О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 43-3 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 апреля 2012 года № 4-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 апреля 2012 года за № 7-1-227. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 января 2013 года № 10-3
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23.01.2013 № 10-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
В соответствии с пунктом 1 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении работ, услуги самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 43-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-222, опубликованное 29 декабря 2011 года, 6 января 2012 года, 13 января 2012 года, 20 января 2012 года, 27 января 2012 года, 3 февраля 2012 года, 10 февраля 2012 года, 17 февраля 2012 года, 24 февраля 2012 года, 2 марта 2012 года, 7 марта 2012 года, 16 марта 2012 года, в газете "Пульс города" № 52, № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 325 511 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 139 748 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 77 819 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 869 518 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 8 238 426 тыс. тенге;
2) затраты – 21 052 989 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс.тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 727 478 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 727 478 тыс. тенге:
поступления займов – 3 036 283 тыс. тенге;
погашение займов – -358 092 тыс. тенге;

2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 43-3 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 23 сәуірдегі № 4-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 сәуірде № 7-1-227 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 қаңтардағы № 10-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 23.01.2013 № 10-3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 43-3 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-222 тіркелген, 2011 жылғы 29 желтоқсанда, 2012 жылғы 6 қаңтарда, 2012 жылғы 13 қаңтарда, 2012 жылғы 20 қаңтарда, 2012 жылғы 27 қаңтарда, 2012 жылғы 3 ақпанда, 2012 жылғы 10 ақпанда, 2012 жылғы 17 ақпанда, 2012 жылғы 24 ақпанда, 2012 жылғы 2 наурызда, 2012 жылғы 7 наурызда, 2012 жылғы 16 наурызда "Пульс города" газетінің № 52, № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18 325 511 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 139 748 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 819 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 869 518 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 8 238 426 мың теңге;
2) шығындар – 21 052 989 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 727 478 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 727 478 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 036 283 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -358 092 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 49 287 тыс. тенге.";
в пункте 6:
цифры "191 914" заменить цифрами "91 913";
в пункте 8:
в абзаце десятом:
цифры "113 663" заменить цифрами "168 858";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "1 179 759" заменить цифрами "1 629 759";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "287 000" заменить цифрами "1 319 593";
после слов "на развитие коммунального хозяйства – 402 960 тыс. тенге;" дополнить абзацами следующего содержания:
"на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" – 477 891 тыс. тенге;
из областного бюджета:
на общеобразовательное обучение – 141 500 тыс. тенге;
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов – 3 000 тыс. тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог – 700 000 тыс. тенге;
целевые текущие трансферты на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона – 1 521 000 тыс. тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 97 884 тыс. тенге;
на строительство и реконструкция объектов образования – 33 949 тыс. тенге;
на развитие объектов спорта и туризма – 170 000 тыс. тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в областной бюджет в сумме 111 633 тыс. тенге.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума в сумме 111 283 тыс. тенге.";
приложение 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель 4-й очередной
сессии Уральского городского
маслихата                        Е. Бактияр
Секретарь Уральского
городского маслихата             А. Шыныбеков
Приложение 1
к решению Уральского городского маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49 287 мың теңге.";
6-тармақта:
"191 914" саны "91 913" санымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
оныншы абзацта:
"113 663" саны "168 858" санымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"1 179 759" саны "1 629 759" санымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"287 000" саны "1 319 593" санымен ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 402 960 мың теңге;" деген сөздерден кейін келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
""Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 477 891 мың теңге;
облыстық бюджеттен:
жалпы білім беруге – 141 500 мың теңге;
жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 3 000 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 700 000 мың теңге;
өңірдің шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер – 1 521 000 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 97 884 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 33 949 мың теңге;
спорт және туризм объектілерін дамытуға – 170 000 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығынындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді облыстық бюджетке 111 633 мың теңге сомасында қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 11-1-тармағымен толықтырылсын:
"11-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне жөндеу жүргізуге республикалық бюджеттен 111 283 мың теңге сомасында несие қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 12,  3 қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
4-ші кезекті сессиясының
төрағасы                         Е. Бақтияр
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы                          А. Шыныбеков