Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2012 года N 1742. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 января 2013 года за N 2810. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2014 года N 178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 17.02.2014 N 178 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях обеспечения временной занятости и материальной поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений, представляющих рабочие места для организации общественных работ, виды, объемы и конкретные условия, источники финансирования, размеры оплаты труда участников общественных работ, согласно приложению.
2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере одной минимальной заработной платы, установленной на 2013 год.
3. Рекомендовать руководителям организаций, предприятий, учреждений предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, лицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Признать утратившими силу постановления акимата от 28 декабря 2011 года № 1512 «Об организации общественных работ на 2012 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 января 2012 года № 5-2-153, опубликовано в газетах «Семей таны» от 3 февраля 2012 года № 10, «Вести Семей» от 3 февраля 2012 года № 10), от 2 марта 2012 года № 211 «О внесении изменений и дополнений в постановление от 28 декабря 2011 года № 1512 «Об организации общественных работ на 2012 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 апреля 2012 года № 5-2-160, опубликовано в газетах «Семей таңы» от 18 мая 2012 года № 40, «Вести Семей» от 18 мая 2012 года № 40).

2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 1742 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 қаңтарда N 2810 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы N 178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 17.02.2014 N 178 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасының негізінде және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7–бабының 5) тармашасына20-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларына сәйкес, уақытша жұмыспен қамту және халықтың жұмысқа орналасуда қиындықтарды бастан кешіп жүрген түрлі топтарын қолдау мақсатында, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беруші ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбекке ақы төлеу мөлшерлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қатысушылардың еңбек ақысы 2013 жылға белгіленген ең төменгі бір жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. Ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер басшыларына жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектергеон сегіз жасқа толмаған тұлғаларғатолық емес жұмыс күнімен жұмыс істеуге мүмкіндік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.
4. «2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» әкімдіктің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 1512 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 23 қантарда № 5-2-153 болып тіркелген, «Семей таңы» газетінде 2012 жылғы 3 ақпандағы № 10, «Вести Семей» газетінде 2012 жылғы 3 ақпандағы № 10 жарияланған), «2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 1512 қаулыға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 2 наурыздағы № 211 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылғы 9 сәуірде № 5-2-160 болып тіркелген, «Семей таңы» газетінде 2012 жылғы 18 мамырдағы № 40, «Вести Семей» газетінде 2012 жылғы 18 мамырдағы № 40 жарияланған) қаулылардың күші жойылған деп танылсын.

5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Исабаеву З. Р.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей                                 А. Каримов
Приложение
к постановлению акимата города
от 10 декабря 2012 года № 1742
Перечень организаций, предприятий, учреждений, представляющих рабочие места для организации общественных работ в 2013 году, виды, объемы, источники финансирования участников общественных работ
п\п
Наименования работодателей
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Количество рабочих мест
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное учреждение «Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Семей»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив;
работа с текущими документами;
озеленение и благоустройство территории города
формирование архивных документов;
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков
15
местный
бюджет
2.
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Семей»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив;
работа с текущими документами
формирование архивных документов;
техническая обработка документов
12
местный
бюджет
3.
Государственное коммунальное предприятие «Теплокоммунэнерго
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
техническая обработка документов
30
местный
бюджет
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Семей ВКО»
помощь в работе с архивными и текущими документами
формирование архивных документов;
техническая обработка документов
15
местный
бюджет
5.
Государственное учреждение «Управление юстиции города Семей»
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
техническая обработка документов
55
местный
бюджет
6.
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Семей ВКО»
помощь в работе с текущими документами
техническая обработка документов
8
местный
бюджет
7.
Государственное учреждение «Отдел образования, физической культуры и спорта города Семей»
помощь в работе с текущими документами
техническая обработка документов
12
местный
бюджет
8.
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Семей»
помощь в работе с текущими документами
техническая обработка документов
12
местный
бюджет
9.
Городское отделение ВКО филиала государственного центра по выплате пенсий
(по согласованию)
помощь в работе с пенсионными делами;
работа с архивными документами
техническая обработка документов; формирование архивных дел
40
местный
бюджет
10.
Государственное учреждение «Центр документации новейшей истории ВКО»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами
формирование архивных дел
16
местный
бюджет
11.
Государственное учреждение «Управление по делам обороны города Семей»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными, текущими документами
помощь в работе по оформлению личных дел призывников; учетно-послужных карт, документов на призыв;
16
местный
бюджет
12.
Государственное учреждение «Управление по чрезвычайным ситуациям города Семей»
(по согласованию)
уборка помещений;
благоустройство территории
уборка кабинетов;
очистка от снега улиц и тротуаров
20
местный
бюджет
13.
Государственное учреждение «Налоговое управление по города Семей»
(по согласованию)
уборка территории;
уборка помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов
12
местный
бюджет
14.
Государственное учреждение «Специализированный административный суд города Семей» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
благоустройство территории
формирование архивных дел;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов
12
местный
бюджет
15.
Государственное учреждение «Суд № 2 города Семей»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
уборка помещений
формирование архивных дел;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов
12
местный
бюджет
16.
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Семей»
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов
45
местный
бюджет
17.
Государственное учреждение «Семейский городской суд» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
уборка помещений
формирование архивных дел;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов
12
местный
бюджет
18.
Управление финансовой полиции по Семипалатинскому региону
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
уборка территории;
уборка помещения
формирование архивных дел;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов
8
местный
бюджет
19.
Государственное учреждение «Управление статистики города Семей»
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
техническая обработка документов
20
местный
бюджет
20.
Государственное учреждение «Служба пожаротушения и аварийно – спасательных работ» Отряд противопожарной службы № 2 города Семей
(по согласованию)
уборка помещений
уборка кабинетов
12
местный
бюджет
21.
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Семей»
помощь в работе с архивными и текущими документами
техническая обработка документов
8
местный
бюджет
22.
Государственное учреждение «Центр социальной адаптации лиц, не имеющих определенного места жительства и документов города Семей»
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений;
ремонтные работы
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт здания
12
местный
бюджет
23.
Семейский филиал республиканского государственного казенного предприятия «Центр по недвижимости по ВКО»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
техническая обработка документов
8
местный
бюджет
24.
Отдельный батальон дорожной полиции № 2 Департамента внутренних дел ВКО
(по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
техническая обработка документов
20
местный
бюджет
25.
Государственное учреждение «Прокуратура города Семей»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
благоустройство территории
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега
12
местный
бюджет
26.
Коммунальное государственное учреждение «Центр по оказанию специальных социальных услуг»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
уборка помещений;
ремонтные работы;
благоустройство территории
формирование архивных документов;
техническая обработка документов;
уборка кабинетов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега
30
местный
бюджет
27.
Организации и учреждения образования, в том числе детские дошкольные учреждения
(по согласованию)
уборка и ремонт помещений; благоустройство территории
уборка кабинетов;
текущий ремонт здания;
уборка мусора и сорняков
60
местный
бюджет
28.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Педагогический колледж»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений;
ремонтные работы
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт здания
6
местный
бюджет
29.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Бухгалтерский колледж»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений;
ремонтные работы
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт здания
6
местный
бюджет
30.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Колледж строительства»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений;
ремонтные работы
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт здания
6
местный
бюджет
31.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Индустриально - технологический колледж»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений;
ремонтные работы
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт здания
6
местный
бюджет
32.
Специализированная мужская школа-лицей-интернат «Жас Улан»
(по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений;
ремонтные работы
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт здания
6
местный
бюджет
33.
Областной историко-краеведческий музей города Семей
(по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
благоустройство территории
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега
4
местный
бюджет
34.
Государственное учреждение «Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа города Семей»
(по согласованию)
уход за больными и престарелыми людьми;
помощь в работе с документами;
уборка помещений;
озеленение и благоустройство территории
помощь по уходу за подопечными;
техническая обработка документов;
уборка кабинетов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега
12
местный
бюджет
35.
Государственное учреждение «Управление государственного санитарно–эпидемиологического надзора города Семей»
(по согласованию)
благоустройство территории
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега
12
местный
бюджет
36.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Больница скорой медицинской помощи»
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
20
местный
бюджет
37.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Городская больница»
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
4
местный
бюджет
38.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Инфекционная больница»
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
12
местный
бюджет
39.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Кожно- венерологический диспансер»
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
10
местный
бюджет
40.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Онкологический диспансер»
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
10
местный
бюджет
41.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Наркологический диспансер»
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
4
местный
бюджет
42.

5. Қаулының атқарылуын бақылау қала әкімінің орынбасары З. Р. Исабаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі                               А. Кәрімов
Қала әкімдігінің
2012 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 1742 қаулысына қосымша
2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беруші ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қатысушыларды қаржыландыру көздері
Р/с
Жұмыс берушілердің атаулары
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемдері
Жұмыс орындарының саны
Қаржыландыру
көздері
1
2
3
4
5
6
1.
«Семей қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу;
ағымдағы құжаттармен жұмыс;
қала аумағын көгалдандыру және көркейту
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау
15
жергілікті
бюджет
2.
«Семей қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу;
ағымдағы құжаттармен жұмыс
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
құжаттарды техникалық өңдеу
12
жергілікті
бюджет
3.
«Теплокоммунэнерго» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
30
жергілікті
бюджет
4.
«ШҚО Семей қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
мұрағат және ағымдағы құжаттарымен жұмысқа көмектесу
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
құжаттарды техникалық өңдеу
15
жергілікті
бюджет
5.
«Семей қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
55
жергілікті
бюджет
6.
«ШҚО Семей қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
8
жергілікті
бюджет
7.
«Семей қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
12
жергілікті
бюджет
8.
«Семей қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
12
жергілікті
бюджет
9.
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың ШҚО филиалы Семей қалалық бөлімшесі
(келісім бойынша)
зейнетақы істерімен жұмысқа көмектесу;
мұрағат құжаттарымен жұмыс
құжаттарды техникалық өңдеу;
мұрағаттық істерді қалыптастыру
40
жергілікті
бюджет
10.
«ШҚО-ның қазіргі заман тарихын құжаттандыру орталығы» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу
мұрағаттық істерді қалыптастыру
16
жергілікті
бюджет
11.
“Семей қаласының қорғаныс істері жөніндегі баскармасы” мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
мұрағат, ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
шақырылғандардың жеке істерін; есептік - қызметтік карталарын, шақыру құжаттарын ресімдеу бойынша жұмысқа көмектесу;
16
жергілікті
бюджет
12.
“Семей қаласының төтенше жағдайлар басқармасы” мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
үй-жайларды жиыстыру;
аумақты көркейту
кабинеттерді жиыстыру;
көшелер мен жаяужолдарды қардан тазалау
20
жергілікті
бюджет
13.
«Семей қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекетік мекемесі
(келісім бойынша)
аумақты жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру
12
жергілікті
бюджет
14.
«Семей қаласының мамандандырылған әкімшілік соты» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты көркейту
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру
12
жергілікті
бюджет
15.
Семей қаласының № 2 соты» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
мұрағат кұжаттарымен жұмысқа көмектесу;
аумақты жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру
12
жергілікті
бюджет
16.
«Семей қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру
45
жергілікті
бюджет
17.
«Семей қалалық соты» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
мұрағат кұжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру
12
жергілікті
бюджет
18.
Семей өңірі бойынша қаржы полициясы басқармасы
(келісім бойынша)
мұрағат кұжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру
8
жергілікті
бюджет
19.
«Семей қаласының статистика басқармасы» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
20
жергілікті
бюджет
20.
«Өрт сөндіру және авариялық құтқару жұмыстары қызметі» мемлекеттік мекемесі,
Семей қалалық № 2 өртке қарсы қызмет жасағы
(келісім бойынша)
үй-жайларды жиыстыру
кабинеттерді жиыстыру
12
жергілікті
бюджет
21.
«Семей қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу;
құжаттарды техникалық өңдеу
8
жергілікті
бюджет
22.
«Семей қаласының белгілі тұрағы және құжаттары жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу орталығы» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру,
жөндеу жұмыстары
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
12
жергілікті
бюджет
23.
«ШҚО бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Семей филиалы
(келісім бойынша)
мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
8
жергілікті
бюджет
24.
ШҚО Ішкі істер департаменті жол полициясының № 2 жеке батальоны
(келісім бойынша)
мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
20
жергілікті
бюджет
25.
«Семей қаласының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты абаттандыру
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау
12
жергілікті
бюджет
26.
«Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
мұрағат және ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу;
үй-жайларды жиыстыру;
жөндеу жұмыстары;
аумақты абаттандыру
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
құжаттарды техникалық өңдеу;
кабинеттерді жиыстыру;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау
30
жергілікті
бюджет
27.
Білім беру ұйымдары мен мекемелері, соның ішінде балалардың мектепке дейінгі мекемелері
(келісім бойынша)
үй-жайларды жиыстыру және жөндеу;
аумақты абаттандыру
кабинеттерді жиыстыру;
ғимаратты ағымдағы жөндеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау
60
жергілікті
бюджет
28.
«Педагогикалық колледж» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақтарды жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
6
жергілікті
бюджет
29.
«Бухгалтерлік колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақтарды жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
6
жергілікті
бюджет
30.
«Құрылыс колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақтарды жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
6
жергілікті
бюджет
31.
«Индустрия-технология колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақтарды жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
6
жергілікті
бюджет
32.
«Жас Ұлан» арнайы ерлер мектеп-лицей-интернаты» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақтарды жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
6
жергілікті
бюджет
33.
Семей қаласының Облыстық тарихи-өлкетану мұражайы
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты абаттандыру
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау
4
жергілікті
бюджет
34.
«Семей қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі медициналык әлеуметтік мекемесі” мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
науқас және егде жастағы адамдарды күту;
құжаттармен жұмысқа көмектесу;
үй-жайларды жиыстыру;
аумақты көгалдандыру және абаттандыру
қамқорлықтағыларды күтуге көмек;
құжаттарды техникалық өңдеу;
кабинеттерді жиыстыру;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау
12
жергілікті
бюджет
35.
«Семей қаласының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
аумақты көркейту
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау
12
жергілікті
бюджет
36.
«Жедел медициналық жәрдем ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпоры
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру,
жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
20
жергілікті
бюджет
37.
«Қалалық аурухана» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпоры
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
4
жергілікті
бюджет
38.
«Инфекциялық аурухана» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпоры
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
12
жергілікті
бюджет
39.
«Тері – венерологиялық диспансері» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
10
жергілікті
бюджет
40.
«Онкологиялық диспансері» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
10
жергілікті
бюджет
41.
«Наркологиялық диспансер» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
4
жергілікті
бюджет
42.

Коммунальные государственные казенные предприятия «Родильный дом № 2, 3»
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
8
местный
бюджет
43.
Коммунальные государственные казенные предприятия «Поликлиника смешанного типа № 1, 2, 3, 4, 5»
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
16
местный
бюджет
44.
Коммунальные государственные казенные предприятия «Центр первично-медико-санитарной помощи 3, 5, 6, 9»
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
18
местный
бюджет
45
Коммунальное государственное казенное предприятие «Больница сестринского ухода и красного полумесяца»
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
12
местный
бюджет
46.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Учреждение сельская амбулатория «Гармония» с. Булак
(по согласованию)
благоустройство территории;
уборка, ремонт помещений
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
текущий ремонт здания
4
местный
бюджет
47.
Коммунальное государственное казенное предприятие отдела образования «Ассоциация дворовых клубов»
(по согласованию)
помощь в организации досуга детей и подростков по месту жительства
Участие в проведение конкурсов, фестивалей, турниров в дворовых клубах
36
местный
бюджет
48.
Семейский, территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов ВКО
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
техническая обработка документов
12
местный
бюджет
49.
Жанасемейский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов ВКО
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
техническая обработка документов
12
местный
бюджет
50.
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Семей»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив;
помощь в работе с текущими документами
формирование архивных документов;
техническая обработка документов
4
местный
бюджет
51.
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Семей»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив;
помощь в работе с текущими документами
формирование архивных документов;
техническая обработка документов
12
местный
бюджет
52.
Государственное учреждение «Централизованная библиотечная система города Семей»
(по согласованию)
помощь в работе по обслуживанию читателей, в работе с книжным фондом;
благоустройство территории
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега
4
местный
бюджет
53.
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства города Семей»
помощь в ведении мониторинга цен на продовольственные и непродовольственные товары;
помощь в работе с документами
техническая обработка документов
40
местный
бюджет
54.
Государственное учреждение «Жетысуская региональная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур»
(по согласованию)
сезонные краткосрочные работы по выращиванию овощей
выращивание зерновых, сортировка сортов и гибридов, подготовка семян к хранению
15
местный
бюджет
55.
Государственное учреждение «Отдел финансов города Семей»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив;
помощь в работе с текущими документами
формирование архивных документов;
техническая обработка документов
4
местный
бюджет
56.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Городской Дом дружбы»
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
уборка, ремонт помещений
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега
4
местный
бюджет
57.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центральный парк культуры и отдыха города Семей»
(по согласованию)
озеленение и благоустройство территории
содержание парка, озеленение, разбивка цветников
12
местный
бюджет
58.
Государственное учреждение «Аким Достыкского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
10
местный
бюджет
59.
Государственное учреждение «Аким Жазыкского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
8
местный
бюджет
60.
Государственное учреждение «Аким Жиеналинского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
8
местный
бюджет
61.
Государственное учреждение «Аким Знаменского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
10
местный
бюджет
62.
Государственное учреждение «Аким Иртышского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
10
местный
бюджет
63.
Государственное учреждение «Аким Озерского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
14
местный
бюджет
64.
Государственное учреждение «Аким Приречного сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
10
местный
бюджет
65.
Государственное учреждение «Аким Новобаженовского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
12
местный
бюджет
66.
Государственное учреждение «Аким поселка Чаган города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
8
местный
бюджет
67.
Государственное учреждение «Аким поселка Шульбинск»
помощь в работе с текущими документами; благоустройство и уборка территорий;
уборка помещений;
ремонтные работы
техническая обработка документов;
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт зданий
20
68.
Коммунальное государственное учреждение «Областной детский дом»
(по согласованию)
благоустройство и уборка территорий;
уборка помещений;
ремонтные работы
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт зданий
8
69.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Дом культуры поселка Шульбинск» (по согласованию)
благоустройство и уборка территорий;
уборка помещений;
ремонтные работы
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт зданий
6
местный
бюджет
70.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сельский клуб села Новобаженово»
(по согласованию)
Государственное коммунальное казенное предприятие
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт зданий
8
местный
бюджет
71.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Врачебная амбулатория поселка Шульбинск»
(по согласованию)
Государственное коммунальное казенное предприятие
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт зданий
3
местный
бюджет
72.
Учреждение «Сельская амбулатория «Гармония» села Новобаженово
(по согласованию)
благоустройство и уборка территорий;
уборка помещений;
ремонтные работы
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
уборка кабинетов;
текущий ремонт зданий
6
местный
бюджет
73.
Государственное учреждение «Аким Абралинского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
15
местный
бюджет
74.
Государственное учреждение «Аким Акбулакского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
6
местный
бюджет
75.
Государственное учреждение «Аким Айнабулакского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
6
местный
бюджет
76.
Государственное учреждение «Аким Алгабасского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
4
местный
бюджет
77.
Государственное учреждение «Аким Караоленского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
20
местный
бюджет
78.
Государственное учреждение «Аким Танатского сельского округа города Семей»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
уборка мусора и сорняков;
очистка территории от снега;
обход дворов
8
местный
бюджет
ИТОГО:

«№ 2, 3 перзентхана» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
8
жергілікті
бюджет
43.
«№ 1, 2, 3, 4, 5 аралас үлгідегі емхана» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
16
жергілікті
бюджет
44.
«№ 3, 5, 6, 9 бастапқы медициналық – санитарлық жәрдем орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
18
жергілікті
бюджет
45.
«Медбикелік күтім және қызыл жарты ай ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
12
жергілікті
бюджет
46.
Бұлақ ауылының «Гармония» ауылдық амбулаториясы» мекемесі
(келісім бойынша)
аумақты көркейту;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
ғимаратты ағымдағы жөндеу
4
жергілікті
бюджет
47.
Білім бөлімінің «Аула клубтары қауымдастығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
(келісім бойынша)
тұрғылықты жері бойынша балалар мен жасөспірімдердің бос уақытын ұйымдастыруға көмектесу
аула клубтарындағы конкурстарды, фестивальдерді, турнирлерді өткізуге қатысу
36
жергілікті
бюджет
48.
ШҚО сот актілерін орындау Департаментінің Семей аумактық сот орындаушылар бөлімі
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
12
жергілікті
бюджет
49
ШҚО сот актілерін орындау Департаментінің Жаңасемей аумактық сот орындаушылар бөлімі
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
12
50.
«Семей қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу;
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
құжаттарды техникалық өңдеу
4
жергілікті
бюджет
51.
«Семей қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу;
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
құжаттарды техникалық өңдеу
12
жергілікті
бюджет
52.
«Семей қаласының орталықтандырыл-ған кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
оқырмандарға қызмет көрсетуге, кітап қорларымен жұмыстарға көмектесу;
аумақты абаттандыру
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау
4
жергілікті
бюджет
53.
“Семей қаласының кәсіпкерлік бөлімі” мемлекеттік мекемесі
азық-түлік және азық-түлік емес тауар бағаларының мониторингін жүргізуге көмектесу;
құжаттармен жұмысқа көмектесу
құжаттарды техникалық өңдеу
40
жергілікті
бюджет
54.
«Жетісу аймақтық ауыл шаруашылық дақылдарының сортын сынау инспектурасы» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
көкөністерді өсіру жөніндегі маусымдық қысқа мерзімді жұмыстар
дәнді дақылдарды өсіру, сұрыптар мен гибридтерді іріктеу, дәндерді сақтауға даярлау
15
жергілікті
бюджет
55.
«Семей қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу;
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
мұрағаттық істерді қалыптастыру;
құжаттарды техникалық өңдеу
4
жергілікті
бюджет
56.
«Қалалық Достық үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу;
үй-жайларды жиыстыру, жөндеу жұмыстары
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен шөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау
4
жергілікті
бюджет
57.
«Семей қаласының орталық мәдениет және демалыс саябағы» мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
(келісім бойынша)
аумақты көгалдандыру және абаттандыру
саябақті күтіп-қарау, көгалдандыру, гүлзарларды жүйелеп бөлу
12
жергілікті
бюджет
58.
«Семей қаласының Достық ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
10
жергілікті
бюджет
59.
«Семей қаласының Жазық ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
8
жергілікті
бюджет
60.
«Семей қаласының Жиенәлі ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
8
жергілікті
бюджет
61.
«Семей қаласының Знаменка ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
10
жергілікті
бюджет
62.
«Семей қаласының Ертіс ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
10
жергілікті
бюджет
63.
«Семей қаласының Озерки ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
14
жергілікті
бюджет
64.
«Семей қаласының Приречный ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
10
жергілікті
бюджет
65.
«Семей қаласының Новобаженово ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
12
жергілікті
бюджет
66.
«Семей қаласының Шаған кентінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
8
жергілікті
бюджет
67.
«Шульба кентінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты абаттандыру және жиыстыру;
бөлмелерді жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
құжаттарды техникалық өңдеу;
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимараттарды ағымдағы жөндеу
20
68.
«Облыстық балалар үйі» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
аумақты абаттандыру және жиыстыру;
бөлмелерді жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимараттарды ағымдағы жөндеу
8
69.
«Шульба кентінің Мәдениет үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
(келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру және жиыстыру;
бөлмелерді жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимараттарды ағымдағы жөндеу
6
70.
«Новобаженово селосының ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
(келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру және жиыстыру;
бөлмелерді жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимараттарды ағымдағы жөндеу
8
71.
«Шульба кентінің дәрігерлік амбулаториясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
(келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру және жиыстыру;
бөлмелерді жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимараттарды ағымдағы жөндеу
3
72.
Новобаженово селосының «Гармония» ауылдық амбулаториясы» мекемесі
(келісім бойынша)
аумақтарды абаттандыру және жиыстыру;
бөлмелерді жиыстыру;
жөндеу жұмыстары
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
кабинеттерді жиыстыру;
ғимараттарды ағымдағы жөндеу
6
жергілікті
бюджет
73.
«Семей қаласының Абыралы ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
15
жергілікті
бюджет
74.
«Семей қаласының Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
6
жергілікті
бюджет
75.
«Семей қаласының Айнабұлақ ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
6
жергілікті
бюджет
76.
«Семей қаласының Алғабас ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
4
жергілікті
бюджет
77.
«Семей қаласының Қараөлең ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
20
жергілікті
бюджет
78.
«Семей қаласының Таңат ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге қатысу
қоқыс пен арамшөптен тазалау;
аумақты қардан тазалау;
аулаларды аралау
8
жергілікті
бюджет
Жиыны:

1065
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, применяются гибкие формы организации рабочего времени, оплата труда регулируется и осуществляется законодательством Республики Казахстан и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием обеспечивается работодателем; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, лицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

1065
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары:
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыстың шарттарынан туындайтын жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлері қолданылады, жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен Қазақстан Республикасының заңнамасымен реттеледі және жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз етуді жұмыс беруші жүргізеді; уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе денсаулығының басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру; зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектерон сегіз жасқа толмаған тұлғалар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен көзделеді.