Об организации и финансировании молодежной практики и социальных рабочих мест в 2012 году
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2012 года N 111. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 06 апреля 2012 года за N 5-7-110. Утратило силу постановлением Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2012 года N 261
Сноска. Утратило силу постановлением Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 12.06.2012 N 261.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 3), 4) статьи 5-1 и подпунктами 5-4)5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правила организации и финансирования социальных рабочих мест, Правила организации и финансирования молодежной практики, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 972 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановление Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 1065 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» в целях обеспечения временной занятости и материальной поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места для граждан из целевых групп населения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Оплата труда участников молодежной практики осуществляется из местного и республиканского бюджетов, согласно утвержденного плана финансирования.

2012 жылғы жастар іс-тәжірибесі мен әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы N 111 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 06 сәуірде N 5-7-110 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 маусымдағы N 261 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2012.06.12 N 261 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасының, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-1 бабының 3), 4) тармақшалары және 7-бабының 5-4)5-7) тармақшаларына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 972 қаулысымен бекітілген, Жастар іс-тәжірибесін ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесінің, Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесінің, «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметтінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 1065 қаулысының негізінде жұмысқа орналасуда қиындықты сезінетін халықтың әр-түрлі нысаналы топтарындағыларын материалдық қолдау мен уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, халықтың нысаналы топтарындағы азаматтар үшін әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, жастар іс-тәжірибесінен өту үшін әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
3. Жастар іс-тәжірибесі қатысушыларының еңбегіне ақы төлеу қаржыландырудың бекітілген жоспарына сәйкес жергілікті және республикалық бюджеттерден іске асырылады.

4. Расходы работодателей на оплату труда из целевых групп, трудоустроенных на социальные рабочие места частично возмещаются из средств местного и республиканского бюджетов, согласно утвержденного плана финансирования.
5. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Рахметуллина Е. Е.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                      К. Байгонусов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бескарагайского района

4. Әлеуметтік жұмыс орындарына орналасқан халықтың нысаналы топтарындағы жұмыссыздардың еңбекақысын төлеуге кеткен жұмыс берушінің шығындары жартылай жергілікті және республиқалық бюджеттерден бекітілген қаржы жоспарына сәйкес өтеледі.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е.Е. Рахметуллинге жүктелсін.
6. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                       К. Байгонусов
Бесқарағай аудандық әкімдігінің