О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2011 года № 45/296-IV "О бюджете города Семей на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 18 июля 2012 года N 6/40-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июля 2012 года за N 2611. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 04 января 2013 года N 01-26/02)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 04.01.2013 N 01-26/02).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 и  статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2012 года № 4/49-V «О внесении изменений и дополнения в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 июля 2012 года № 2577) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 декабря 2011 года № 45/296-IV «О бюджете города Семей на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2011 года № 5-2-151, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 3 января 2012 года № 1), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 21 311 827,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 255 932,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 988,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 355 370,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 635 537,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 22 050 643,5 тысяч тенге;»;
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 146 562,9 тысяч тенге.»;
3) в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) – 134 215,0 тысяч тенге;»;
абзац второй изложить в следующей редакции:

2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 45/296-IV "Семей қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2012 жылғы 18 шілдедегі N 6/40-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 шілдеде N 2611 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 04 қаңтардағы N 01-26/02 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013.01.04 N 01-26/02 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына3 тармағына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 шілдедегі 4/49-V «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылғы 9 шілдедегі № 2577 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 45/296-IV «Семей қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 5-2-151 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешімге келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 21 311 827,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 255 932,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64 988,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 355 370,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 635 537,0 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 22 050 643,5 мың теңге;»;
2) 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органның резерві – 146 562,9 мың теңге»;
3) 10-тармақта:
Бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға және ҰОС мүгедектеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) – 134 215,0 мың теңге;»;
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

«на оказание материальной помощи семьям, погибших в Афганистане – 675,0 тысяч тенге;»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью – 1 592,0 тысяч тенге;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени – 25 665,0 тысяч тенге;»;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
«на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей – 8 655,0 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем десятым в следующей редакции:
«на участие в спортивных мероприятиях коммунального государственного казенного предприятия «Футбольный клуб «Спартак» – 30 000,0 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем одиннадцатым в следующей редакции:
«на проведение первоочередных работ для обеспечения бесперебойного теплоснабжения – 140 000,0 тысяч тенге.»;
4) в пункте 10-2:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 268 041,0 тысяч тенге;»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 48 493,0 тысяч тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 20 485 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 28 008,0 тысяч тенге;»;
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:

«Ауғанстанда қаза тапқандардың отбасыларына материалдық көмек көрсетуге – 675,0 мың теңге;»;
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 1 592,0 мың теңге;»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Алтын алқа», «Күміс алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр ана» атағын алған және 1, 2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға біржолғы көмек көрсетуге – 25 665,0 мың теңге;»;
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«бірге тұратын кәмелетке толмаған 4 немесе одан көп балалары бар көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге – 8 655,0 мың теңге;»;
оныншы абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«Спартак» футбол клубы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының спорттық іс-шараларға қатысуына – 30 000,0 мың теңге;»;
он бірінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«үздіксіз жылумен қамтамасыз етуге арналған бірінші кезекті жұмыстарды жүргізуге – 140 000,0 мың теңге.»;
4) 10-2-тармақта:
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға – 268 041,0 мың теңге;»;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға – 48 493,0 мың теңге, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру – 20 485 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтамасыз ету – 28 008,0 мың теңге;»;
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

«на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 – 82 537,0 тысяч тенге.»;
5) приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1;
6) приложение 6 изложить в новой редакции, согласно приложению 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
сессии городского маслихата                    С. Жансултанов
Секретарь
городского маслихата                               Ж. Елюбаев
Приложение 1
к решению № 6/40 -V

«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберiнде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 82 537,0 мың теңге.»;
5) 1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
6) 2-қосымшаға сәйкес 6-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                            С. Жансұлтанов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                         Ж. Елубаев

039
Бюджетные кредиты на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
200 000,0
Погашение бюджетных кредитов
1 409,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-962 056,5
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
962 056,5
Секретарь
городского маслихата                               Ж. Елюбаев
Приложение 2
к решению № 6/40 -V
от 18 июля 2012 года
Бюджетные программы сельских округов,
поселков в бюджете на 2012 год
тысяч тенге
Наименование сельского округа, поселка
Всего
В том числе по программам
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах"
022 "Капитальные расходы государственного органа"
1
Абралинский

039
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкін жөндеу жүргізуге арналған бюджеттік кредиттер
200 000,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1 409,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржылық активтерді сатып алу
0,0
Мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсім
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-962 056,5
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
962 056,5
Қалалық мәслихаттың хатшысы                          Ж. Елубаев
2012 жылғы 18 шілдедегі
№ 6/40-V шешiмге
2-қосымша
2012 жылға арналған бюджеттегі ауылдық округтер мен кенттердің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Ауылдық округтің, кенттің атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
1
Абыралы