Об организации социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление Ордабасинского районного акимата Южно-Казахстанской области от 31 января 2012 года № 23. Зарегистрировано Управлением юстиции Ордабасинского района Южно-Казахстанской области 2 марта 2012 года № 14-8-122. Утратило силу постановлением акимата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 28 мая 2012 года № 175
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 28.05.2012 № 175
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень работодателей, где 2012 году будут организованы социальные рабочие места.

2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 23 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 наурызда № 14-8-122 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 175 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2012.05.28 N 175 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы 5-4) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.