство) над несовершеннолетними детьми, оставшимися без попечения родителей, согласно приложению
п/п
Опекун (попечитель)
Опекаемый
Основание оформления опеки и попечительства
Ф.И.О.
Ф.И.О., год рождения опека (попечительство)
2. Закрепить имеющееся жилье за _______________________________
Аким города Петропавловска _____________ подпись (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Направление
Заключение о состоянии здоровья опекуна (усыновителя)
Ф.И.О. ___________________________________________________________
Год рождения _____________________________________________________
Домашний адрес ___________________________________________________
Психиатр _________________________________________________________
Нарколог _________________________________________________________
Дерматовенеролог _________________________________________________
Рентгеноскопия грудной клетки ____________________________________
Терапевт _________________________________________________________
Заключение _______________________________________________________
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действие основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
1
Наименова-
ние СФЕ
Ответствен-
ный специалист уполномо-
ченного органа
Руководство уполномо-
ченного органа
Ответствен-
ный исполнитель уполномо-
ченного органа
Акимат района
Ответ-
ственный исполни-
тель уполно-
моченного органа
Руковод-
ство уполно-
моченного органа
Ответ-
ственный специалист уполно-
моченного органа
2
Наименова-
ние действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием представ-
ленных получателем государ-
ственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Ознакомле-
ние с докумен-
тами, определение ответствен-
ного исполните-
ля, наложение резолюции
Рассмотре-
ние документов, проведение обследова-
ние жилищно-
бытовых условий лица, претендую-
щего на воспитание ребенка, составление акта. Подготовка проекта постанов-
ления акимата и направление в акимат района, либо оформление мотивиро-
ванного ответа об отказе
Принятие постанов-
ления акимата, подписание постанов-
ления акимата и выписки из постанов-
ления акимом района
Оформление справки, направле-
ние документов для подписания руковод-
ству уполномо-
ченного органа
Подписание справки либо мотивиро-
ванного ответа об отказе в предостав-
лении услуги
Регистра-
ция результата оказания государ-
ственной услуги
3
Форма завершения (данные документ, организа-
ционно-
распоряди-
тельное решение)
Регистрация обращения, расписка
Резолюция, направление документов ответствен-
ному исполнителю
Проект постанов-
ления, либо мотивиро-
ванный ответ об отказе
Постанов-
ление акимата и выписка из постанов-
ления акимата
Справка
Подписание документа
Справка либо мотивиро-
ванный ответ об отказе
4
Срок исполнения
не более 20 минут
в течение 1 рабочего дня
17 календарных дней
в течение 10 календар-
ных дней
в течение 1 рабочего дня
в течение 1 рабочего дня
не более 20 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственный специалист уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Группа 4 СФЕ
Акимат района
Действие № 1
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Действие № 2
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя, наложение резолюции
Действие № 3
Рассмотрение документов, проведение обследования жилищно-бытовых условий лица, претендующего на воспитание ребенка, составление акта. Подготовка проекта постановления и направление в акимат района
Действие № 4
Постановление акимата, подписание постановления акимата и выписки из постановления акимата акимом района
Действие № 7
Регистрация и выдача справки
Действие № 6
Рассмотрение и подписание справки
Действие № 5
Оформление справки, направление документов для подписания руководству
Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственный специалист уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Действие № 2
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя, наложение резолюции
Действие № 3
Рассмотрение документов, проведение обследование жилищно-бытовых условий лица, претендующего на воспитание ребенка, составление акта. Подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Действие № 5
Регистрация и выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Действие № 4
Рассмотрение и подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ

Күн сайын сағат 9.00 бастап 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(7152)
46-56-58
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне 2-қосымша
Үлгі
Петропавл қаласы ауданы әкімінің қаулысына
қосымшадан үзінді
елді мекен _______________________
20__жылғы «___ » _________ № _____
Қорғаншылық (қамқоршылық)
белгілеу туралы
«Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Заңының 120 және 121-баптарына сәйкес, (Т.А.Ә.)_________________ өтініші және білім бөлімінің құжаттары негізінде Петропавл қаласының ауданы әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмаған балаларға қорғаншылық (қамқоршылық) белгіленсін
Р/с
Қорғаншы (қамқоршы)
Қорғаншылыққа алынушы
Қорғаншылық пен қамқоршылықты ресiмдеу негiзi
Т.А.Ә.
Қорғаншылыққа (қамқоршылыққа) алынған баланың Т.А.Ә., туған жылы
2. Қолда бар тұрғын үй _____________________ бекітіліп берілсін
Петропавл қаласының әкімі _____________ қолы (Т.А.Ә.)
М.О.
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне 3-қосымша
Жолдама
Қамқоршының (бала асырап алушының) денсаулық жағдайы туралы қорытынды
Т.А.Ә.____________________________________________________________
Туған жылы________________________________________________________
Үйінің мекенжайы__________________________________________________
Психиатр__________________________________________________________
Нарколог__________________________________________________________
Дерматовенеролог _________________________________________________
Кеуде қуысының рентгеноскопиясы___________________________________
Терапевт__________________________________________________________
Қорытынды_________________________________________________________
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне 4-қосымша
Әрбір ҚФЕ әкімшілік әрекеттердің (шаралардың) бірізділігі мен өзара әрекеттерін мәтіндік кестелік сипаттау
1 кесте. Орталық арқылы ҚФБ әрекетін сипаттау
Негізгі процесс (жұмыс барысы, ағымы) іс-әрекеттері
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
6
7
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты маманы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Аудан әкімдігі
Уәкілетті органның жауапты орындау-
шысы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты маманы
Іс-әрекет (процесс, рәсім, операция) атауы және олар сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны белгілеу, бұрыштама салу
Құжаттарды қарау, баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыс-
тық жағдайына тексеру жүргізіле-
ді, акт құрастыра-
ды. Әкімдіктің қаулы жобасын дайындайды және аудан әкімдігіне жібереді не бас тарту туралы дәлелді жауап рәсімдейді
Әкімдік қаулысын қабылдай-
ды, аудан әкімдігі-
нің қаулысына және қаулы үзінді-
сіне қол қою
Анықтама рәсімдеу, құжаттарды қол қоюға уәкілетті органның басшылы-
ғына жолдау
Анықтама-
ға не қызмет көрсету-
ден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық - өкімдік шешім)
Өтінішті тіркеу, қолхат беру
Бұрыштама салу, құжаттарды жауапты орындаушыға жолдау
Қаулы жобасы не бас тарту туралы дәлелді жауап
Әкімдік қаулысы және әкімдік қаулысы-
нан үзінді
Анықтама
Құжатқа қол қою
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындау мерзімі
20 минуттан аспайды
1 жұмыс күні ішінде
17 күнтізбелік күн
10 күнтіз-
белік күн ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
20 минуттан аспайды
Келесі іс-әрекет нөмірі
2
3
4
5
6
7
Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс
ҚФБ 1-тобы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ҚФБ 2-тобы
Уәкілетті органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ҚФБ 4-тобы
Аудан әкімдігі
№1 әрекет.
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінітші тіркеу, қолхат беру
№ 2 әрекет.
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны белгілеу, бұрыштама салу
№ 3 әрекет.
Құжаттарды қарау, баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу, акт құрастыру. Әкімдіктің қаулы жобасын дайындау және аудан әкімдігіне жіберу
№ 4 әрекет
Әкімдік қаулысы, аудан әкімімен әкімдік қаулысына және қаулысының үзіндісіне қол қою
№ 7 әрекет.
Анықтаманы тіркеу және беру
№ 6 әрекет
Анықтаманы қарау және қол қою
№ 5 әрекет
Анықтаманы рәсімдеу, құжаттарды басшылыққа қол қоюға жолдау
Пайдалану нұсқалары. Баламалы процесс
ҚФБ 1-тобы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ҚФБ 2-тобы
Уәкілетті органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы
Уәкілетті органның жауапты маманы
№1 әрекет
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
№ 2 әрекет
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны белгілеу, бұрыштама салу
№ 3 әрекет
Құжаттарды қарау, баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу, акт құрастыру. Қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
№ 5 әрекет
Қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және беру
№ 4 әрекет
Қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау және қол қою
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне 4-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету және ҚФБ процесіндегі әкімшілік әрекеттердің қисынды бір ізділігі арасындағы өзара әрекеттесуді бейнелейтін сызбалар