Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 26 июня 2012 года № 240. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 25 июля 2012 года № 14-1-164. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 28 октября 2015 года № 185
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 28.10.2015 № 185.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в целях социальной защиты лиц, освобожденных из мест лишения свободы, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере пяти процентов от общей численности вакантных рабочих мест.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на начальника отдела занятости и социальных программ города Шымкент Макашевой Л.А.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нарымбетова Б.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города                                К.Молдасеитов

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 240 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 шілдеде № 14-1-164 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 185 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалаcының әкімдігінің 28.10.2015 № 185 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, жұмыс іздеуде қиындықтары бар бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды әлеуметтік қорғау мақсатында оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін бос жұмыс орындарының жалпы санынан бес пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы Л.А.Мақашеваға жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау қала әкімінің орынбасары Б.М. Нарымбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Қ.Молдасеитов