О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 36-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2012 года № 3126. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 января 2013 года № 8-2
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.01.2013 № 8-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012–2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 3114) Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 36-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-2-129, опубликованное 12 января 2012 года,19 января 2012 года, 26 января 2012 года, 2 февраля 2012 года, 9 февраля 2012 года, 16 февраля 2012 года, 1 марта 2012 года, 15 марта 2012 года в газете "Жайык таны" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "3 820 804" заменить цифрой "3 803 200";
цифру "658 178" заменить цифрой "658 318";
цифру "3 500" заменить цифрой "4 426";
цифру "1 868" заменить цифрой "802";
цифру "3 157 258" заменить цифрой "3 139 654";
в подпункте 2):
цифру "3 828 967" заменить цифрой "3 811 649";
в подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-121 362" заменить цифрой "-121 648";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "121 362" заменить цифрой "121 648";
в строке "погашение займов" цифру "5 697" заменить цифрой "5 411";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақжайық аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 7-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 3126 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 8-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 05.01.2013 № 8-2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 5-1 шешіміне (нормативтік-құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3114 болып енгізілді) сәйкес Ақжайық аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихаттың "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-2-129 тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы, 2012 жылғы 19 қаңтардағы, 2012 жылғы 26 қаңтардағы, 2012 жылғы 2 ақпандағы, 2012 жылғы 9 ақпандағы, 2012 жылғы 16 ақпандағы, 2012 жылғы 1 наурыздағы, 2012 жылғы 15 наурыздағы "Жайық таңы" газетінде № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, № 11 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"3 820 804" деген сан "3 803 200" деген санмен ауыстырылсын;
"658 178" деген сан "658 318" деген санмен ауыстырылсын;
"3 500" деген сан "4 426" деген санмен ауыстырылсын;
"1 868" деген сан "802" деген санмен ауыстырылсын;
"3 157 258" деген сан "3 139 654" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 828 967" деген сан "3 811 649" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығы (профициті)" жолындағы "-121 362" деген сан "-121 648" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану)" жолындағы "121 362" деген сан "121 648" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "5 697" деген сан "5 411" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.