О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 301 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 апреля 2012 года N 26. Зарегистрировано Управлением юстиции Созакского района Южно-Казахстанской области 26 апреля 2012 года N 14-12-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 29).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/20-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2074, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 301 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-12-132, опубликовано 6 января 2012 года в № 03-04-05-06-07 газеты «Созақ үні») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «7 232 710» заменить цифрами «7 451 897»;
цифры «3 369 224» заменить цифрами «3 390 681»;
цифры «5 107» заменить цифрами «156 650»;
цифры «3 853 379» заменить цифрами «3 899 566»;
в подпункте 2):
цифры «7 280 460» заменить цифрами «7 499 647»;

Созақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 301 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 сәуірдегі N 26 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 сәуірде N 14-12-139 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 29 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 30.01.2013 № 29 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/20-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2074 нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Созақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 301 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-12-132 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда «Созақ үні» газетінің 03-04-05-06-07 нөмірлерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«7232710» деген цифрлар «7451897» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«3369224» деген цифрлар «3390681» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«5107» деген цифрлар «156650» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«3853379» деген цифрлар «3899566» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«7280460» деген цифрлар «7499647» деген цифрлармен ауыстырылсын;