О внесении изменений и дополнений в решение ХХХVI сессии областного маслихата IV созыва от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 11 мая 2012 года № 42-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 июня 2012 года № 2614. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 72 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2012-2014 годы, областной маслихат на III сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 472-ІV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2600, опубликовано 12 января 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "131 124 482" заменить цифрами "133 469 832";
цифры "59 009 188" заменить цифрами "61 006 538";
цифры "116 742" заменить цифрами "464 742";
цифры "129 900 115" заменить цифрами "132 272 932";
цифры "1 276 854" заменить цифрами "1 249 387";
цифры "1 281 854" заменить цифрами "1 269 187";
цифры "5 000" заменить цифрами "19 800";
в пункте 16:
цифры "57 322" заменить цифрами "121 822";
цифры "942 759" заменить цифрами "1 073 999";
цифры "61 400" заменить цифрами "117 400";
дополнить строками следующего содержания:
"на подготовку к зимнему периоду – 23 380 тысяч тенге;
материально-техническое обеспечение жилищно-коммунального хозяйства – 48 400 тысяч тенге;"
в пункте 17:
цифры "79 483" заменить цифрами "87 183";
цифры "4 410 907" заменить цифрами "5 306 633";
в пункте 18:
цифры "208 067" заменить цифрами "108 067";

IV шақырылған облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 11 мамырдағы № 42-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 маусымда № 2614 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 72 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат III сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы 472-IV "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2600 рет санымен тіркелген 2012 жылғы 12 қаңтарда "Атырау" газетінде № 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"131 124 482" деген сандар "133 469 832" деген сандармен ауыстырылсын;
"59 009 188" деген сандар "61 006 538" деген сандармен ауыстырылсын;
"116 742" деген сандар "464 742" деген сандармен ауыстырылсын;
"129 900 115" деген сандар "132 272 932" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 276 854" деген сандар "1 249 387" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 281 854" деген сандар "1 269 187" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 000" деген сандар "19 800" деген сандармен ауыстырылсын;
16-тармақта:
"57 322" деген сандар "121 822" деген сандармен ауыстырылсын;
"942 759" деген сандар "1 073 999" деген сандармен ауыстырылсын;
"61 400" деген сандар "117 400" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"қысқы мерзімге дайындық үшін - 23 380 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты материалдық-техникалық жарақтандыруға - 48 400 мың теңге;"
17-тармақта:
"79 483" деген сандар "87 183" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 410 907" деген сандар "5 306 633" деген сандармен ауыстырылсын;
18-тармақта:
"208 067" деген сандар "108 067" деген сандармен ауыстырылсын;

2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам бюджета, финансов, экономики, промышленности и развития предпринимательства А. Баракатова.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата                        С. Лукпанов
Приложение
к решению III сессии
областного маслихата

2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, өнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы А. Барақатовқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы          С. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың
III сессиясының

35187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35187
261
Управление образования области
324605
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
322099
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2506
271
Управление строительства области
7951915
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3101598
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4225000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
595417
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
29900
2
Коммунальное хозяйство
13931995
271
Управление строительства области
1350616
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
1350616
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
12581379
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
37606
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
004
Газификация населенных пунктов
3653562
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3068640
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
5306633
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
185468
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
329470
3
Благоустройство населенных пунктов
600
271
Управление строительства области
600
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов

35187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35187
261
Облыстың білім басқармасы
324605
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
322099
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2506
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7951915
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3101598
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4225000
Функционалдық топ
Сомасы, (мың теңге)
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
072
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
595417
074
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
29900
2
Коммуналдық шаруашылық
13931995
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1350616
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
1350616
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
12581379
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37606
004
Елдi мекендердi газдандыру
3653562
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3068640
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
5306633
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
185468
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
329470
3
Елді-мекендерді абаттандыру
600
271
Облыстың құрылыс басқармасы
600
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері