О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 11/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 января 2013 года N 2069. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07 августа 2015 года N 15.2.02-04/168)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.08.2015 N 15.2.02-04/168).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2042233,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 238872 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8657,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40050,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1754653,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2053819,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9633,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 752,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – –21220,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 21220,7 тысяч тенге;
поступление займов – 10386 тысяч тенге;
погашение займов – 752,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11586,8.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 04.07.2013 N 17/1; от 10.09.2013 N 20/1; от 17.10.2013 N 21/1; 10.12.2013 N 23/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2013 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога;
налогов на собственность;
внутренних налогов на товары, работы и услуги;
обязательных платежей, взимаемых за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами.

2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қаңтарда N 2069 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 07 тамыздағы N 15.2.02-04/168 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 07.08.2015 N 15.2.02-04/168 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2-қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
1) кіріс – 2042233,0 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 238872 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8657,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 40050,9 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1754653,0 мың теңге;
2) шығындар – 2053819,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 9633,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несие – 10386 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 752,1 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті - -21220,7 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 21220,7 мың теңге;
займдардың түсімі – 10386 мың теңге;
займдарды өтеу – 752,1 мың теңге;
пайдаланатын бюджеттік қаражат қалдықтары - 11586,8.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 10.12.2013 N 23/1 шешімімен (01.01.2013 ісіне енеді).
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің кірісі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес, келесі салықтық түсімдер есебінен құрылды деп белгіленсін:
әлеуметтік салық;
меншікке салынатын салықтар;
тауарларға, жұмыстар мен қызметтерге ішкі салықтар;
заңды түрде маңызды әрекет жасағаны үшін және (немесе) оған уәкілетті мемлекеттік орган немесе лауазымды тұлғаның құжатты бергені үшін алынатын міндетті төлемдер.

3. Установить, что доходы районного бюджета на 2013 год формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от коммунальной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
других неналоговых поступлений в бюджет района.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет:
поступлений от продажи основного капитала.
5. Утвердить поступление бюджетной субвенции, переданной из областного бюджета в бюджет района в сумме 1544353 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджетные программы города Сергеевка и сельских округов на 2013-2015 годы, согласно приложениям 4, 5, 6.
7. Утвердить перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на 2013 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" в соответствии с Приказом Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" согласно приложению 7.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год согласно приложению 8.
9. Утвердить в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты, трансферты на развитие и бюджетные кредиты, согласно приложению 9:
республиканские трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих органов государственного управления в следующих размерах:
1) на проведение противоэпизоотических мероприятий – 27851 тысяч тенге;
2) для реализации мер социальной поддержки специалистов – 1720 тысяч тенге;
3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 110190 тысяч тенге;
4) на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии – 12291 тысяч тенге;
5) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 7615 тысяч тенге;
6) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 20349 тысяч тенге;
7) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 6070 тысяч тенге;
8) на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому – 1971 тысяч тенге;

3. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің кірісі келесі салықтық емес түсімдер есебінен құрылады деп белгіленсін:
коммуналдық меншіктен түсетін кіріс;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
өзге салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджеттің кірісі келесілер есебінен қалыптасуы белгіленсін:
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдер.
5. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген бюджеттік субвенция түсімі – 1544353 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 4, 5, 6-қосымшаға сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған Сергеевка қаласы және селолық округтерінің бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
7. 7-қосымшаға сәйкес 451-007-000 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 2013 жылға арналған жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына төлемдер тізімі "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына сәйкес бекітілсін.
8. 8-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында қысқартылуға жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізімі бекітілсін.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы ағымды трансферттер, дамуға трансферттер және бюджеттік несиелер 9-қосымшаға сай бекітілсін:
мемлекеттік басқармадағы жоғары тұрған органдардың республикалық трансферттер мен бюджеттік несиелер келесі мөлшерді:
1) 27851 мың теңге – эпизоотикаға қарсы іс шараларды өткізу үшін;
2) 1720 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шарасын жүзеге асыру үшін;
3) 110190 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын жүзеге асыру үшін;
4) 12291 мың теңге – химия кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтау;
5) 7615 мың теңге – жетім балаларды асырау үшін асыраушылар (қамқоршылар) мен ата-ана қамқорынсыз қалған балаларға ай сайынғы ақшалай қаржыны төлеу үшін;
6) 20349 мың теңге – білім беру ұйымдарындағы мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік деңгейі қосымша ақы мөлшерін көбейту үшін;
7) үш деңгейлі жүйе бойынша санатын жоғарлатудан өткен мұғалімдерге еңбек ақысын жоғарлатуға – 6070 мың теңге;
8) 1971 мың теңге – арнайы әлеуметтік көмекке мұқтаж үйдегі азаматтарға қызмет ұсыну үшін;

9) на решение вопросов обустройства сельских округов в реализацию мер по содействие экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов", утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862 "Об утверждении Программы "Развитие регионов"" – 10969 тысяч тенге;
10) бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов – 10386 тысяч тенге.;
11) на увеличение штатной численности в количестве 10 единиц и приобретения компьютеров для местных исполнительных органов – 4419 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 04.07.2013 N 17/1; от 10.09.2013 N 20/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов – 1550 тысяч тенге;
2) установление границ населенных пунктов – 1681 тысяч тенге;
3) на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования – 1000 тысяч тенге;
4) на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования – 300 тысяч тенге;
5) на внедрение электронных учебников в организациях образования – 439 тысяч тенге;
6) на проведение капитального ремонта Сухорабовской СШ и Мергенской ОШ – 2268 тысяч тенге;
7) на увеличение штатной численности в количестве 1 единицы и приобретение компьютера в комплекте для местного исполнительного органа – 423 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 04.07.2013 N 17/1; от 10.09.2013 N 20/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 4500 тысяч тенге.
12. Обеспечить в 2013 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
12-1. Предусмотреть расходы бюджета района за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2012 году, согласно приложения 10.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29.03.2013 N 14/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
13. Установить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в государственных организациях, расположенных в сельских населенных пунктах повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9) "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 862 Қаулысымен бекітілген, "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы аясында өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша селолық округтерді жайластыру сұрақтарын шешуге іс шараларды іске асыру үшін – 10969 мың теңге;
10) 10386 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау іс шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер үшін;
11) жергілікті атқарушы органдар үшін 10 бірлік санында штат санын арттыруға және компьютерлер сатып алуға – 4419 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 10.09.2013 N 20/1 шешімімен (01.01.2013 ісіне енеді).
10. Облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер келесі мөлшерде:
1) елді мекендердің жер-шаруашылығы құрылымы – 1550 мың теңге;
2) елді мекендердің шекара орнатуы – 1681 мың теңге;
3) білім беру объектілеріне өртке қарсы дабылды орнату, өрт сөндіру құрылғыларын сатып алу, ағаш жабылғыларын (құрылымдарын) өңдеу қызметтері бойынша – 1000 мың теңге;
4) білім беру ұйымдарында бейнебақылау құралдар жиынтығын сатып алу және орнату үшін – 300 мың теңге;
5) білім беру мекемелерінде электрондық кітаптар енгізуге – 439 мың теңге;
6) Сухорабовка ОМ және Мерген НМ күрделі жөндеу жүргізуге – 2268 мың теңге;
7) жергілікті атқарушы органдар үшін 1 бірлік санында штат санын арттыруға және компьютерлер сатып алуға – 423 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 10.09.2013 N 20/1 шешімімен (01.01.2013 ісіне енеді).
11. 2013 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін – 4500 мың теңге сомасында.
12. 2013 жылы бюджеттік сферадағы жұмыскерлерге еңбек ақысын толық көлемде қамту.
12-1. Аудан бюджетінің шығындары қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражатының бос қалдықтары және 2012 жылы пайдаланбаған республика және облыс бюджетінің нысаналы трансферттерді қайтару есебінен қарастырылсын, 10-қосымшаға сәйкес.
Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 29.03.2013 N 14/1 шешімімен (01.01.2013 ісіне енеді).
13. Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария қызметкерлерінің лауазымдық ақылары мен тарифтік ставкалары қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің лауазымдық ақысы мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайыздан кем емес белгіленсін.

14. Предусмотреть в бюджете района расходы на оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, за счет бюджетных средств.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХI сессии
маслихата район Шал акына
Северо-Казахстанской области
С. Тасмаганбетов
Секретарь маслихата
район Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Дятлов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
района Шал акына"
20 декабря 2012 года
Е. Андреева
Приложение № 1
к решению маслихата района Шал акына
от 20 декабря 2012 года № 11/1
Бюджет района Шал акына на 2013 год

14. Селолық елді мекенде тұратын және қызмет атқаратын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамту, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік мекеме мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсетуге ауданның бюджеттік шығындарына бюджеттік қаражат есебінен қарастырылсын.
15. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан іске енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын Аудандық
мәслихатының ХІ сессиясының
төрағасы
С. Тасмағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын аудан
мәслихатының хатшысы
Н. Дятлов
КЕЛІСІЛДІ:
"Шал ақын ауданының
экономика және бюджеттік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
2012 жылғы 20 желтоқсан
Е. Андреева
Шал ақын ауданы мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11/1 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті

30530
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6738
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9595
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7509
06
Социальная помощь
90060
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
90060
002
Программа занятости
11358
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
519
005
Государственная адресная социальная помощь
3753
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7727
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1381
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25217
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15702
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3598
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18776
021
Капитальные расходы государственного органа
1700
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
329
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
40937
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6699
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5266
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
1433
464
Отдел образования района (города областного значения)
2268
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2268
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11356
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
6465
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

30530
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6738
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9595
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7509
06
Әлеуметтiк көмек
90060
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
90060
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11358
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
519
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3753
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7727
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1381
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25217
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15702
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3598
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18776
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1700
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
329
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
40937
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6699
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
5266
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
1433
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
2268
026
Жұмыспен қамту Жол картасы 2020 бойынша селолық елді мекендерді дамыту аясында нысандарды жөндеу
2268
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11356
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
6465
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

348
2
Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, приравненным к ним лицам, вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступивших в повторный брак, семьям погибших военнослужащих, гражданам, трудившимся и проходившим воинскую службу в тылу, инвалидам всех групп, многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алка", "Қүміс алқа" и "Мать-героиня", а также награжденными орденами "Материнская слава" I и II степени, участникам ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС, гражданам пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семиполатинском ядерном полигоне, на санаторно-курортное лечение
1563
3
Участникам и инвалидам Великой отечественной войны ежемесячно на посещение бань, и парикмахерских
312
4
Гражданам, больным активной формой туберкулеза для обеспечения дополнительного питания
415
5
Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на оплату расходов на коммунальные услуги
1246
6
Студентам, обучающихся в высших и средних специальных учебных заведениях из малообеспеченных семей и получающих адресную социальную помощь
242
7
Врачам и выпускникам высших и средних специальных медицинских учебных заведений, прибывающих на постоянную работу в город Сергеевка
450
8
Компенсация стоимости питания детям из малообеспеченных семей и получающих адресную социальную помощь, посещающих государственные дошкольные учреждения, ежемесячно, исходя из расчета стоимости питания в месяц на 1 ребенка
457
9
Детям-инвалидам до 18 лет к Международному Дню защиты детей
312
10
Инвалидам 1, 2, 3 группы к Международному Дню инвалидов
1655
11
Единовременную помощь семьям (гражданам) пострадавшим в следствие чрезвычайных ситуаций
727
Итого

348
2
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына, соған теңестірілген тұлғаларға, Ұлы Отан соғысы жылдары қаза тапқан, қайта тұрмыс құрмаған жауынгер жесірлеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына, тылда еңбек еткен әрі әскери қызметтен өткен азаматтарға, әр топ мүгедектеріне, "Алтын алқа", "Күміс алқа" және "Батыр ана" алқасымен марапатталған көп балалы аналарға, сонымен қатар І және ІІ дәрежелі "Аналық даңқ" орденімен марапатталған Чернобыль АЭС-дағы апат зардаптарын жоюшыларға, ядролық Семей полигонында зардап шеккен тұлғаларға жылына бір рет жолдаманың құны мөлшерінде курорттық санаторийлерде емдеу
1563
3
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына ай сайын моншаға, шаштаразға апару
312
4
Белсенді туберкулез ауруымен ауыратындарға қосымша тамақтануды қамтамасыз ету үшін
415
5
Ай сайын Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына коммуналдық қызметке жұмсалған төлемді төлеу
1246
6
Аз қамтылған отбасылары мен мекенжайлық әлеуметтік көмек алатын отбасының ЖОО мен орташа арнайы оқу орнында оқып жатқан студенттеріне бір жолғы төлемақы
242
7
Сергеевка қаласына тұрақты жұмысқа келе жатқан дәрігерлер мен ЖОО және арнайы орта оқу орны медицина түлектерін бір жолғы ақшалай қаражатпен қамсыздандыру
450
8
Мемлекеттік мектепке дейінгі мекемелерге баратын аз қамтылған отбасылары мен мекенжайлық әлеуметтік көмек алатын отбасыларының балаларын 1 балаға ай сайынғы өтемақының мөлшерінде тамақтандыру
457
9
Халықаралық балаларды қорғау күніне орай 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға бір жолғы көмек
312
10
Халықаралық мүгедектер күніне орай 1, 2, 3 топ мүгедектеріне бір жолғы көмек
1655
11
Төтенше жағдайға ұшырап, зардап шеккен отбасыларға (тұлғаларға) бір жолғы көмек көрсету
727
Қорытынды

7727
Приложение № 8
к решению маслихата района Шал акына
от 20 декабря 2012 года № 11/1
ПЕРЕЧЕНЬ
районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013-2015 годы
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение № 9
к решению маслихата района Шал акына
от 20 декабря 2012 года № 11/1
Трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих органов государственного управления на 2013 год
Сноска. Приложение 9 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 10.12.2013 N 23/1 (вводится в действие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Все-
го:
Республиканские трансферты и бюджетные кредиты
Трансферты из областного бюджета
Ито-
го:
текущие
кредиты
развитие
Итого
текущие
развитие

7727
Шал ақын ауданы мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11/1 шешіміне
8-қосымша
2013-2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын, аудандық бюджеттік бағдарлама
ТІЗБЕСІ
Функционалды топ
Әкімшілік
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Шал ақын ауданы мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11/1 шешіміне
9-қосымша
2013 жылға арналған мемлекеттік басқармалардың жоғары тұрған органдарынан берілетін трансферттер және бюджеттік несиелер
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 10.12.2013 N 23/1 шешімімен (01.01.2013 ісіне енеді).
Функционалдық топ
Барлығы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
ішкі бағдарлама
атауы