Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление Мактааральского районного акимата Южно-Казахстанской области от 3 февраля 2012 года № 103. Зарегистрировано Управлением юстиции Мактааральского района Южно-Казахстанской области 17 февраля 2012 года № 14-7-162. Утратило силу - постановлением акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 25 мая 2012 года N 1014
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 25.05.2012 N 1014.

2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 103 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 17 ақпанда № 14-7-162 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 мамырдағы N 1014 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2012.05.25 N 1014 Қаулысымен.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-4 статьи 7,  статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-4 тармақшасына18-1 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: