О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 27 января 2010 года № 306-ІV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду"
Решение Атырауского областного маслихата от 11 мая 2012 года № 45-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 июня 2012 года № 2613. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский областной маслихат V созыва на очередной ІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 27 декабря 2010 года № 306-ІV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2561 от 17 февраля 2010 года, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 18 февраля 2010 года № 18) следующее изменение и дополнение:
1) в приложении 5, подпункт 1.3.7. исключить;
2) дополнить приложением 6: "Ставка платы за размещение серы, образующейся при проведении нефтяных операций" согласно приложению.
2. Настоящее решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам сельского хозяйства, агропромышленности, охраны окружающей среды и экологии (Д. Кульжанов).
Председатель сессии,
секретарь маслихата
С. Лукпанов
Приложение
к решению ІІІ сессии
областного маслихата
от 11 мая 2012 года № 45-V
Приложение
№ 6 к решению ХХ сессии
областного маслихата
от 27 января 2010 года № 306-ІV
Cтавка платы за размещение серы, образующейся при проведении нефтяных операций составляет:
За размещение серы, образующейся при проведении нефтяных операций
Ставка платы за 1 тонну (МРП)
1
Размещение серы

Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-ІV "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 11 мамырдағы № 45-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 маусымда № 2613 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 495 бабының 9 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 5 тармағына сәйкес, V шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезекті ІІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-ІV "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылы 17 ақпанда № 2561 тіркелген, 2010 жылы 18 ақпанда № 18 "Атырау" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) шешімнің 5 қосымшадағы 1.3.7. тармақшасы алынып тасталсын;
2) қосымшаға сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын: "Мұнай операцияларын жүргізу кезінде түзілетін, күкіртті орналастырғаны үшін төлемақы ставкасы".
2. Мәслихаттың осы шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология, қоршаған ортаны қорғау, агроөнеркәсіп және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы (Д. Құлжанов) жүктелсін.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы
С. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың
ІІІ сессиясының
2012 жылғы 11 мамырдағы
№ 45-V шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың
ХХ сессиясының
2010 жылғы 27 қаңтардағы
№ 306-ІV шешіміне 6 қосымша
Мұнай операцияларын жүргізу кезінде түзілетін, күкіртті орналастырғаны үшін төлемақы ставкасы мынаны құрайды:
Мұнай операцияларын жүргізу кезінде түзілетін, күкіртті орналастырғаны үшін
Төлемақы ставкасы (АЕК) 1 тонна үшін
1
Күкіртті орналастыру