Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 14 февраля 2012 года № 40. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 23 февраля 2012 года № 14-2-124. Утратило силу постановлением Арысского городского акимата Южно-Казахстанской области от 1 июня 2012 года N 228
Сноска. Утратило силу постановлением Арысского городского  акимата Южно-Казахстанской области от 01.06.2012 N 228.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы № 40 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 ақпанда № 14-2-124 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 1 маусымдағы N 228 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық  әкімдігінің 2012.06.01 N 228 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы  5-7) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6-тармағына сәйкес Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: