Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление Толебийского районного акимата Южно-Казахстанской области от 27 января 2012 года N 41. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 16 февраля 2012 года N 14-13-103. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 06 июня 2012 года № 239
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 06.06.2012 № 239.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2011 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2012 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 41 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 ақпанда N 14-13-103 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 маусымдағы N 239 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2012.06.06 N 239 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: