О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 40-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2012 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 мая 2012 года № 7-7-142. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2013 года № 10-7
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2013 № 10-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 апреля 2012 года № 2-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3078) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 40-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-7-137, опубликованное 21 января 2012 года, 27 марта 2012 года, 31 марта 2012 года, 7 апреля 2012 года, 14 апреля 2012 года в газете "Ауыл тынысы" № 3, № 12, № 13, № 14, № 15) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 770 471" заменить цифрой "4 113 682";
цифру "817 262" заменить цифрой "825 262";
цифру "60 296" заменить цифрой "52 296";
цифру "2 883 013" заменить цифрой "3 226 224";
в подпункте 2) цифру "3 770 471" заменить цифрой "4 087 754";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "97 080" заменить цифрой "194 927";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "97 080" заменить цифрой "249 507";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "0" заменить цифрой "54 580";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрой "3 766";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрой "3 766";
в подпункте 5) цифру "-97080" заменить цифрой "-172 765";
в подпункте 6) цифру "97 080 " заменить цифрой "172 765";

Зеленов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 40-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 3-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 мамырда № 7-7-142 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 18 наурыздағы № 10-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 18.03.2013 № 10-7 шешімімен (қол қойылған куннен бастап күшіне енеді)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 2-3 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3078 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 40-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-7-137 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтардағы, 2012 жылғы 27 наурыздағы, 2012 жылғы 31 наурыздағы, 2012 жылғы 7 сәуірдегі, 2012 жылғы 14 сәуірдегі "Ауыл тынысы" газетінің № 3, № 12, № 13, № 14, № 15 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "3 770 471" деген сан "4 113 682" деген санмен ауыстырылсын;
"817 262" деген сан "825 262" деген санмен ауыстырылсын;
"60 296" деген сан "52 296" деген санмен ауыстырылсын;
"2 883 013" деген сан "3 226 224" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "3 770 471" деген сан "4 087 754" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "97 080" деген сан "194 927" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "97 080" деген сан "249 507" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" жолындағы "0" деген сан "54 580" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "0" деген сан "3 766" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "0" деген сан "3 766" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-97 080" деген сан "-172 765" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "97 080" деген сан "172 765" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "поступление займов" цифру "97 080" заменить цифрой "249 507";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрой "132 465";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "55 723";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "338 747" заменить цифрой "614 341";
в абзаце пятом цифру "14 041" заменить цифрой "15 983";
в абзаце десятом цифру "17 381" заменить цифрой "17 568";
в абзаце тринадцатом цифру "97 080" заменить цифрой "99 507";
в абзаце пятнадцатом цифру "7 433" заменить цифрой "11 150";
дополнить абзацами семнадцатым, восемнадцатым, девятнадцатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт средней общеобразовательной школы в селе Махамбет - 110 072 тыс. тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 7 249 тыс. тенге;
на кредитование по проведению ремонта общего имущества объектов кондоминиума - 150 000 тыс. тенге.";
3) дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 220 044 тыс. тенге, в том числе:
на содержание школы в селе Асан - 60 000 тыс. тенге;
на оборудование медицинских кабинетов в общеобразовательных школах - 2 500 тыс. тенге;
на государственные пособия на детей до 18 лет - 15 000 тыс. тенге;
на обеспечение санаторно-курортного лечения ветеранов - 1 200 тыс. тенге;
на награждение победителей областного конкурса "Лучший населенный пункт области 2011 года" - 5 000 тыс. тенге;
на разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопровода села Каражар" - 1 800 тыс. тенге;
на разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопровода села Дарьинское" - 1 800 тыс. тенге;
на разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопровода села Мичуринское" - 960 тыс. тенге;
целевые трансферты из областного бюджета на завершение реконструкции водопровода в селе Погодаево" - 43 784 тыс. тенге;

"қарыздар түсімі" жолындағы "97 080" деген сан "249 507" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "0" деген сан "132 465" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "55 723" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
1) тармақшадағы "338 747" деген сан "614 341" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "14 041" деген сан "15 983" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "17 381" деген сан "17 568" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "97 080" деген сан "99 507" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "7 433" деген сан "11 150" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Махамбет ауылындағы жалпы орта білім беретін мектепті күрделі жөндеуге - 110 072 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға - 7 249 мың теңге;
кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне жөндеу жүргізу бойынша кредит беруге - 150 000 мың теңге.";
3) келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 220 044 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Асан ауылындағы мектепті ұстауға – 60 000 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мектептердегі медициналық кабинеттер үшін құрал-жабдықтар алуға – 2 500 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 15 000 мың теңге;
ардагерлердің санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз етуге – 1 200 мың теңге;
"2011 жылғы облыстағы үздік елді мекен" конкурсының жеңімпаздарын марапаттауға - 5 000 мың теңге;
"Қаражар ауылының су құбырын қайта жаңғырту" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 1 800 мың теңге;
"Дариян ауылының су құбырын қайта жаңғырту" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 1 800 мың теңге;
"Мичурин ауылының су құбырын қайта жаңғырту" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 960 мың теңге;
Погодаево ауылының су құбырын қайта құруды аяқтауға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер - 43 784 мың теңге;

на обеспечение жильем отдельных категорий граждан - 77 000 тыс. тенге;
на развитие коммунального хозяйства - 11 000 тыс. тенге.".
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              Б. Асанов
Секретарь районного маслихата    Р. Исмагулов
Приложение
к решению районного маслихата
от 28 апреля 2012 года № 3-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 40-1 от 20 декабря 2011 года
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге - 77 000 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға - 11 000 мың теңге.".
4) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Б. Асанов
Аудандық мәслихат хатшысы        Р. Исмагулов
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 28 сәуірдегі
№ 3-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 40-1 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Категория
Сомасы
Класс
Класс бөлігі
Ерекшелік
Атаулар
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер