О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области № 5/48-V от 13 августа 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 20 августа 2012 года № 2096. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 января 2013 года № 79-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 29.01.2013 № 79-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, опубликовано 23 декабря 2011 года в газете «Южный Казахстан» № 156) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «309 412 672» заменить цифрами «310 920 155»;
цифры «14 316 928» заменить цифрами «14 679 065»;
цифры «413 837» заменить цифрами «1 559 183»;
в подпункте 2) цифры «309 649 616» заменить цифрами «310 657 099»;
в подпункте 3):
цифры «2 602 970» заменить цифрами «3 102 970»;
цифры «3 342 207» заменить цифрами «3 842 207»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Установить на 2012 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Ордабасинского и Шардаринского районов, городов Кентау и Шымкент - 50 процентов;
в бюджет Ордабасинского района – 60,5 процента;
в бюджет Шардаринского района – 64 процента;
в бюджет города Кентау – 100 процентов;
в бюджет города Шымкент – 77 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Ордабасинского и Шардаринского и районов, городов Кентау и Шымкент - 50 процентов;
от Ордабасинского района – 39,5 процентов;
от Шардаринского района – 36 процентов;
от города Шымкент – 23 процента.»;
пункт 5 дополнить абзацем девятым следующего содержания:
«по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии областного маслихата   Д. Абиш
Секретарь областного маслихата             К. Ержан
Приложение к решению
Южно-Казахстанского областного

"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 тамыздағы N 5/48-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 тамызда N 2096 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы № 79-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.01.2013 № 79-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2065-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 24 желтоқсандағы 197-198 нөмірлерінде және 27 желтоқсандағы 199 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«309 412 672» деген цифрлар «310 920 155» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«14 316 928» деген цифрлар «14 679 065» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«413 837» деген цифрлар «1 559 183» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада «309 649 616» деген цифрлар «310 657 099» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«2 602 970» деген цифрлар «3 102 970» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«3 342 207» деген цифрлар «3 842 207» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2012 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Ордабасы және Шардара аудандары, Кентау және Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Ордабасы ауданының бюджетіне – 60,5 пайыз;
Шардара ауданының бюджетіне – 64 пайыз;
Кентау қаласының бюджетіне – 100 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне – 77 пайыз;
облыстық бюджетке:
Ордабасы және Шардара аудандары, Кентау және Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 39,5 пайыз;
Шардара ауданынан – 36 пайыз;
Шымкент қаласынан – 23 пайыз болып белгіленсін.»;
5-тармақ мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
«облыстық жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Д. Әбіш
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ. Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық

143 118
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 390 313
1
Правоохранительная деятельность
9 390 313
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
9 377 813
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7 335 929
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 132
006
Капитальные расходы государственного органа
1 491 366
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
7 090
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
106 246
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
87 584
015
Организация содержания служебных животных
7 370
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
263 190
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
59 264
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
16 642
271
Управление строительства области
12 500
003
Развитие объектов органов внутренних дел
12 500
04
Образование
50 185 741
1
Дошкольное воспитание и обучение
7 083 820
261
Управление образования области
7 083 820
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 873 259
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2 210 561
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 490 856
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 589 871
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 244 313
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
345 558
261
Управление образования области
4 900 985
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 025 781
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 539 527

143 118
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 390 313
1
Құқық қорғау қызметi
9 390 313
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 377 813
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 335 929
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 132
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 491 366
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
7 090
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
106 246
014
Әкімшілік тәртіпті тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
87 584
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
7 370
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
263 190
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
59 264
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
16 642
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 500
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
12 500
04
Бiлiм беру
50 185 741
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
7 083 820
261
Облыстың білім басқармасы
7 083 820
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 873 259
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 210 561
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 490 856
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 589 871
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 244 313
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
345 558
261
Облыстың білім басқармасы
4 900 985
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 025 781
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 539 527

048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
48 887
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
6 857 627
253
Управление здравоохранения области
578 015
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
394 240
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
183 775
261
Управление образования области
6 279 612
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 888 381
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
225 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
166 231
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
3 206 636
253
Управление здравоохранения области
219 825
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
219 825
261
Управление образования области
2 986 811
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 986 811
9
Прочие услуги в области образования
25 546 802
253
Управление здравоохранения области
59 941
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
59 941
261
Управление образования области
7 747 356
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
85 593
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
5 653
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
39 451
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
195 178
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
296 668
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
94 718
013
Капитальные расходы государственного органа

048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
48 887
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
6 857 627
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
578 015
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
394 240
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
183 775
261
Облыстың білім басқармасы
6 279 612
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 888 381
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
225 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
166 231
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 206 636
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
219 825
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
219 825
261
Облыстың білім басқармасы
2 986 811
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 986 811
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
25 546 802
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
59 941
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
59 941
261
Облыстың білім басқармасы
7 747 356
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 593
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 653
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 451
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
195 178
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
296 668
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
94 718
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

1 350
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
434 666
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
407 010
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 468 313
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 718 756
271
Управление строительства области
17 739 505
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 590 292
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
9 916 643
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 232 570
05
Здравоохранение
57 964 564
1
Больницы широкого профиля
540 071
253
Управление здравоохранения области
540 071
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
540 071
2
Охрана здоровья населения
1 081 856
253
Управление здравоохранения области
1 081 856
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
667 959
006
Услуги по охране материнства и детства
169 422
007
Пропаганда здорового образа жизни
241 363
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3 112
3
Специализированная медицинская помощь
14 807 841
253
Управление здравоохранения области
14 807 841
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 463 002
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
219 803
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
377 073
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами

1 350
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
434 666
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
407 010
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 468 313
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 718 756
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17 739 505
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
6 590 292
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 916 643
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 232 570
05
Денсаулық сақтау
57 964 564
1
Кең бейiндi ауруханалар
540 071
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
540 071
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
540 071
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 081 856
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 081 856
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
667 959
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
169 422
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
241 363
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
3 112
3
Мамандандырылған медициналық көмек
14 807 841
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 807 841
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 463 002
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
219 803
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
377 073
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету

447 106
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
229 965
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
986 094
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
208 782
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
340 064
261
Управление образования области
795 113
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
713 846
037
Социальная реабилитация
81 267
271
Управление строительства области
174 294
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
174 294
2
Социальная помощь
235 058
256
Управление координации занятости и социальных программ области
235 058
003
Социальная поддержка инвалидов
235 058
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 878 389
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 851 002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 766
007
Капитальные расходы государственного органа
6 263
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
109 657
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
88 403
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
2 375 281
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87 643
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
74 989
265
Управление предпринимательства и промышленности области
27 387
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27 387
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
35 372 098
1
Жилищное хозяйство
10 282 048
251
Управление земельных отношений области
433 040
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд

447 106
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
434 180
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
229 965
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
986 094
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
208 782
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
340 064
261
Облыстың білім басқармасы
795 113
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
713 846
037
Әлеуметтік сауықтандыру
81 267
271
Облыстың құрылыс басқармасы
174 294
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
174 294
2
Әлеуметтiк көмек
235 058
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
235 058
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
235 058
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 878 389
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 851 002
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 766
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 263
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 657
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
88 403
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
2 375 281
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87 643
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
74 989
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
27 387
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
27 387
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
35 372 098
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 282 048
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
433 040
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер

433 040
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
347 212
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
317 419
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
29 793
262
Управление культуры области
312 423
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
312 423
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
598 953
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
598 953
271
Управление строительства области
8 378 491
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 723 968
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
565 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 453 000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 539 097
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
97 426
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
176 742
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
176 742
2
Коммунальное хозяйство

433 040
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім басқармасы
347 212
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
317 419
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
29 793
262
Облыстың мәдениет басқармасы
312 423
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
312 423
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
598 953
021
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
598 953
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 378 491
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 723 968
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
565 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 453 000
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 539 097
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
97 426
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
176 742
042
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 742
2
Коммуналдық шаруашылық

387 200
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
3 950 400
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
10 173
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
179 817
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
486 462
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
120 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
64 716
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
64 716
271
Управление строительства области
79 907
020
Развитие объектов сельского хозяйства
79 907
2
Водное хозяйство
4 917 741
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 547 894
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
74 063
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
4 473 831
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
369 847
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
369 847
3
Лесное хозяйство
595 499
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
595 499
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
582 161
006
Охрана животного мира
13 338
4
Рыбное хозяйство
27 720
255
Управление сельского хозяйства области
27 720
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
27 720
5
Охрана окружающей среды
1 490 541
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
327 518
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

387 200
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
3 950 400
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау
10 173
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
179 817
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
486 462
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
64 716
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 716
271
Облыстың құрылыс басқармасы
79 907
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
79 907
2
Су шаруашылығы
4 917 741
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 547 894
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
74 063
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 473 831
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
369 847
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
369 847
3
Орман шаруашылығы
595 499
254
Облыстың табиғи ресурстарды және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
595 499
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
582 161
006
Жануарлар дүниесін қорғау
13 338
4
Балық шаруашылығы
27 720
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
27 720
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
27 720
5
Қоршаған ортаны қорғау
1 490 541
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
327 518
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер